0

Gdyby Bartek sie uparł to by znalzł nawet 300 baniek. Musiałby sprzedać kilku graczy np. Suarez 60, Rakitic 50, Umtiti 90, Gomes 30, Rafinha + Denis 20, Paco idzie za 21, Malcom 40 i ma 310. Ale to jakby sie uparł xD

0

Bo to świetny zawodnik na takie turnieje jak MŚ gdzie fizyczność jest bardzo ważna.

26

Sam Mbappe też jest raczej fanem Realu.

1

Tylko czy on sie wgl nadaje do Barcy? Oglądasz PSG? Ja widziałem kilka meczy, podoba mi sie jego skuteczność, ale minimum 2 lata byłby płacz na LaRambli jak to z hajsem wtopiliśmy. Kylian ma we Francji wolne hektary przestrzeni i te jego piętki... co druga to strata.

0

Ciekawe czy Messi wystąpi na Copa America w 2024. Będzie miał 36 lat, czyli dwa więcej niż teraz ma Cristiano i tyle co teraz Quagliarella i rok mniej od Zlatana. Ciężko ale jest szansa na spektakularne zakończenie kariery reprezentacyjnej.

0

Marcone to defensywny pomocnik. Meza to zapchajdziura do pomocy i ataku (Alario w drugiej linii nie zagra) Meza pozycje wg transfermarkt na ktorych zagral min 20 meczy: lewa pomoc (tam grał na mś) , prawa pomoc (tam grał na mś) , ofensywny pomocnik (główna pozycja), lewy atak, prawy atak. Poza tym Meza już sporo grał w kadrze (4 mecze na ostatnich mistrzostwach) i to prawdopodobnie dzięki swojej uniwersalności. Matias Suarez, tu sie mg zgodzić, jedyną jego zaletą jest to, że ogarnia i w ataku i na skrzydłach.

"Po dobrych występach dla reprezentacji w marcowych spotkaniach towarzyskich wśród kadrowiczów utrzymał się natomiast Matías Suárez i trzeba przyznać, że napastnik River zasłużenie zagościł na dłużej w drużynie narodowej."

Cytat z polskiego forum o repce Argentyny.

Każdy z nich będzie pełnił marginalną role dlatego ja bym sie tym nie przejmował, Alario gdyby nawet go powołać nie podnioslby tylka z lawki (choć wątpie, że znalazłby sie kolejny napastnik w kadrze meczowej, raczej trybuny).

Tragedią jest natomiast brak Banegi. Chłop był jedynym sensowny pomocnikiem tej kadry. Ogarniał z tyłu, rozgrywał, no klasa pomocnik. W Sevilli to samo robi, najlepszy pomocnik tej drużyny. W tym sezonie w LE grał głównie jako defensywny pomocnik: 4 bramki, 2 asysty w 8 meczach.

0

Nie widziałem. Ale widze na jakiej pozycji gra i występują na niej Aguero- najlepszy napadzior tego sezonu oraz tacy tam rezerwowi: Icardi, Dybala. Gdyby go posadzic na skrzydle to juz kompletnie nie ma miejsca dla niego: tacy tam Messi i Di Maria tam grają.

Nie widziałem jak gra ale widze, że wyszedł w podstawowym składzie Bayeru tylko 11 razy w lidze, 16 razy wchodził z ławki na ogony. Ogółem 1242 minuty w lidze(Alena ma 630). Ale skoro jest lepszy od Kuna to Barca powinna go kupić w zastępstwo dla Suareza.

1

Ogółem wciąż ma więcej. W repce troche nastrzelał. Poza tym Ronaldo łatwiej ustawić od Messiego. Gdybym mial okreslic pozycje Messiego byłby to cofnięty napastnik wyłączony z obowiązku bronienia.

0

Akurat atak jest tam bardzo dobrze obadzony, mała strata. Gorzej z pomocą bez Banegi który był jedynym porządnym pomocnikiem w ich zespole.

0

Nie lepiej Grizz na lewej a Dembele na prawej?

1

Cillisen podniósł swoją wartość o 2,5 mln.

0

Gdy Messi miał kontuzje wszyscy myśleli, że Dembele który był wtedy w formie przejmie po nim pałeczke. Tak sie nie stało, to gryzoń zyskał swobode strzelał i rozgrywał, grał jak Suarez z Liverpoolu, światowa topka.

0

Mogliśmy sobie pozwolić na więcej wesołych meczów. W LM Barca 10, City 12 wpuszczonych.
W lidze mistrzów znowu tylko City więcej strzeliło :)

2

Już nie przesadzajcie z tym defensywnym nastawieniem bo w top5 lig więcej bramek ma tylko City i PSG w ogórkowej lidze. Jesteśmy defensywni jak na ostatnie 7 lat Baecelony.

0

Żeby pograł jeszcze 8siem.

2

Cillisen obniżył swoją wartość o 5 milionów xD

0

Szukamy napastnika, ale może lepiej poszukać kogoś na lewe skrzydło? Messi i tak gra jako cofnięty napastnik, na prawym może grać Dembele. Wydaje mi sie, że łatwiej znaleść dobrego skrzydłowego niż środkowego napastnika.
Jakiś Sane czy ktoś, Messi, Dembele.

1

Hazard jest dość podobny, ale gra na poziomie ludzkim a nie kosmicznym jak Leo.

4

Arturo 3 bramki, 7 asyst w lidze. Całkiem dobre liczby biorąc pod uwage, że ogarnia z tyłu i od początku grał tylko w 21 spotkaniach. Najlepszy pomocnik Barcy tego sezonu, szkoda, że nie jest 5 lat młodszy.

0

To jest pierwsza bramka Cucu w LaLidze xD

1

Jak ktoś miał strzelić u nich to dobrze, że on :)

0

Zobaczymy jak będzie z kolanem Umtitiego w przyszłości.

0

Nie jest łatwo grać obok Messiego na którego wszyscy grają. Nie chce, żeby to wyglądało tak, że sam sobie odpowiadam ale nie powinno sie ich porównywać samymi statystykami.

3

Ale strzela we francuskiej, gdzie PSG jest dużo większym dominatorem niż Barca w LaLidze, pod nieobecność Neymara cały zespół na niego gra, mniej broni i zalicza mniej kluczowych podań. Z tym, że nosem wciąga to bym sie wstrzymał.

0

Kto jest aktualnie lepszym napastnikiem Suarez czy Mbappe?

0

Ciekawe gdzie byś go wcisnął bo na lewej obronie nie gra za dobrze.

0

Moim zdaniem środek tabeli też sie wzmocnił. Bilbao, Sociedad, Betis, Alaves, Villareal potrafią grać świetną piłke. Mam nadzieje, że pójdą krok dalej i w Hiszpanii będzie taka sama wojna o 6-7 miejsce jak we Włoszech.

Tak wgl im bardziej wyrównana liga tym lepiej przecież.

0

Ale Betis narazie daje rade, może coś ugrają.

0

Wiedział co robi. Czapka zamortyzowała.

0

W Amsterdamie Ajax zrobił koncert jak Metallica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?