0

Eee tam moja mama też ma Marcin w dowodzie ;)

19

Są, mówiły mi, że nie są zainteresowane.

0

Tego nie wiemy bo nie siedzimy w ich głowach, aczkolwiek zdaje mi sie, że im przede wszystkim podoba sie zdobywanie bramek. Nasz Dembuś nie oszukujmy sie, narazie nie do końca jaży gdy klepie u nas...
A Mbappe narazie poza kontrami cieszy sie futbolem ogrywając takie zespoły jak Tolluse...
W najważniejszych meczach przede wszystkim sprawdza sie w kontrach.

9

Pewnie każdy naród mówi tak o sobie. Nawet we Francji xD

3

Połowa tych co wymieniłeś lepiej sie czuje w kontrach. Dembele, Mbappe...

1

Hahaha rozbawiłeś mnie. Dzięki stary :D

0

Są jakieś kursy na Zp?

0

Boski Ronnie.

0

Ale w piłce wkurza mnie to odpychanie sie rękami, w mojej opinii powinni tego zabronić bo dziś wydawało mi sie, że w Kolumbii sprzydałoby sie do tego 2 rugbystów.
Jak sam gram też mnie to wkurza, biegniesz, sprintujesz a ktoś cie wyhamowuje.

0

Bez Miny ciężko byłoby dziś Kolumbii. Odstaje tam w murze ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Z tym, że on rozegrał kilka meczy z Messim w których grał świetnie.
Prawdopodobnie nie miał zdrowia do dużej piłki.

0

Aha

1

Swoją drogą nie obraziłbym sie gdyby Argentyna miała przejść ten mundial jak Portugalia euro.

0

Masche zaraz czerwo wyłapie

6

Po vo ten faul ja sie pytam!?

1

Amores Perros ;)

3

Co nie jest równoznaczne z tym, że jest ofensywnym pomocnikiem. Busi też potrafi niszczyć z przodu, ale pełni więcej roli defensywnych bądź rozgrywa. Verratti to typowy środkowy pomocnik.

1

Ciężko oszacować w zależności od jakości od 700 mb do 1.5 gb.

89

Była tu jakaś kłótnia na temat urody kobiet na świecie i taki suchar mi sie przypomniał.
Poszedł chłop na wybory mis w Berlinie...




...i wygrał
Sorki jeśli słaby, ja śmiechłem :)

3

Zanim Morey zderzy sie z prawdziwą piłką to może sie okazać, że jest jednym z wielu, a w Barcy na tej pozycji musi grać ktoś wybitny. Niech na początek udowodni swoją wartość w 3 lidze, a potem sie dopiero zobaczy.

9

Ja nwm kto tu ma ból tyłka. To jest zwykły żart, w dodatku mocno oklepany.

17

Derby Afryki xD

0

Jeden ch*** xD

0

Jeśli chodzi o styl srzydłowych to bliżej mu do Messiego (z ostatnich lat) niż Neymara. Oczywiście porównanie na wyrost aczkolwiek chodzi mi o jego wkład w gre. W mojej opini drybler z niego wybitny nie jest (tylko dobry ;) Za to bardzo szybki, z dobrym strzałem z dystansu uwaga... kreator gry. On naprawde świetnie napędza akcje prostopadłe piłki, krótka klepka... warto mu podać ;). Ma ledwo 21 lat, już 3ci rok gra we Francji, 2 dobre sezony w podstawie.

0

A z 5 lub 6 meczy. Z czego zapadł mi w pamięć przeciwko Lyonowi. Wypadł wtedy lepiej od Fekira, miał dobry dzień. Francuską dosyć często oglądam. Jestem jeszcze fanem talentu Ndombele. Wiem, że te kilka meczy nie musi nic znaczyć w Ligue 1, ale fakty są takie, że da sie z tamtąd wyciągnąć kozaków jak Umtiti.

0

Peszko motm bezwzględny

0

Kto wg Was lepszy?
1.Lemar czy Martial
2.Malcom czy Bailey
3.Aubameyang czy Lacazette
4.Özil czy Mkhitarian.
5.Godin czy Boateng.
Nie ważne po co mi to wiedzieć xD

1

Di Maria sabotuje

3

Banega robi dym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?