0

Dobry xD

1

To wszystko zależy przede wszystkim od Ciebie ;)

3

To mogą być piękne igrzyska. Co jak co ale Alpy nadają sie do tego idealnie.

0

Ale chodzi Ci o to ile Feyenord wydal na nich czy ile ich 11 jest warta?

2

Mistrzowski profil xD

0

Ja twierdze, że gość ma talent, który jak już pisałeś wcześniej owocował, ale moim zdaniem eksplozja na poziowie światowego topu kiedyś nastąpi i nie warto go sprzedawać choćby miało to nastąpić nawet jak będzie miał 28 lat, lepsze to niż kupować innych Paulinho w podobnym wieku. Chłop nie pobiera niewiadomo jakiej pensji dlatego można spokojnie czekać na tą eksplozje.
Ps. Nie uważam, że Paulinho jest słaby

0

Nie wiadomo kim byłby Deulo gdyby od tamtego czasu dawać mu solidną kiczbe minut w Barcy. W mojej opini z takiego Monaco dzisiaj trzeba by za niego dać min 60 baniek.

0

Wesołych świąt xD

0

Chciałbym go zimą. Zobaczymy też, który z naszych pomocników wypadnie najsłabiej, choć aktualnie można odnieść wrażenie, że każdy zdrowy jest w formie.

0

Z tym, że jest wychudzony to sie akurat zgadzam ;)

2

A Denis czy Alcacer to zapomną jak sie w piłke gra...
Z Gomesem tez bym sie narazie wstrzymał z porównaniami do Verattiego.

0

Atleta? Wysoki? Polemizowałbym

0

Korona też wygrała ✔

0

Do tego murzyni
+10 do siły xD

0

Real i tak z Sociedad będzie faworytem.

1

Pakiety za pol darmo
Wejdz sb na ich strone to sie dowiesz

0

Virgin mobile 10zl za 10 gb na 30 dbi.

4

Jeszcze mamy 11 minut xD

4

Jeśli chodzi o jego rozwój to myśle, że lepiej by było sprzedać z opcją pierwokupu. Ostatnio nie lubią stawiać na naszych graczy w innych klubach.

0

Może oddalibyśmy go w zamian za opcje pierwokupu za określoną kwote Belottiego?
Kwota była by niższa od wartości rynkowej Belottiego o wartość Munira.

3

Raczej nie, wakacje teraz ;) Może na czacie w Csie ktoś mu mówił.

1

Przecież on ma być rezerwowym, Di Maria też byłby rezerwowym, z tą różnicą że tylko max 2-3 sezony. Dzięki temu, że mu zależy... jak Dembele nie da mu powąchać murawy, to sie nie spasie jak Arda, tylko będzie starał przekonać sie Valverde, że jest godzien pograć ogony xD

9

Weś skończ z tą Marią, nie lepiej dawać grać Deulo, chłop już tu jest i widać, że sie stara, grałby lepiej to by nie chciał być rezerwowym.

0

Uważaj kolego, żeby bana za drzewko nie dostać. Ja kiedyś chyba za to dostałem.

2

Wiesz czasami wychodze gdzieś z domu i mi umykają różne rzeczy. Wybacz :(

2


Ten nie wyglądał na zestresowanego podczas prezentacji ;)

0

Zapowiadał sie z niego kozak, mało tego, on już grał jak kozak... i zgasł :(

1

Oj Dembele zaciera rączki :)

0

Ciekawe za ile będą sprzedawać

0

Tam by sie nadawali, robotne chłopy.... xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?