Ale głupia wypowiedź, wiadome, że w prawie każdym sie takie zdażają ale jemu chodzi o relatywny obraz tego miasta. Poza tym w Doha nie ma biednych dzielnic ;)
Cieszy też postawa Messiego, dzisiaj oprócz kreacji i dryblingu zachwycił mnie walecznością. Z tak zmotywowaną i świetnie ułożoną Barcą może położyć sie nawet City.
No cóż mogło być więcej bramek, ale ładna gra zadośćuczyniła nam ten fakt. Cieszy udany debiut Cou, do pozytywów należy też dodać dobrą gre Vidala w obliczu jego transferu (po jego płaczu wydaje mi sie, że to przesądzone). Mam nadzieje, że Cou w przyszłości będzie troche więcej udzielał sie w defensywie, paradoksalnie napompowany atak może odbić się czkawką. Pozdro ;)
Pamiętam kiedyś chyba United oferowało za niego kolo 20 mln, to było po jego pierwszych meczach w 1 druzynie. Byc moze to plotki ale czesto mam niedosyt, jak Barca zwalnia kariere mlodym zawodnikom. No cóż Barca juz nie jest od ogrywania... tak musi byc teraz..
1
Ta gra słów... =)
0
Dziura jak .... przez cały mecz w tamtym miejscu.
0
PSG jak bocian z silowni, przeładowany atak i kicha w obronie, Alves zbyt ofensywny i akcje szły jego stroną.
1
Neymar ładnie grał...
2
Biedne TVP transmisje chyba z internetu puścili xD
1
Średnia ta obrona PSG, od naszej na pewno gorsza.
8
Lo Celso spoko.
2
Ich najlepsza jedynastka jest młodsza od naszej.
0
Wciąż stawiam na Totenham :)
0
Stawiam na Totenham ;)
7
Marlon w podstawie :)
0
ma ktoś linka?
8
Bulwers przeważnie nie dotyczył tego, że francuska przeskoczyła portugalską. Dotyczył tego, że ma taki sam współczynnik jak angielska czy hiszpańska.
0
Zdecydowanie. Nawet PSG odkryło fajnego zawodnika.
0
Ale głupia wypowiedź, wiadome, że w prawie każdym sie takie zdażają ale jemu chodzi o relatywny obraz tego miasta. Poza tym w Doha nie ma biednych dzielnic ;)
24
Zaraz po jego wejściu awans okazał sie pewny xD
2
Cieszy też postawa Messiego, dzisiaj oprócz kreacji i dryblingu zachwycił mnie walecznością. Z tak zmotywowaną i świetnie ułożoną Barcą może położyć sie nawet City.
2
No cóż mogło być więcej bramek, ale ładna gra zadośćuczyniła nam ten fakt. Cieszy udany debiut Cou, do pozytywów należy też dodać dobrą gre Vidala w obliczu jego transferu (po jego płaczu wydaje mi sie, że to przesądzone). Mam nadzieje, że Cou w przyszłości będzie troche więcej udzielał sie w defensywie, paradoksalnie napompowany atak może odbić się czkawką. Pozdro ;)
0
To i tak nie jest duże wyróżnienie dla Vidala (porównanie do Deulo :)
1
Fakt :)
0
Dzięki, transfermarkt nie zaktualizowało
0
Jaki jest termin powrotu Paco?
0
Widze kolega ze słownika nie korzysta xD
0
Nie przejmuj sie xD
0
Nawet artykuł był.
0
Jeszcze niech przegrają z PSG to będzie jeden z ich najgorszych sezonów od lat.
0
W pucharze gra połowe tego.
0
Pamiętam kiedyś chyba United oferowało za niego kolo 20 mln, to było po jego pierwszych meczach w 1 druzynie. Byc moze to plotki ale czesto mam niedosyt, jak Barca zwalnia kariere mlodym zawodnikom. No cóż Barca juz nie jest od ogrywania... tak musi byc teraz..
0
Tak patrze, że często nie gra od początku i myśle, że pomimo dobrej gry i tak nie dają mu tyle minut na ile zasługuje.
0
Szkoda mi troche Minira :(