1

Ta gra słów... =)

0

Dziura jak .... przez cały mecz w tamtym miejscu.

0

PSG jak bocian z silowni, przeładowany atak i kicha w obronie, Alves zbyt ofensywny i akcje szły jego stroną.

1

Neymar ładnie grał...

2

Biedne TVP transmisje chyba z internetu puścili xD

1

Średnia ta obrona PSG, od naszej na pewno gorsza.

8

Lo Celso spoko.

2

Ich najlepsza jedynastka jest młodsza od naszej.

0

Wciąż stawiam na Totenham :)

0

Stawiam na Totenham ;)

7

Marlon w podstawie :)

0

ma ktoś linka?

8

Bulwers przeważnie nie dotyczył tego, że francuska przeskoczyła portugalską. Dotyczył tego, że ma taki sam współczynnik jak angielska czy hiszpańska.

0

Zdecydowanie. Nawet PSG odkryło fajnego zawodnika.

0

Ale głupia wypowiedź, wiadome, że w prawie każdym sie takie zdażają ale jemu chodzi o relatywny obraz tego miasta. Poza tym w Doha nie ma biednych dzielnic ;)

24

Zaraz po jego wejściu awans okazał sie pewny xD

2

Cieszy też postawa Messiego, dzisiaj oprócz kreacji i dryblingu zachwycił mnie walecznością. Z tak zmotywowaną i świetnie ułożoną Barcą może położyć sie nawet City.

2

No cóż mogło być więcej bramek, ale ładna gra zadośćuczyniła nam ten fakt. Cieszy udany debiut Cou, do pozytywów należy też dodać dobrą gre Vidala w obliczu jego transferu (po jego płaczu wydaje mi sie, że to przesądzone). Mam nadzieje, że Cou w przyszłości będzie troche więcej udzielał sie w defensywie, paradoksalnie napompowany atak może odbić się czkawką. Pozdro ;)

0

To i tak nie jest duże wyróżnienie dla Vidala (porównanie do Deulo :)

1

Fakt :)

0

Dzięki, transfermarkt nie zaktualizowało

0

Jaki jest termin powrotu Paco?

0

Widze kolega ze słownika nie korzysta xD

0

Nie przejmuj sie xD

0

Nawet artykuł był.

0

Jeszcze niech przegrają z PSG to będzie jeden z ich najgorszych sezonów od lat.

0

W pucharze gra połowe tego.

0

Pamiętam kiedyś chyba United oferowało za niego kolo 20 mln, to było po jego pierwszych meczach w 1 druzynie. Byc moze to plotki ale czesto mam niedosyt, jak Barca zwalnia kariere mlodym zawodnikom. No cóż Barca juz nie jest od ogrywania... tak musi byc teraz..

0

Tak patrze, że często nie gra od początku i myśle, że pomimo dobrej gry i tak nie dają mu tyle minut na ile zasługuje.

0

Szkoda mi troche Minira :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?