Ja twierdze, że gość ma talent, który jak już pisałeś wcześniej owocował, ale moim zdaniem eksplozja na poziowie światowego topu kiedyś nastąpi i nie warto go sprzedawać choćby miało to nastąpić nawet jak będzie miał 28 lat, lepsze to niż kupować innych Paulinho w podobnym wieku. Chłop nie pobiera niewiadomo jakiej pensji dlatego można spokojnie czekać na tą eksplozje.
Ps. Nie uważam, że Paulinho jest słaby
Nie wiadomo kim byłby Deulo gdyby od tamtego czasu dawać mu solidną kiczbe minut w Barcy. W mojej opini z takiego Monaco dzisiaj trzeba by za niego dać min 60 baniek.
Chciałbym go zimą. Zobaczymy też, który z naszych pomocników wypadnie najsłabiej, choć aktualnie można odnieść wrażenie, że każdy zdrowy jest w formie.
Przecież on ma być rezerwowym, Di Maria też byłby rezerwowym, z tą różnicą że tylko max 2-3 sezony. Dzięki temu, że mu zależy... jak Dembele nie da mu powąchać murawy, to sie nie spasie jak Arda, tylko będzie starał przekonać sie Valverde, że jest godzien pograć ogony xD
0
Dobry xD
1
To wszystko zależy przede wszystkim od Ciebie ;)
3
To mogą być piękne igrzyska. Co jak co ale Alpy nadają sie do tego idealnie.
0
Ale chodzi Ci o to ile Feyenord wydal na nich czy ile ich 11 jest warta?
2
Mistrzowski profil xD
0
Ja twierdze, że gość ma talent, który jak już pisałeś wcześniej owocował, ale moim zdaniem eksplozja na poziowie światowego topu kiedyś nastąpi i nie warto go sprzedawać choćby miało to nastąpić nawet jak będzie miał 28 lat, lepsze to niż kupować innych Paulinho w podobnym wieku. Chłop nie pobiera niewiadomo jakiej pensji dlatego można spokojnie czekać na tą eksplozje.
Ps. Nie uważam, że Paulinho jest słaby
0
Nie wiadomo kim byłby Deulo gdyby od tamtego czasu dawać mu solidną kiczbe minut w Barcy. W mojej opini z takiego Monaco dzisiaj trzeba by za niego dać min 60 baniek.
0
Wesołych świąt xD
0
Chciałbym go zimą. Zobaczymy też, który z naszych pomocników wypadnie najsłabiej, choć aktualnie można odnieść wrażenie, że każdy zdrowy jest w formie.
0
Z tym, że jest wychudzony to sie akurat zgadzam ;)
2
A Denis czy Alcacer to zapomną jak sie w piłke gra...
Z Gomesem tez bym sie narazie wstrzymał z porównaniami do Verattiego.
0
Atleta? Wysoki? Polemizowałbym
0
Korona też wygrała ✔
0
Do tego murzyni
+10 do siły xD
0
Real i tak z Sociedad będzie faworytem.
1
Pakiety za pol darmo
Wejdz sb na ich strone to sie dowiesz
0
Virgin mobile 10zl za 10 gb na 30 dbi.
4
Jeszcze mamy 11 minut xD
4
Jeśli chodzi o jego rozwój to myśle, że lepiej by było sprzedać z opcją pierwokupu. Ostatnio nie lubią stawiać na naszych graczy w innych klubach.
0
Może oddalibyśmy go w zamian za opcje pierwokupu za określoną kwote Belottiego?
Kwota była by niższa od wartości rynkowej Belottiego o wartość Munira.
3
Raczej nie, wakacje teraz ;) Może na czacie w Csie ktoś mu mówił.
1
Przecież on ma być rezerwowym, Di Maria też byłby rezerwowym, z tą różnicą że tylko max 2-3 sezony. Dzięki temu, że mu zależy... jak Dembele nie da mu powąchać murawy, to sie nie spasie jak Arda, tylko będzie starał przekonać sie Valverde, że jest godzien pograć ogony xD
9
Weś skończ z tą Marią, nie lepiej dawać grać Deulo, chłop już tu jest i widać, że sie stara, grałby lepiej to by nie chciał być rezerwowym.
0
Uważaj kolego, żeby bana za drzewko nie dostać. Ja kiedyś chyba za to dostałem.
2
Wiesz czasami wychodze gdzieś z domu i mi umykają różne rzeczy. Wybacz :(
2
Ten nie wyglądał na zestresowanego podczas prezentacji ;)
0
Zapowiadał sie z niego kozak, mało tego, on już grał jak kozak... i zgasł :(
1
Oj Dembele zaciera rączki :)
0
Ciekawe za ile będą sprzedawać
0
Tam by sie nadawali, robotne chłopy.... xD