1

Uwielbiam tego typu poczucie humoru :)

11

Z Realem ja jednak widze różnice :)

0

Jeszcze jak.

7

I cyk Semedo, Dembele i Malcom na podmęczonego rywala. 3 szybkich i wściekłych murzynów niszczy Inter.

0

Tego Dembele to my kupili chyba na jakieś Leganes, a tego Malcoma na 1 faze pucharu króla...

5

"SPŁYWAŁA"

1

Bo dobre chłopaki widzą świat zza krat.

0

Jeśli nie podoba Ci sie osoba Dawida a lubisz tego typu programy to polecam Autostopem na Kołyme. A fenomenem dla mnie jest to, że te chłopaki pokazują jak naprawde wygląda życie i jak zachowują sie osoby danych narodowości. Swoją drogą nie wiedziałem, że Rosjanie to tak wspaniali i gościnni ludzie.

2

No mówie, że w sumie nie jest źle. Poza tym początki Ter Stegena wcale nie były takie wspaniałe.

28

Ciekawe czy Arthur na stałe będzie podstawowym graczem. Dawno w Barcy nie było młodego grajka, kupionego za względnie nieduże pieniądze, który by tak świetnie wpasował sie w tak krótkim czasie. Semedo też zaliczył ostatnio progres.
Ps. Jest jeszcze Lenglet i Samuel... w sumie nie jest źle :)

0

Jednak coś może być z tego Martiala.

0

Miał świetny sezon w Holandii.

0

Ronaldinho też nie lubi oglądać meczów.

8

Arda to było bydle na skrzydle. Jak Ney miał kontuzje to wykręcał lepsze staty od niego i pomagał więcej z tyłu.

0

Zdaje mi sie, że Arda Turan jest w pewnym stopniu ofiarą Fc Barcelony. Kiedyś top 10 grajków. Gdyby kontynuował gre w Atleti to pewnie przez skupienie na grze i wymagających treningach nie pszyszła by mu do głowy ostatnia zadyma :(

0

Szymański ma 19 lat.

0

Ferrari, Ztrolowany, Malczynski, wg mnie wygrają
Magical z Rafonem nwm

0

Arsenal jak na swój potencjał kadrowy na tą chwile gra dobrze.

16

Powiedz im, że jesteś ode mnie.

12

Martwice Mózgu :)

0

Czy uczęszczał ktoś lub uczęszcza na studia wojskowe do WSOWL?
Mam kilka pytań, a nie chce sie rejestrowac na zadnym forum.

0

No ja daje rade przymknąć na to oko xD

0

Messi juz 5 bramka w lm :)

2

Za połowe tego to bym go sprzedał :)

2

Instynkt strzelecki jest u napastnika najważniejszy, w tych syt. trzeba sie przecież znaleźć, ale zgodze sie, że na zespół o stylu Barcy jest zdecydowanie za wcześnie.

14

Jutro w nocy będzie ciemno

1

Ja tam jestem optymistycznie nastawiony...

Od wejścia Messiego Barca ładniutko grała :)
Na tą chwile Barca=Messi=Bilbao (z przymrużeniem oka).

25

Pewnie pytał czy jest coś bardziej świeżego.

3

Ja to samo co Ty tylko jeszcze wykończenia mi brakowało xD

0

Raczej potrenuje, weidzie w obroty kondycyjnie i zostanie wypożyczony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?