Ostatnio najlepsi napastnicy coraz dłużej są w światowej formie. Wg mnie wszystko zależy od tego jak długo Robert pozostanie w Bayernie. Za 3 lata wciąż będzie miał 32 lata (prawie 33), a to nie jest wiek, żeby kończyć kariere. Potem 3 lata mógłby być rezerwowym, do końca kariery. Jest to bardzo trudne, aczkolwiek osiągalne.
Dobra dieta Ani może zdziałać cuda :)
Poza tym więcej niż 2-3g białka na kg masy ciała natural prawdopodobnie nie przyswoi. Ja waże 80 kg i nie mam najmniejszego problemu ze swojej diety dostarczyć te 160g białka.
Torreira ma klauzule 25 mln euro co wydaje sie być dość niską kwotą jak na najlepszego zawodnika solidnej drużyny Serie A. 22letni pomocnik mógłby być wzmocnieniem wielu czołowych ekip. Nie koniecznie pisze to w kontekscie Barcy aczkolwiek ciekawy "kąsek". Z Serie A za to fajną alternatywą dla Griezmanna mógłby być nasz były piłkarz Luis Alberto (pozycje: śp, śpo, skrzydło, napastnik- bardzo wszechstronny) Wg Sofascore najlepszy piłkarz Serie A. Cos mowi sie o kwocie okolo 40 mln.
Kolega- kibic Napoli cały sezon śmiał sie z transferów Barcy a potem z tego, że zfrajerzyli z Romą. Cały czas powtarzał, że Napoli (na początku sezonu teoretyczny czarny koń LM) nie zależało na LM bo liczy sie liga, potem, że nie liczy sie Liga Europy bo to rzaden prestiż xD. Oj jak on mi obrzydził tak fajną ekipe jak Napoli, ale teraz będzie miał za swoje, a ja "skromnie" będe cieszył sie dubletem, który będzie smakował o niebo lepiej jeśli Real nie wygra Lm.
Ile ja sie nasłuchałem na temat ciężkiej Serie A i jak to Hiszpańska do niej nie ma startu bo "grają tylko 3 kluby".
0
Gdyby Ajax nikogo nie sprzedał, to mają pake na lata. Być może za kilka lat osiągneliby coś w lm.
36
Nie potrzebują tam u Ciebie pomocnika? xD
1
Są ploty, że Chelsea oferuje za niego 30 mln.
8
Odwołałbym sie dla samej zasady. Real sie odwołał i za to zachowanie był 1 mecz zawieszenia.
1
Ostatnio najlepsi napastnicy coraz dłużej są w światowej formie. Wg mnie wszystko zależy od tego jak długo Robert pozostanie w Bayernie. Za 3 lata wciąż będzie miał 32 lata (prawie 33), a to nie jest wiek, żeby kończyć kariere. Potem 3 lata mógłby być rezerwowym, do końca kariery. Jest to bardzo trudne, aczkolwiek osiągalne.
Dobra dieta Ani może zdziałać cuda :)
6
Najlepsi strzelcy w historii Bundesligi:
1. Gerd Mueller 365
2. Klaus Fischer 268
3. Jupp Heynckes 220
4. Manfred Burgsmueller 213
5. Claudio Pizarro 191
6. Ulf Kirsten 182
7. Robert Lewandowski 180
8 Stefan Kuntz 179
9. Dieter Mueller 177
- Klaus Allofs 177
11. Hannes Loehr 166
12 Karl-Heinz Rummenigge 162
Gdyby Lewy utrzymał forme jeszcze przez 3 lata i skończył kariere w Bayernie to ma spore szanse na 2gie miejsce.
Polak rodak u Niemcufff!!! xDDD
2
W sumie naszym nawet fajnie wychodzi gra z kontry :) 10 vs 11 byliśmy tak samo groźni jak Real.
0
Dokładnie. Nie ma sensu faszerować sie chemią. Mi dodatkowo żadne białko w proszku nie smakowało.
0
Poza tym więcej niż 2-3g białka na kg masy ciała natural prawdopodobnie nie przyswoi. Ja waże 80 kg i nie mam najmniejszego problemu ze swojej diety dostarczyć te 160g białka.
0
https://intermediolan.com/news/23202/valencia-postawila-twarde-warunki
Valencia nie chce zejść z klauzuli- 35 mln.
0
Taktyczy
2
Piękny Umysł. Tak naprawdę prosta historyjka, kolosalnie przewidywalna z naciskiem na Prosta.
0
No fajnie ;)
0
Będzie na waciki dla Messiego albo mam nadzieje Grizmanna.
0
W tym sezonie pamiętam przynajmniej 4 przegrane, ale w lidze to tak.
0
Na Aliez śmiga
1
Jest skubany groźny :D
1
Torreira ma klauzule 25 mln euro co wydaje sie być dość niską kwotą jak na najlepszego zawodnika solidnej drużyny Serie A. 22letni pomocnik mógłby być wzmocnieniem wielu czołowych ekip. Nie koniecznie pisze to w kontekscie Barcy aczkolwiek ciekawy "kąsek".
Z Serie A za to fajną alternatywą dla Griezmanna mógłby być nasz były piłkarz Luis Alberto (pozycje: śp, śpo, skrzydło, napastnik- bardzo wszechstronny)
Wg Sofascore najlepszy piłkarz Serie A.
Cos mowi sie o kwocie okolo 40 mln.
9
Kolega- kibic Napoli cały sezon śmiał sie z transferów Barcy a potem z tego, że zfrajerzyli z Romą. Cały czas powtarzał, że Napoli (na początku sezonu teoretyczny czarny koń LM) nie zależało na LM bo liczy sie liga, potem, że nie liczy sie Liga Europy bo to rzaden prestiż xD. Oj jak on mi obrzydził tak fajną ekipe jak Napoli, ale teraz będzie miał za swoje, a ja "skromnie" będe cieszył sie dubletem, który będzie smakował o niebo lepiej jeśli Real nie wygra Lm.
Ile ja sie nasłuchałem na temat ciężkiej Serie A i jak to Hiszpańska do niej nie ma startu bo "grają tylko 3 kluby".
0
Jezu. Pique, Umtiti mają świetnych zastępców, a grają nawet na Deportivo.
0
Z drugiej strony nasi rodacy lepiej sobie radzą gdy wchodzą z ławki.
0
A ja głupi wyłączyłem przed końcem 1 połowy xD
0
Zgadłeś. Wyłączyłem xD
0
Niby 2:0 dla Juve, ale tak naprawde nawet po czerwonej kartce Inter grał jak równy z równym. Rafinha narazie dość przeciętnie.
0
Oczywiście
5
Puyol i Raul.
0
Niedrogi byłby również Ndombele.
0
Roma wygra. Obstawiajcie póki możecie. Nie ma za co.
42
Douglas miał jeden z najlepszych przeliczników w historii mecze-trofea. Szacunek.
7
Mi tam on zbrzydł po odejściu od nas. W Barcy sie jeszcze kontrolował ale w PSG z tym karnym...