0

Napoli jeszcze strzeli

0

Ekstraklasa jest bardzo taktyczną ligą, tu naprawde ciężko strzelić bramke ; )
Serie A za najlepszych czasów nie umywa sie nawet do La Klapy xD

0

Pewnie. To nie ta waga.

3

Bale jak jest zdrowy to przeważnie gra dobrze.

0

Lafonta

0

Zaczeli czarni ale jest to przykład, że czarni byli tam pierwsi.

0

A o bitwie nad Blood River słyszałeś? Poza tym to potomkowie ogólnie ówczesnych europejczyków a nie Holendrów.

2

Wydaje mi sie, że jeśli są niewidomi od urodzenia to odczuwają to tak jak my odczuwamy brak umiejętności echolokacji. Mam nadzieje, że mnie rozumiesz ;)

0

Suarez kartke moze dostac

0

Zazdroszcze ;)

1

Jakikolwiek odcinek Carego Lustra ;)

0

Simeone uznał, że mu już wystarczy xD

1

Griezmann włącza sie do walki o złotego buta co 2 mecze temu wydawało sie niemożliwe ;)

2

Keita latem też dochodzi

4

De Vrij latem za darmo (swoje będzie chciał) i nie trzeba podkradać zawodnika.

3

Ciekawa statystyka NDombele, 21 lat, środkowy pomocnik i takie liczby przy dryblingach.

8

Kto by sie spodziewal 7 bramek?

W tym meczu ;)

0

No to Atleti mozna juz nie oglądać ;)

0

Spokojnie dajmy mu czas. Mundial w Rosji to za wcześnie, niech ogra sie w rodzimej lidze, jakis transfer i mamy reprezentanta na lata ;)

0

Ciekawe jak wyglądałby Arsenal razem z nim w formie.

1

Poprawiłem zanim mnie poprawiłeś. Szach mat ;)

1

fullmatchesandshows

0

Co Ty, on jest gruby xD

0

Sztos, Filipek lepszy od dobrego Czarnego :)

3

Suarez włącza sie do walki o złotego buta ;)

0

Za niedługo wraca Icardi wraca, może coś ruszy. Może, bo z nim nie grają wiele lepiej.

0

Po 1 polowie Benevento 7 strzalow Inter 1 strzal.

5

Ciekawi mnie dziś nasza gra w destrukcji, na Messiego zbytnio bym nie liczył, kluczowi w tej układance będą Cou i Dembelek. Nawet podczas otwartego meczu ciężko bronić bez 2 pomocników.

0

Wydaje mi sie z ta 11 porzegnalibysmy sie z Lm, zbyt ofensywnie na smerfy

5

Deulo zszedł przez kontuzje :(
Notował kolejny dobry występ. Nasi wypożyczeni nie mają szczęścia co do kontuzji. Samper zaczął grać w podstawie - kontuzja do konca sezonu, Marlon zaczal grac w podstawie (dobrze do tego)-kontuzja, Arda rozgrywal chyba 2gi mecz w podstawie (jego najlepszy wystep w sezonie) - kontuzja. Zaczyna mnie to troszeczke irytować.
Do tego wszystkiego najlepszy zawodnik Deportivo zawieszony akurat na mecz z Realem :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?