Brzmi ciekawie, zamawiam. "Chcesz być profesjonalnym piłkarzem? Lepiej uważaj! Tu nikt nie jest do końca normalny. To najdziwniejsza i najbardziej nieprzewidywalna grupa, jaką sobie tylko można wyobrazić. Jeden wpada na trening w czerwonym garniturze, z cylindrem w tym samym kolorze, drewnianą laską i okularami bez szkieł, a drugi ma tyle sportowych samochodów, że zostawia jeden z nich na parkingu i po prostu o nim zapomina. Wejdź ze mną do piłkarskich szatni Premier League i reprezentacji Anglii, a dowiesz się, który obrońca biegał za mną po całym boisku, powtarzając: „Zabiję cię”, dlaczego wielu milionerów nigdy nie ma własnego żelu pod prysznic i co mówi Cristiano Ronaldo, gdy staje przed lustrem."https://transfery.info/124814,jak-wyglada-swiat-wielkiej-pilki-od-srodka-ksiazka-petera-croucha-juz-po-polsku
@student97r Sarri robił świetną robote w Napoli i moim zdaniem świetną robi tez u Smerfów. 3 miejsce to max co mógł osiągnąć z tą kadrą. Live i City są lata świetlne przed nimi, nawet Totki moim zdaniem mają lepszą kadre. Jeśli wygra LE to wgl moim zdaniem będzie to dobry senoz Chelsea. To jego pierwszy sezon... w Napoli miał więcej czasu.
Za 40 to oni mogą sobie kupić Freda (dali 60). Gwiazde ligi ukrainśkiej, a nie gościa który jeszcze przez następne cztery sezony będzie świetnym pomocnikiem. Ilu jest dobrych pomocnikow o jego profilu, czyli charującego w defensywie ale i świetnie podającego? Na myśl przychodzi mi tylko on, Pjanic, Modric, Verratti i Vidal.
Rozszerzenia nie da sie nie zdać ;) Poza tym zdałem na 30-45% samymi zamknietymi (nie zawsze wiedzialem czy zaliczaja argumentacje moja) jak patrzylem na odpowiedzi.
Slabo oamietam temat ale chyba: Czym dla tworcow jest szczescie.
Messi "Ostatni raz odczuwałem presję, gdy grałem w Newell’s. Miałem wtedy osiem lat. Od tamtej pory gram dla przyjemności. " chyba na LR to rano czytałem
Cruyff: "Piłka nożna jest najważniejszą rzeczą z mało ważnych"
Dzisiaj na ustnym polskim cytowałem Cruyffa, Messiego, Clinta Eastwooda i Magika. Kolega mówił o Blok Ekipie, Sum zwany Olimpijczyk i wgl twórczości Walaszka, miał temat zwiazany ze słowotwórstwem. Naprawde nie widze sensu tego egzaminu skoro każdy go zdaje.
"Na skrzydło się już niestety nie nadaje bo nie ma takiej szybkości" hopie niewielu lepiej przyspiesza. Messi jest ultra szybki. Wolny to jest Bolt, bo w piłce liczy sie prędkość na pierwszych metrach.
Ale bd mial sporą konkurencje Pique, Lenglet, Umtiti, o każdym z nich można powiedzieć, że to czołówka na świecie.
No i ten pazerny agent.
To dwa dość duże problemy.
Mi ojciec raz tak deską przyp..., że mi sie we łbie zakręciło, a potem powiedział, żebym uważał jak on robi, bo przeszkadzam i, że debil jestem. Ja mu potem powiedziałem, że sam jest debil. Lepszego ojca nie mg sobie wyobrazić. Dałbym sie pokroić za niego. I to nie tak, że nie mam do niego szacunku, przy kimś obcym bym tego nigdy nie powiedział. Poza tym zawsze dbał o moje zachowanie w stosunku do starszych i wgl wszystkich. Tylko te pokolenia coraz bardziej pizdowate wychodzą.
Mimo wszystko w tym sezonie sam zagrał 15 meczy dla Barcy i 4 dla kadry narodowej. Także nie zgodze sie, że Samu nic nie grał. Poza tym Cillisen zbiera sie do odejscia, to tez jakies 15 baniek powinno wpasc.
Taki mamy rynek. Za Cavaniego PSG woła 50 i to jest niby promocja. Umtiti to kozak i ma dopiero 25 lat. Dzisiaj za gwiazdy 1 sezonu wołają więcej. Za mniej to lepiej zeby zostal.
Pominąłem bo nie oglądałem wtedy Monaco, to sie nie wypowiadam. Przeważnie jak go widze to bazuje na szybkości. Bardzo często lubi podawać krzyżakiem do tyłu, albo piętą do przodu ze średnim skutkiem i to jest szczyt jego techniki. Jak popracuje nad sobą to będzie jednym z najlepszych, bo ta szybkosc to jednak duzy atut.
0
@michalciesla Prosze, wymień.
0
Brzmi ciekawie, zamawiam. "Chcesz być profesjonalnym piłkarzem? Lepiej uważaj! Tu nikt nie jest do końca normalny. To najdziwniejsza i najbardziej nieprzewidywalna grupa, jaką sobie tylko można wyobrazić. Jeden wpada na trening w czerwonym garniturze, z cylindrem w tym samym kolorze, drewnianą laską i okularami bez szkieł, a drugi ma tyle sportowych samochodów, że zostawia jeden z nich na parkingu i po prostu o nim zapomina.
