Gdyby Bartek sie uparł to by znalzł nawet 300 baniek. Musiałby sprzedać kilku graczy np. Suarez 60, Rakitic 50, Umtiti 90, Gomes 30, Rafinha + Denis 20, Paco idzie za 21, Malcom 40 i ma 310. Ale to jakby sie uparł xD
Tylko czy on sie wgl nadaje do Barcy? Oglądasz PSG? Ja widziałem kilka meczy, podoba mi sie jego skuteczność, ale minimum 2 lata byłby płacz na LaRambli jak to z hajsem wtopiliśmy. Kylian ma we Francji wolne hektary przestrzeni i te jego piętki... co druga to strata.
Ciekawe czy Messi wystąpi na Copa America w 2024. Będzie miał 36 lat, czyli dwa więcej niż teraz ma Cristiano i tyle co teraz Quagliarella i rok mniej od Zlatana. Ciężko ale jest szansa na spektakularne zakończenie kariery reprezentacyjnej.
Marcone to defensywny pomocnik. Meza to zapchajdziura do pomocy i ataku (Alario w drugiej linii nie zagra) Meza pozycje wg transfermarkt na ktorych zagral min 20 meczy: lewa pomoc (tam grał na mś) , prawa pomoc (tam grał na mś) , ofensywny pomocnik (główna pozycja), lewy atak, prawy atak. Poza tym Meza już sporo grał w kadrze (4 mecze na ostatnich mistrzostwach) i to prawdopodobnie dzięki swojej uniwersalności. Matias Suarez, tu sie mg zgodzić, jedyną jego zaletą jest to, że ogarnia i w ataku i na skrzydłach.
"Po dobrych występach dla reprezentacji w marcowych spotkaniach towarzyskich wśród kadrowiczów utrzymał się natomiast Matías Suárez i trzeba przyznać, że napastnik River zasłużenie zagościł na dłużej w drużynie narodowej."
Cytat z polskiego forum o repce Argentyny.
Każdy z nich będzie pełnił marginalną role dlatego ja bym sie tym nie przejmował, Alario gdyby nawet go powołać nie podnioslby tylka z lawki (choć wątpie, że znalazłby sie kolejny napastnik w kadrze meczowej, raczej trybuny).
Tragedią jest natomiast brak Banegi. Chłop był jedynym sensowny pomocnikiem tej kadry. Ogarniał z tyłu, rozgrywał, no klasa pomocnik. W Sevilli to samo robi, najlepszy pomocnik tej drużyny. W tym sezonie w LE grał głównie jako defensywny pomocnik: 4 bramki, 2 asysty w 8 meczach.
Nie widziałem. Ale widze na jakiej pozycji gra i występują na niej Aguero- najlepszy napadzior tego sezonu oraz tacy tam rezerwowi: Icardi, Dybala. Gdyby go posadzic na skrzydle to juz kompletnie nie ma miejsca dla niego: tacy tam Messi i Di Maria tam grają.
Nie widziałem jak gra ale widze, że wyszedł w podstawowym składzie Bayeru tylko 11 razy w lidze, 16 razy wchodził z ławki na ogony. Ogółem 1242 minuty w lidze(Alena ma 630). Ale skoro jest lepszy od Kuna to Barca powinna go kupić w zastępstwo dla Suareza.
Ogółem wciąż ma więcej. W repce troche nastrzelał. Poza tym Ronaldo łatwiej ustawić od Messiego. Gdybym mial okreslic pozycje Messiego byłby to cofnięty napastnik wyłączony z obowiązku bronienia.
Gdy Messi miał kontuzje wszyscy myśleli, że Dembele który był wtedy w formie przejmie po nim pałeczke. Tak sie nie stało, to gryzoń zyskał swobode strzelał i rozgrywał, grał jak Suarez z Liverpoolu, światowa topka.
Już nie przesadzajcie z tym defensywnym nastawieniem bo w top5 lig więcej bramek ma tylko City i PSG w ogórkowej lidze. Jesteśmy defensywni jak na ostatnie 7 lat Baecelony.
Szukamy napastnika, ale może lepiej poszukać kogoś na lewe skrzydło? Messi i tak gra jako cofnięty napastnik, na prawym może grać Dembele. Wydaje mi sie, że łatwiej znaleść dobrego skrzydłowego niż środkowego napastnika.
