0

Obejrzałbym chętnie jeszcze raz podobną 11ke jak w ostatnim meczu. Messi który nie psuje równowagi na skrzydłach, duet Dembele-Semedo na skrzydle, środek pola: biegający Vidal, brak statycznego Busiego i rozegranie Arthura mmm :)

9

murillo pauzuje, a Sevilla to nie ogóry

0

Wczoraj to połowa naszych grajków miała problem ze skutecznością.

0

"może nie 1 do 1", pisałem gdzieś, że to nowy Messi? jedyne co to, że "może być liderem drużyny przez lata". Tak jak w Atleti przez lata jest liderem Griezmann.

1

Dembele wczoraj bral udzial przy wiekszosci strzelonych bramek i brawa mu za to, ale miło zobaczyć było u niego ten ogromny luz i przede wszystkim kozackie rozegranie, np ciastko do Messiego albo kluczowe podanie do Semedo :). Rośnie nam kozak, następca Messiego, może nie 1 do 1, ale gościu który może być liderem drużyny przez lata.

0

Pomimo, że jest raczej skrzydłowym jestem niemal pewien, że sprawdziłby sie jako następca Suareza, szkoda, że raczej wybrałby gre dla białych.

0

Chce ktoś dołączyć do fantasy pl?
Dopiero teraz zacząłem sie w to bawić i z ziomkiem zbieramy ludzi do ligi.
kod:6097351-1343896

0

Takiego pokazywania ataków tylko z wrogiego obozu politycznego nie powstydziłby sie sam Goebbels. Tu chodziło o to, że pomimo smierci człowieka ci nawet na 1 dzień nie dali sobie spokoju z manipulacją (o co prosiła rodzina zmarłego). Nawet prawica krytykowała ten sposób przekazywania prawdy.

0

Wielu tak mówiło... Szkoda, bo kandydat idealny.

0

Patrząc na gre naszych prawych obrońców to nie obraziłbym sie gdyby Bartek otworzył worek z pieniędzmi na Kimmicha.

0

Digne wg Sofascore najlepszy zawodnik Evertonu w tym sezonie oraz 7 najlepszy w całej lidze. 3 bramki, 3 asysty. Świetny transfer Evertonu.

0

Bardzo ciekawy skład, ale Cou musialby duzo biegac i pomagac w def, żeby nie było dziury. Aktualnie gramy 3ma awietnymi w def pomocnikami w podstawie: Rakieta, Vidal, Busi i przy tym ataku jest to odowiedni kontrast.

4

Denis Suarez na sterydach.

0

Tak :) Ale nie ze wszystkich przedmiotów, to zależy od nauczyciela.

2

2. Barca nie sprzedaje piłkarzy w ten sam sposób co Ajax.

0

Hazard całkiem dobrze radzi sobie na szpicy, nawet tam jest moim zdaniem w ścisłej topce.

0

Ronaldinho w walce z Andersonem Silvą xD

0

Poza szpicą i lewą obroną to mamy min 2 świetnych zawodników na 1 pozycje w tym kilku bardzo wszechstronnych zawodników jak Roberto, Rakieta, Malcom, Cou i Dembele, którzy potrafią grać na kilku pozycjach.

1

Że Real...że Real Sociedad...he
he...he...

9

tzn w jakim meczu? Getafe to w tym sezonie bardzo trudny rywal.

0

Zalozylem sie z kumplem o 50 zl kto awansuje z pary Manu-Psg. Postwilem na Psg, bo wydają sie silniejsi kadrowo, ale forma Manu po odejsciu Muła... oraz tragiczna pomoc Psg sprawiają, że juz nie czuje sie tak pewnie. Wiadomo w lm wszystko jest mozliwe, ale dobrze postawilem?

0

Bez Mbappe choc jest jakosciowo gorszy lm nie wygrają, będą mieli jednak stabilną przyszłość. Więc Neya. Dodatkowo pozbyli by sie ego Brazylijczyka.

1

Niewiele lepiej dzieje sie w Michałowie.

0

Widze mamy podobne sugestie xD

2

Nie koniecznie chodzi o alko. Wtedy miała taki chumor albo potrzebe i cyk... one są dziwne, tego nie ogarniesz

1

W mojej opinii obecna 11ka silniejsza, choć starsza.

0

Przede wszystkim Pogba strzela bramki i asystuje gdy gra tak jak dziś, jako ofensywny pomocnik. Na mundialu grali na zbliżonych do siebie pozycjach to i liczby mieli podobne (przechwyty, pojedynki na podobnym światowym poziomie.). Moim zdaniem Pogba u nas sprawdziłby sie na pozycji Iniesty,.

0

Rqcja

1

Prezes Sampdorii, powiedział, że jak wygrają to zetnie na 0.

Ferrero Rocher xD

0

Dziękuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?