0

Gra Barcelony w obronie. Poezja :)

0

Pewnie tak. Chociaż nie jest to wykluczone, w ten sposób Ney może grać w każdym wielkim klubie i to zależałoby od jego widzimisie.

0

Gdzieś słyszałem że Ney ma wciąż klauzule 222 mln.

0

Jesteś pewien? Ja słyszałem o 110 dla klubów z poza Włoch, ale to było z Corriere dello Sport, dlatego nie jestem pewny.

1

Orientuje się ktoś czy Icardi ma klauzule? Jeśli ma, to jaką? I co myślicie o sprzedaży Suareza i kupnie Mauro. Ja szczerze chyba jednak wole Suareza.

0

Nikt, bo nie jest.

0

Najwyzej na 3 mogą.

0

Jak sam zauważyłeś były to kontrowersyjne sytuacje.

1

Hoho rozstrzelało się Atleti. Griezmann 4-0.
I Korona na 3-2 :)
Juz 5 do 0 znowu Griezmann

0

Za 2 to tak ze 200-300 mln € by trzeba dać :)

0

Nie wiadomo czy Shalke zależy tak na trzymaniu Gorezki, ostatnio tam nie gra. Może to być po części spowodowane faktem, że jest po kontuzji, ale nie dają go nawet na ławke...

7

Rakitica bym zostawił.

0

Czasami ładnie to wygląda.

2

Interesuje się klimatami w różnych częściach świata ;)

0

Barca B straciła bramke :(

0

Ciekawymi opcjami mogli by być też De Vrij oraz Gimenez którym kończą się kontrakty.

9

Ronaldo jest skrzydłowym i gra z kontuzją, a i tak zdobywa zp. Najlepszy pilkarz wszechczasów.

0

Troche niezrozumiałe jest dla mnie kupowanie po stracie Neya, gracza którego wystawiamy na prawym skrzydle, ale z opinią tego transferu jeszcze bym się wstrzymał...

1

Skąd wiesz? ;)

0

Ciekawi mnie jak sprawdziło by się 4-4-2 z Dembele na prawym i Coutinho na lewym pomocniku. A w środku Busi z Weiglem albo Rakiticiem. Czy nie było by to zbyt ofensywne?

1

W Madrycie podobno ostry mróz. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chciałbym Taha. Klauzula 25 mln.

1

Transfery Weigla i Coutinho, zdecydowanie opróżniłyby portfel Barcy, aczkolwiek mielibyśmy solidnie odmłodzoną kadre. Solidnie, poniewaź to gracze z topu :).
To troche wygląda jakbym sam sb odpowiadał, ale to kontynuacja mojej powyższej wypowiedzi ;)

6

Co myślicie o transferze Weigla do Barcy?

1

Pamiętam bo jak na mnie to mi dobrze poszły, mogłem pisać dłużej przez dysleksje.
Histor-88%
Polski-88%
Matma-93%
Przyrodnicze-67%
Rosyjski-45% xD
Tylko z historii mialem gorzej niż na próbnych.
W sumie bylem zadowolony bo testy nadciągneły mi
punkty do szkoly sredniej. Oceny w gimnazjum nie były za dobre.

0

Do Barcy B? Czemu nie.

0

Większe szanse na 1 skład ma u nas niestety.

0

Śpieszmy sie kochać ludzi, tak szybko odjeżdzają...

1

Tu chodzilo o Lige

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?