Jakiś Sane czy ktoś, Messi, Dembele.
Arturo 3 bramki, 7 asyst w lidze. Całkiem dobre liczby biorąc pod uwage, że ogarnia z tyłu i od początku grał tylko w 21 spotkaniach. Najlepszy pomocnik Barcy tego sezonu, szkoda, że nie jest 5 lat młodszy.
Nie jest łatwo grać obok Messiego na którego wszyscy grają. Nie chce, żeby to wyglądało tak, że sam sobie odpowiadam ale nie powinno sie ich porównywać samymi statystykami.
Ale strzela we francuskiej, gdzie PSG jest dużo większym dominatorem niż Barca w LaLidze, pod nieobecność Neymara cały zespół na niego gra, mniej broni i zalicza mniej kluczowych podań. Z tym, że nosem wciąga to bym sie wstrzymał.
Moim zdaniem środek tabeli też sie wzmocnił. Bilbao, Sociedad, Betis, Alaves, Villareal potrafią grać świetną piłke. Mam nadzieje, że pójdą krok dalej i w Hiszpanii będzie taka sama wojna o 6-7 miejsce jak we Włoszech.
Tak wgl im bardziej wyrównana liga tym lepiej przecież.
0
Gdyby Bartek sie uparł to by znalzł nawet 300 baniek. Musiałby sprzedać kilku graczy np. Suarez 60, Rakitic 50, Umtiti 90, Gomes 30, Rafinha + Denis 20, Paco idzie za 21, Malcom 40 i ma 310. Ale to jakby sie uparł xD
0
Bo to świetny zawodnik na takie turnieje jak MŚ gdzie fizyczność jest bardzo ważna.
26
Sam Mbappe też jest raczej fanem Realu.
1
Tylko czy on sie wgl nadaje do Barcy? Oglądasz PSG? Ja widziałem kilka meczy, podoba mi sie jego skuteczność, ale minimum 2 lata byłby płacz na LaRambli jak to z hajsem wtopiliśmy. Kylian ma we Francji wolne hektary przestrzeni i te jego piętki... co druga to strata.
0
Ciekawe czy Messi wystąpi na Copa America w 2024. Będzie miał 36 lat, czyli dwa więcej niż teraz ma Cristiano i tyle co teraz Quagliarella i rok mniej od Zlatana. Ciężko ale jest szansa na spektakularne zakończenie kariery reprezentacyjnej.
0
Marcone to defensywny pomocnik. Meza to zapchajdziura do pomocy i ataku (Alario w drugiej linii nie zagra) Meza pozycje wg transfermarkt na ktorych zagral min 20 meczy: lewa pomoc (tam grał na mś) , prawa pomoc (tam grał na mś) , ofensywny pomocnik (główna pozycja), lewy atak, prawy atak. Poza tym Meza już sporo grał w kadrze (4 mecze na ostatnich mistrzostwach) i to prawdopodobnie dzięki swojej uniwersalności. Matias Suarez, tu sie mg zgodzić, jedyną jego zaletą jest to, że ogarnia i w ataku i na skrzydłach.
"Po dobrych występach dla reprezentacji w marcowych spotkaniach towarzyskich wśród kadrowiczów utrzymał się natomiast Matías Suárez i trzeba przyznać, że napastnik River zasłużenie zagościł na dłużej w drużynie narodowej."
Cytat z polskiego forum o repce Argentyny.
Każdy z nich będzie pełnił marginalną role dlatego ja bym sie tym nie przejmował, Alario gdyby nawet go powołać nie podnioslby tylka z lawki (choć wątpie, że znalazłby sie kolejny napastnik w kadrze meczowej, raczej trybuny).
Tragedią jest natomiast brak Banegi. Chłop był jedynym sensowny pomocnikiem tej kadry. Ogarniał z tyłu, rozgrywał, no klasa pomocnik. W Sevilli to samo robi, najlepszy pomocnik tej drużyny. W tym sezonie w LE grał głównie jako defensywny pomocnik: 4 bramki, 2 asysty w 8 meczach.
