Wydaje mi sie, że jeśli są niewidomi od urodzenia to odczuwają to tak jak my odczuwamy brak umiejętności echolokacji. Mam nadzieje, że mnie rozumiesz ;)
Ciekawi mnie dziś nasza gra w destrukcji, na Messiego zbytnio bym nie liczył, kluczowi w tej układance będą Cou i Dembelek. Nawet podczas otwartego meczu ciężko bronić bez 2 pomocników.
Deulo zszedł przez kontuzje :(
Notował kolejny dobry występ. Nasi wypożyczeni nie mają szczęścia co do kontuzji. Samper zaczął grać w podstawie - kontuzja do konca sezonu, Marlon zaczal grac w podstawie (dobrze do tego)-kontuzja, Arda rozgrywal chyba 2gi mecz w podstawie (jego najlepszy wystep w sezonie) - kontuzja. Zaczyna mnie to troszeczke irytować.
Do tego wszystkiego najlepszy zawodnik Deportivo zawieszony akurat na mecz z Realem :(
0
Napoli jeszcze strzeli
0
Ekstraklasa jest bardzo taktyczną ligą, tu naprawde ciężko strzelić bramke ; )
Serie A za najlepszych czasów nie umywa sie nawet do La Klapy xD
0
Pewnie. To nie ta waga.
3
Bale jak jest zdrowy to przeważnie gra dobrze.
0
Lafonta
0
Zaczeli czarni ale jest to przykład, że czarni byli tam pierwsi.
0
A o bitwie nad Blood River słyszałeś? Poza tym to potomkowie ogólnie ówczesnych europejczyków a nie Holendrów.
2
Wydaje mi sie, że jeśli są niewidomi od urodzenia to odczuwają to tak jak my odczuwamy brak umiejętności echolokacji. Mam nadzieje, że mnie rozumiesz ;)
0
Suarez kartke moze dostac
0
Zazdroszcze ;)
1
Jakikolwiek odcinek Carego Lustra ;)
0
Simeone uznał, że mu już wystarczy xD
1
Griezmann włącza sie do walki o złotego buta co 2 mecze temu wydawało sie niemożliwe ;)
2
Keita latem też dochodzi
4
De Vrij latem za darmo (swoje będzie chciał) i nie trzeba podkradać zawodnika.
3
Ciekawa statystyka NDombele, 21 lat, środkowy pomocnik i takie liczby przy dryblingach.
8
Kto by sie spodziewal 7 bramek?
W tym meczu ;)
0
No to Atleti mozna juz nie oglądać ;)
0
Spokojnie dajmy mu czas. Mundial w Rosji to za wcześnie, niech ogra sie w rodzimej lidze, jakis transfer i mamy reprezentanta na lata ;)
0
Ciekawe jak wyglądałby Arsenal razem z nim w formie.
1
Poprawiłem zanim mnie poprawiłeś. Szach mat ;)
1
fullmatchesandshows
0
Co Ty, on jest gruby xD
0
Sztos, Filipek lepszy od dobrego Czarnego :)
3
Suarez włącza sie do walki o złotego buta ;)
0
Za niedługo wraca Icardi wraca, może coś ruszy. Może, bo z nim nie grają wiele lepiej.
0
Po 1 polowie Benevento 7 strzalow Inter 1 strzal.
5
Ciekawi mnie dziś nasza gra w destrukcji, na Messiego zbytnio bym nie liczył, kluczowi w tej układance będą Cou i Dembelek. Nawet podczas otwartego meczu ciężko bronić bez 2 pomocników.
0
Wydaje mi sie z ta 11 porzegnalibysmy sie z Lm, zbyt ofensywnie na smerfy
5
Deulo zszedł przez kontuzje :(
Notował kolejny dobry występ. Nasi wypożyczeni nie mają szczęścia co do kontuzji. Samper zaczął grać w podstawie - kontuzja do konca sezonu, Marlon zaczal grac w podstawie (dobrze do tego)-kontuzja, Arda rozgrywal chyba 2gi mecz w podstawie (jego najlepszy wystep w sezonie) - kontuzja. Zaczyna mnie to troszeczke irytować.
Do tego wszystkiego najlepszy zawodnik Deportivo zawieszony akurat na mecz z Realem :(