Jeśli nie podoba Ci sie osoba Dawida a lubisz tego typu programy to polecam Autostopem na Kołyme. A fenomenem dla mnie jest to, że te chłopaki pokazują jak naprawde wygląda życie i jak zachowują sie osoby danych narodowości. Swoją drogą nie wiedziałem, że Rosjanie to tak wspaniali i gościnni ludzie.
Ciekawe czy Arthur na stałe będzie podstawowym graczem. Dawno w Barcy nie było młodego grajka, kupionego za względnie nieduże pieniądze, który by tak świetnie wpasował sie w tak krótkim czasie. Semedo też zaliczył ostatnio progres.
Ps. Jest jeszcze Lenglet i Samuel... w sumie nie jest źle :)
Zdaje mi sie, że Arda Turan jest w pewnym stopniu ofiarą Fc Barcelony. Kiedyś top 10 grajków. Gdyby kontynuował gre w Atleti to pewnie przez skupienie na grze i wymagających treningach nie pszyszła by mu do głowy ostatnia zadyma :(
Instynkt strzelecki jest u napastnika najważniejszy, w tych syt. trzeba sie przecież znaleźć, ale zgodze sie, że na zespół o stylu Barcy jest zdecydowanie za wcześnie.
1
Uwielbiam tego typu poczucie humoru :)
11
Z Realem ja jednak widze różnice :)
0
Jeszcze jak.
7
I cyk Semedo, Dembele i Malcom na podmęczonego rywala. 3 szybkich i wściekłych murzynów niszczy Inter.
0
Tego Dembele to my kupili chyba na jakieś Leganes, a tego Malcoma na 1 faze pucharu króla...
5
"SPŁYWAŁA"
1
Bo dobre chłopaki widzą świat zza krat.
0
Jeśli nie podoba Ci sie osoba Dawida a lubisz tego typu programy to polecam Autostopem na Kołyme. A fenomenem dla mnie jest to, że te chłopaki pokazują jak naprawde wygląda życie i jak zachowują sie osoby danych narodowości. Swoją drogą nie wiedziałem, że Rosjanie to tak wspaniali i gościnni ludzie.
2
No mówie, że w sumie nie jest źle. Poza tym początki Ter Stegena wcale nie były takie wspaniałe.
28
Ciekawe czy Arthur na stałe będzie podstawowym graczem. Dawno w Barcy nie było młodego grajka, kupionego za względnie nieduże pieniądze, który by tak świetnie wpasował sie w tak krótkim czasie. Semedo też zaliczył ostatnio progres.
Ps. Jest jeszcze Lenglet i Samuel... w sumie nie jest źle :)
0
Jednak coś może być z tego Martiala.
0
Miał świetny sezon w Holandii.
0
Ronaldinho też nie lubi oglądać meczów.
8
Arda to było bydle na skrzydle. Jak Ney miał kontuzje to wykręcał lepsze staty od niego i pomagał więcej z tyłu.
0
Zdaje mi sie, że Arda Turan jest w pewnym stopniu ofiarą Fc Barcelony. Kiedyś top 10 grajków. Gdyby kontynuował gre w Atleti to pewnie przez skupienie na grze i wymagających treningach nie pszyszła by mu do głowy ostatnia zadyma :(
0
Szymański ma 19 lat.
0
Ferrari, Ztrolowany, Malczynski, wg mnie wygrają
Magical z Rafonem nwm
0
Arsenal jak na swój potencjał kadrowy na tą chwile gra dobrze.
16
Powiedz im, że jesteś ode mnie.
12
Martwice Mózgu :)
0
Czy uczęszczał ktoś lub uczęszcza na studia wojskowe do WSOWL?
Mam kilka pytań, a nie chce sie rejestrowac na zadnym forum.
0
No ja daje rade przymknąć na to oko xD
0
Messi juz 5 bramka w lm :)
2
Za połowe tego to bym go sprzedał :)
2
Instynkt strzelecki jest u napastnika najważniejszy, w tych syt. trzeba sie przecież znaleźć, ale zgodze sie, że na zespół o stylu Barcy jest zdecydowanie za wcześnie.
14
Jutro w nocy będzie ciemno
1
Ja tam jestem optymistycznie nastawiony...
Od wejścia Messiego Barca ładniutko grała :)
Na tą chwile Barca=Messi=Bilbao (z przymrużeniem oka).
25
Pewnie pytał czy jest coś bardziej świeżego.
3
Ja to samo co Ty tylko jeszcze wykończenia mi brakowało xD
0
Raczej potrenuje, weidzie w obroty kondycyjnie i zostanie wypożyczony.