0
Nie widziałem. Ale widze na jakiej pozycji gra i występują na niej Aguero- najlepszy napadzior tego sezonu oraz tacy tam rezerwowi: Icardi, Dybala. Gdyby go posadzic na skrzydle to juz kompletnie nie ma miejsca dla niego: tacy tam Messi i Di Maria tam grają.
Nie widziałem jak gra ale widze, że wyszedł w podstawowym składzie Bayeru tylko 11 razy w lidze, 16 razy wchodził z ławki na ogony. Ogółem 1242 minuty w lidze(Alena ma 630). Ale skoro jest lepszy od Kuna to Barca powinna go kupić w zastępstwo dla Suareza.
1
Ogółem wciąż ma więcej. W repce troche nastrzelał. Poza tym Ronaldo łatwiej ustawić od Messiego. Gdybym mial okreslic pozycje Messiego byłby to cofnięty napastnik wyłączony z obowiązku bronienia.
0
Akurat atak jest tam bardzo dobrze obadzony, mała strata. Gorzej z pomocą bez Banegi który był jedynym porządnym pomocnikiem w ich zespole.
0
Nie lepiej Grizz na lewej a Dembele na prawej?
1
Cillisen podniósł swoją wartość o 2,5 mln.
0
Gdy Messi miał kontuzje wszyscy myśleli, że Dembele który był wtedy w formie przejmie po nim pałeczke. Tak sie nie stało, to gryzoń zyskał swobode strzelał i rozgrywał, grał jak Suarez z Liverpoolu, światowa topka.
0
Mogliśmy sobie pozwolić na więcej wesołych meczów. W LM Barca 10, City 12 wpuszczonych.
W lidze mistrzów znowu tylko City więcej strzeliło :)
2
Już nie przesadzajcie z tym defensywnym nastawieniem bo w top5 lig więcej bramek ma tylko City i PSG w ogórkowej lidze. Jesteśmy defensywni jak na ostatnie 7 lat Baecelony.
0
Żeby pograł jeszcze 8siem.
2
Cillisen obniżył swoją wartość o 5 milionów xD
0
Szukamy napastnika, ale może lepiej poszukać kogoś na lewe skrzydło? Messi i tak gra jako cofnięty napastnik, na prawym może grać Dembele. Wydaje mi sie, że łatwiej znaleść dobrego skrzydłowego niż środkowego napastnika.
Jakiś Sane czy ktoś, Messi, Dembele.
1
Hazard jest dość podobny, ale gra na poziomie ludzkim a nie kosmicznym jak Leo.
4
Arturo 3 bramki, 7 asyst w lidze. Całkiem dobre liczby biorąc pod uwage, że ogarnia z tyłu i od początku grał tylko w 21 spotkaniach. Najlepszy pomocnik Barcy tego sezonu, szkoda, że nie jest 5 lat młodszy.
0
To jest pierwsza bramka Cucu w LaLidze xD
1
Jak ktoś miał strzelić u nich to dobrze, że on :)
0
Zobaczymy jak będzie z kolanem Umtitiego w przyszłości.
0
Nie jest łatwo grać obok Messiego na którego wszyscy grają. Nie chce, żeby to wyglądało tak, że sam sobie odpowiadam ale nie powinno sie ich porównywać samymi statystykami.
3
Ale strzela we francuskiej, gdzie PSG jest dużo większym dominatorem niż Barca w LaLidze, pod nieobecność Neymara cały zespół na niego gra, mniej broni i zalicza mniej kluczowych podań. Z tym, że nosem wciąga to bym sie wstrzymał.
0
Kto jest aktualnie lepszym napastnikiem Suarez czy Mbappe?
0
Ciekawe gdzie byś go wcisnął bo na lewej obronie nie gra za dobrze.
0
Moim zdaniem środek tabeli też sie wzmocnił. Bilbao, Sociedad, Betis, Alaves, Villareal potrafią grać świetną piłke. Mam nadzieje, że pójdą krok dalej i w Hiszpanii będzie taka sama wojna o 6-7 miejsce jak we Włoszech.
Tak wgl im bardziej wyrównana liga tym lepiej przecież.
0
Ale Betis narazie daje rade, może coś ugrają.
0
Wiedział co robi. Czapka zamortyzowała.
0
W Amsterdamie Ajax zrobił koncert jak Metallica.