Chciałbym, żeby Valverde wziął na priorytet na te ostatnie bodajże 6 kolejek ogrywanie Dembele, Semedo, Coutinho (tu już to robi) i dał szanse Minie (debiut miał obiecujący). Oczywiście pole do popisu jest ogromne jeśli chodzi o rezerwowych bo możemy uwzględnić nawet 3 przegrane. Paco, Gomes, Denis, Digne... ach coś nie wierze, że Erni da im solidnie pograć. Te 5 meczów (bo bez klasyka) to może być dla takiego Semedo nawet 450 minut.
No liga wygrana a Dembele na ławie. Z Lm odpadliśmy, wiec moglibysmy nie narazac tak niektorych na kontuzje, tym bardziej, ze rezerwy maja ostatnio wiekszego powera do gry.
Napastnicy, nawet ci topowi lubią sie zacinać, a mając 2 topowych napastników możemy wystawiać ich w zależności od formy. Już nawet nie będe wspominać o zmęczeniu Suareza i fakcie, że Griezman, może występować na każej pozycji w ataku.
Szczerze mówiąc to powątpiewam w jakość Arthura ale masz racje w obecnej sytuacji Ndombele wydaje sie być nie potrzebny. Bardzo podoba mi sie gra tego dzika, wprowadza taką płynność podań i opanowanie co z lekka zalatuje Xavim :(
Ndombele mógłby być świetnym rezerwowym dla Rakiety. Świetny w destrukcji oraz obdarzony dryblingiem ze światowego topu, 21latek rozgrywa dziś świetny mecz.
Znów natknąłem się na ten filmik. Absolutnie nie udostępniam tego linka bo dołączam sie do świeżego hejtu na Guardiole, jednak filmik pewnie oddaje część jego relacji z niektórymi graczami i paradoksalnie uważam, że dobrze robił (dla klubu).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Koulibaly lalala
3
Lukaku miałem w zamyśle za Pique
11
Suaby skład
Lepiej tak
Ter Stegen (Alisson na zmiane bo Neuer za stary)
Pique Alaba Alba
De Bruyne Coutinho Pogba Eriksen
Salah Messi Neymar
0
Barcelonie świetnie idzie w Madrycie w tym sezonie ;)
1
Kupiony
0
Mi badzo podoba sie skład, bo niby kiedy miałby taki wystąpić... chyba w presezonie
1
Osa nie spinaj sie już tak ;)
1
Chciałbym, żeby Valverde wziął na priorytet na te ostatnie bodajże 6 kolejek ogrywanie Dembele, Semedo, Coutinho (tu już to robi) i dał szanse Minie (debiut miał obiecujący). Oczywiście pole do popisu jest ogromne jeśli chodzi o rezerwowych bo możemy uwzględnić nawet 3 przegrane. Paco, Gomes, Denis, Digne... ach coś nie wierze, że Erni da im solidnie pograć. Te 5 meczów (bo bez klasyka) to może być dla takiego Semedo nawet 450 minut.
0
Spokojnie, mają czas.
0
No nawet nie chce Ci sugerować dlaczego wyszliśmy tak słabo na rewanż
1
No liga wygrana a Dembele na ławie. Z Lm odpadliśmy, wiec moglibysmy nie narazac tak niektorych na kontuzje, tym bardziej, ze rezerwy maja ostatnio wiekszego powera do gry.
0
O jej, reżyser jednego z najlepszych filmów w historii wg mnie :(
0
Bo to najlepsze rozgrywki na świecie, tu Barca nie ma prawa grać xD
1
Na wyjeździe xD
2
https://intermediolan.com/news/23144/cds-bez-rafinhi-ani-rusz
0
Już Guardiola ma zaspół z "DNA Barcy" i też odpadł. Nasz styl jest bardzo skuteczny, ale jak grają zmęczeni piłkarze to widać...
1
Zepsuliście mi święta xD
Z Barcą na zawsze...
0
Wygramy to!
0
To Valverde porotował
W porównaniu do meczu z Leganes
0
Napastnicy, nawet ci topowi lubią sie zacinać, a mając 2 topowych napastników możemy wystawiać ich w zależności od formy. Już nawet nie będe wspominać o zmęczeniu Suareza i fakcie, że Griezman, może występować na każej pozycji w ataku.
0
Szczerze mówiąc to powątpiewam w jakość Arthura ale masz racje w obecnej sytuacji Ndombele wydaje sie być nie potrzebny. Bardzo podoba mi sie gra tego dzika, wprowadza taką płynność podań i opanowanie co z lekka zalatuje Xavim :(
2
No w kanadyjce na 99% ma życiówke. Może wreszcie będziemy mieli tak szeroką kadre jak Real.
0
Ndombele mógłby być świetnym rezerwowym dla Rakiety. Świetny w destrukcji oraz obdarzony dryblingiem ze światowego topu, 21latek rozgrywa dziś świetny mecz.
0
Dokładnie. Nic nie jest czarno-białe ;)
0
Chyba w finale pucharu króla na Seville.
4
Znów natknąłem się na ten filmik. Absolutnie nie udostępniam tego linka bo dołączam sie do świeżego hejtu na Guardiole, jednak filmik pewnie oddaje część jego relacji z niektórymi graczami i paradoksalnie uważam, że dobrze robił (dla klubu).
8
Suareza xD
I Valverde
4
Nawet bys go nie zauwazył xD
0
To git ;)