Wejdź ze mną do piłkarskich szatni Premier League i reprezentacji Anglii, a dowiesz się, który obrońca biegał za mną po całym boisku, powtarzając: „Zabiję cię”, dlaczego wielu milionerów nigdy nie ma własnego żelu pod prysznic i co mówi Cristiano Ronaldo, gdy staje przed lustrem."https://transfery.info/124814,jak-wyglada-swiat-wielkiej-pilki-od-srodka-ksiazka-petera-croucha-juz-po-polsku
0
@Michaelo20000 Oby nie.
0
@Michaelo20000 Oby nie.
2
@student97r Sarri robił świetną robote w Napoli i moim zdaniem świetną robi tez u Smerfów. 3 miejsce to max co mógł osiągnąć z tą kadrą. Live i City są lata świetlne przed nimi, nawet Totki moim zdaniem mają lepszą kadre. Jeśli wygra LE to wgl moim zdaniem będzie to dobry senoz Chelsea. To jego pierwszy sezon... w Napoli miał więcej czasu.
0
Za 40 to oni mogą sobie kupić Freda (dali 60). Gwiazde ligi ukrainśkiej, a nie gościa który jeszcze przez następne cztery sezony będzie świetnym pomocnikiem. Ilu jest dobrych pomocnikow o jego profilu, czyli charującego w defensywie ale i świetnie podającego? Na myśl przychodzi mi tylko on, Pjanic, Modric, Verratti i Vidal.
1
@michalciesla Znajdź mi dziesiatke lepszych utrzymujących równą forme przez ostatnie 5 lat.
1
@michalciesla Rakieta jest w top 10 pomocników od 5 lat.
0
@Colon Ramos, Vidal, Ronaldo.
17
@Commando Dla mnie jest to najwieksza zaleta. Jaki problem sobie rozwinąć...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@A_Gomesinho_21 dajesz malpe i wpisujesz poczatek nicku
0
No moja mama krzyczała na mnie jak mówiłem, że w sumie to mi sie nie chce jechać na tą mature z his.Też myślała, że sie nie zdaje.
16
Rozszerzenia nie da sie nie zdać ;) Poza tym zdałem na 30-45% samymi zamknietymi (nie zawsze wiedzialem czy zaliczaja argumentacje moja) jak patrzylem na odpowiedzi.
2
Nwm, możliwe, przeszło na 88% xD
0
Jak oceniacie trudność tegorocznej matury z historii? Poszedłem dla jaj tak o sprawdzić sie. Najwazniejsze rozsz z matmy i geografii.
2
Slabo oamietam temat ale chyba: Czym dla tworcow jest szczescie.
Messi "Ostatni raz odczuwałem presję, gdy grałem w Newell’s. Miałem wtedy osiem lat. Od tamtej pory gram dla przyjemności. " chyba na LR to rano czytałem
Cruyff: "Piłka nożna jest najważniejszą rzeczą z mało ważnych"
1
Dzisiaj na ustnym polskim cytowałem Cruyffa, Messiego, Clinta Eastwooda i Magika. Kolega mówił o Blok Ekipie, Sum zwany Olimpijczyk i wgl twórczości Walaszka, miał temat zwiazany ze słowotwórstwem. Naprawde nie widze sensu tego egzaminu skoro każdy go zdaje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
"Na skrzydło się już niestety nie nadaje bo nie ma takiej szybkości" hopie niewielu lepiej przyspiesza. Messi jest ultra szybki. Wolny to jest Bolt, bo w piłce liczy sie prędkość na pierwszych metrach.
0
Pezzela, bardzo dobry sezon.
1
Ale bd mial sporą konkurencje Pique, Lenglet, Umtiti, o każdym z nich można powiedzieć, że to czołówka na świecie.
No i ten pazerny agent.
To dwa dość duże problemy.
0
Valverde xD.
11
Mi ojciec raz tak deską przyp..., że mi sie we łbie zakręciło, a potem powiedział, żebym uważał jak on robi, bo przeszkadzam i, że debil jestem. Ja mu potem powiedziałem, że sam jest debil. Lepszego ojca nie mg sobie wyobrazić. Dałbym sie pokroić za niego. I to nie tak, że nie mam do niego szacunku, przy kimś obcym bym tego nigdy nie powiedział. Poza tym zawsze dbał o moje zachowanie w stosunku do starszych i wgl wszystkich. Tylko te pokolenia coraz bardziej pizdowate wychodzą.
0
A żebyś wiedział, że obejrze. Jeszcze sie odezwe ;)
0
Paryż był bardzo dobrą opcją sportowo dla 19latka. Jednak jeśli dalej chce sie rozwijać powinien odejść do Anglii albo Hiszpanii.
0
Mimo wszystko w tym sezonie sam zagrał
15 meczy dla Barcy i 4 dla kadry narodowej. Także nie zgodze sie, że Samu nic nie grał. Poza tym Cillisen zbiera sie do odejscia, to tez jakies 15 baniek powinno wpasc.
0
Taki mamy rynek. Za Cavaniego PSG woła 50 i to jest niby promocja. Umtiti to kozak i ma dopiero 25 lat. Dzisiaj za gwiazdy 1 sezonu wołają więcej. Za mniej to lepiej zeby zostal.
0
Pominąłem bo nie oglądałem wtedy Monaco, to sie nie wypowiadam. Przeważnie jak go widze to bazuje na szybkości. Bardzo często lubi podawać krzyżakiem do tyłu, albo piętą do przodu ze średnim skutkiem i to jest szczyt jego techniki. Jak popracuje nad sobą to będzie jednym z najlepszych, bo ta szybkosc to jednak duzy atut.
0
Na szczęście u nich też grają fani Barcy więc... :)