0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Koulibaly lalala

3

Lukaku miałem w zamyśle za Pique

11

Suaby skład
Lepiej tak
Ter Stegen (Alisson na zmiane bo Neuer za stary)
Pique Alaba Alba
De Bruyne Coutinho Pogba Eriksen
Salah Messi Neymar

0

Barcelonie świetnie idzie w Madrycie w tym sezonie ;)

1

Kupiony

0

Mi badzo podoba sie skład, bo niby kiedy miałby taki wystąpić... chyba w presezonie

1

Osa nie spinaj sie już tak ;)

1

Chciałbym, żeby Valverde wziął na priorytet na te ostatnie bodajże 6 kolejek ogrywanie Dembele, Semedo, Coutinho (tu już to robi) i dał szanse Minie (debiut miał obiecujący). Oczywiście pole do popisu jest ogromne jeśli chodzi o rezerwowych bo możemy uwzględnić nawet 3 przegrane. Paco, Gomes, Denis, Digne... ach coś nie wierze, że Erni da im solidnie pograć. Te 5 meczów (bo bez klasyka) to może być dla takiego Semedo nawet 450 minut.

0

Spokojnie, mają czas.

0

No nawet nie chce Ci sugerować dlaczego wyszliśmy tak słabo na rewanż

1

No liga wygrana a Dembele na ławie. Z Lm odpadliśmy, wiec moglibysmy nie narazac tak niektorych na kontuzje, tym bardziej, ze rezerwy maja ostatnio wiekszego powera do gry.

0

O jej, reżyser jednego z najlepszych filmów w historii wg mnie :(

0

Bo to najlepsze rozgrywki na świecie, tu Barca nie ma prawa grać xD

1

Na wyjeździe xD

0

Już Guardiola ma zaspół z "DNA Barcy" i też odpadł. Nasz styl jest bardzo skuteczny, ale jak grają zmęczeni piłkarze to widać...

1

Zepsuliście mi święta xD
Z Barcą na zawsze...

0

Wygramy to!

0

To Valverde porotował





W porównaniu do meczu z Leganes

0

Napastnicy, nawet ci topowi lubią sie zacinać, a mając 2 topowych napastników możemy wystawiać ich w zależności od formy. Już nawet nie będe wspominać o zmęczeniu Suareza i fakcie, że Griezman, może występować na każej pozycji w ataku.

0

Szczerze mówiąc to powątpiewam w jakość Arthura ale masz racje w obecnej sytuacji Ndombele wydaje sie być nie potrzebny. Bardzo podoba mi sie gra tego dzika, wprowadza taką płynność podań i opanowanie co z lekka zalatuje Xavim :(

2

No w kanadyjce na 99% ma życiówke. Może wreszcie będziemy mieli tak szeroką kadre jak Real.

0

Ndombele mógłby być świetnym rezerwowym dla Rakiety. Świetny w destrukcji oraz obdarzony dryblingiem ze światowego topu, 21latek rozgrywa dziś świetny mecz.

0

Dokładnie. Nic nie jest czarno-białe ;)

0

Chyba w finale pucharu króla na Seville.

4


Znów natknąłem się na ten filmik. Absolutnie nie udostępniam tego linka bo dołączam sie do świeżego hejtu na Guardiole, jednak filmik pewnie oddaje część jego relacji z niektórymi graczami i paradoksalnie uważam, że dobrze robił (dla klubu).

8

Suareza xD
I Valverde

4

Nawet bys go nie zauwazył xD

0

To git ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?