Tego nie wiemy bo nie siedzimy w ich głowach, aczkolwiek zdaje mi sie, że im przede wszystkim podoba sie zdobywanie bramek. Nasz Dembuś nie oszukujmy sie, narazie nie do końca jaży gdy klepie u nas... A Mbappe narazie poza kontrami cieszy sie futbolem ogrywając takie zespoły jak Tolluse... W najważniejszych meczach przede wszystkim sprawdza sie w kontrach.
Ale w piłce wkurza mnie to odpychanie sie rękami, w mojej opinii powinni tego zabronić bo dziś wydawało mi sie, że w Kolumbii sprzydałoby sie do tego 2 rugbystów.
Jak sam gram też mnie to wkurza, biegniesz, sprintujesz a ktoś cie wyhamowuje.
Co nie jest równoznaczne z tym, że jest ofensywnym pomocnikiem. Busi też potrafi niszczyć z przodu, ale pełni więcej roli defensywnych bądź rozgrywa. Verratti to typowy środkowy pomocnik.
Zanim Morey zderzy sie z prawdziwą piłką to może sie okazać, że jest jednym z wielu, a w Barcy na tej pozycji musi grać ktoś wybitny. Niech na początek udowodni swoją wartość w 3 lidze, a potem sie dopiero zobaczy.
Jeśli chodzi o styl srzydłowych to bliżej mu do Messiego (z ostatnich lat) niż Neymara. Oczywiście porównanie na wyrost aczkolwiek chodzi mi o jego wkład w gre. W mojej opini drybler z niego wybitny nie jest (tylko dobry ;) Za to bardzo szybki, z dobrym strzałem z dystansu uwaga... kreator gry. On naprawde świetnie napędza akcje prostopadłe piłki, krótka klepka... warto mu podać ;). Ma ledwo 21 lat, już 3ci rok gra we Francji, 2 dobre sezony w podstawie.
A z 5 lub 6 meczy. Z czego zapadł mi w pamięć przeciwko Lyonowi. Wypadł wtedy lepiej od Fekira, miał dobry dzień. Francuską dosyć często oglądam. Jestem jeszcze fanem talentu Ndombele. Wiem, że te kilka meczy nie musi nic znaczyć w Ligue 1, ale fakty są takie, że da sie z tamtąd wyciągnąć kozaków jak Umtiti.
Kto wg Was lepszy?
1.Lemar czy Martial
2.Malcom czy Bailey
3.Aubameyang czy Lacazette
4.Özil czy Mkhitarian.
5.Godin czy Boateng.
Nie ważne po co mi to wiedzieć xD
0
Eee tam moja mama też ma Marcin w dowodzie ;)
19
Są, mówiły mi, że nie są zainteresowane.
0
Tego nie wiemy bo nie siedzimy w ich głowach, aczkolwiek zdaje mi sie, że im przede wszystkim podoba sie zdobywanie bramek. Nasz Dembuś nie oszukujmy sie, narazie nie do końca jaży gdy klepie u nas...
A Mbappe narazie poza kontrami cieszy sie futbolem ogrywając takie zespoły jak Tolluse...
W najważniejszych meczach przede wszystkim sprawdza sie w kontrach.
9
Pewnie każdy naród mówi tak o sobie. Nawet we Francji xD
3
Połowa tych co wymieniłeś lepiej sie czuje w kontrach. Dembele, Mbappe...
1
Hahaha rozbawiłeś mnie. Dzięki stary :D
0
Są jakieś kursy na Zp?
0
Boski Ronnie.
0
Ale w piłce wkurza mnie to odpychanie sie rękami, w mojej opinii powinni tego zabronić bo dziś wydawało mi sie, że w Kolumbii sprzydałoby sie do tego 2 rugbystów.
Jak sam gram też mnie to wkurza, biegniesz, sprintujesz a ktoś cie wyhamowuje.
0
Bez Miny ciężko byłoby dziś Kolumbii. Odstaje tam w murze ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Z tym, że on rozegrał kilka meczy z Messim w których grał świetnie.
Prawdopodobnie nie miał zdrowia do dużej piłki.
0
Aha
1
Swoją drogą nie obraziłbym sie gdyby Argentyna miała przejść ten mundial jak Portugalia euro.
0
Masche zaraz czerwo wyłapie
6
Po vo ten faul ja sie pytam!?
1
Amores Perros ;)
3
Co nie jest równoznaczne z tym, że jest ofensywnym pomocnikiem. Busi też potrafi niszczyć z przodu, ale pełni więcej roli defensywnych bądź rozgrywa. Verratti to typowy środkowy pomocnik.
1
Ciężko oszacować w zależności od jakości od 700 mb do 1.5 gb.
89
Była tu jakaś kłótnia na temat urody kobiet na świecie i taki suchar mi sie przypomniał.
Poszedł chłop na wybory mis w Berlinie...
...i wygrał
Sorki jeśli słaby, ja śmiechłem :)
3
Zanim Morey zderzy sie z prawdziwą piłką to może sie okazać, że jest jednym z wielu, a w Barcy na tej pozycji musi grać ktoś wybitny. Niech na początek udowodni swoją wartość w 3 lidze, a potem sie dopiero zobaczy.
9
Ja nwm kto tu ma ból tyłka. To jest zwykły żart, w dodatku mocno oklepany.
17
Derby Afryki xD
0
Jeden ch*** xD
0
Jeśli chodzi o styl srzydłowych to bliżej mu do Messiego (z ostatnich lat) niż Neymara. Oczywiście porównanie na wyrost aczkolwiek chodzi mi o jego wkład w gre. W mojej opini drybler z niego wybitny nie jest (tylko dobry ;) Za to bardzo szybki, z dobrym strzałem z dystansu uwaga... kreator gry. On naprawde świetnie napędza akcje prostopadłe piłki, krótka klepka... warto mu podać ;). Ma ledwo 21 lat, już 3ci rok gra we Francji, 2 dobre sezony w podstawie.
0
A z 5 lub 6 meczy. Z czego zapadł mi w pamięć przeciwko Lyonowi. Wypadł wtedy lepiej od Fekira, miał dobry dzień. Francuską dosyć często oglądam. Jestem jeszcze fanem talentu Ndombele. Wiem, że te kilka meczy nie musi nic znaczyć w Ligue 1, ale fakty są takie, że da sie z tamtąd wyciągnąć kozaków jak Umtiti.
0
Peszko motm bezwzględny
0
Kto wg Was lepszy?
1.Lemar czy Martial
2.Malcom czy Bailey
3.Aubameyang czy Lacazette
4.Özil czy Mkhitarian.
5.Godin czy Boateng.
Nie ważne po co mi to wiedzieć xD
1
Di Maria sabotuje
3
Banega robi dym