0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nawet fajnie sie pokazywał.

0

Składak?

0

Hajto komentuje?

0

Upojony trollingiem

15

Gabigol póki co bardziej podoba mi sie od Jesusa- silny, szybki i może być jeszcze lepszy.

1

Harci sie za bardzo xD

3

Ciekawi mnie co to było to niebezpieczne zdarzenie.

1

Don Wasyl sie pokazał

0

Nawet sfinksy zrobiłyby kariere w tej lidze.

0

Spokój jak na sfinksa przystało

0

Eee tam nie znasz Barcy, tu sie nie sprzedaje zawodników.

0

To raczej Leicester takie słabe.

0

I dziwić sie, że w PL taki kloc jak Lukaku wkręca obrońców w glebe...

0

Ja szczerze powiedziawszy uwielbiam mecze presezonu, dla mnie im więcej eksperymentów (jak Roberto na Po rok temu) i nowych piłkarzy w składzie tym lepiej.

1

Ja tam wolałbym Soriano, wychowanek oraz pewnie ma mniejsze wymagania finansowe.

2

No wg mnie w kolejnych wypowiedziach wydała się, że nie zna tego słowa, co jest dziwne ale każdemu może się zdarzyć xD.

ps.O co ta kłótnia(no kłótnia to przesada)? xD

1

Miało sens jeśli była to ironia.

2

Ale ona użyła to aby zastosować Ironie, chyba, że ja czegoś nie łape i jestem głupi.

3

Nie mów mi co mam robić xD.

2

xD

0

Lot nad kukułczym gniazdem, Podziemny krąg, Więzień nienawiści to tylko te które szczególnie zapadły mi w pamięć. Wybieranie najlepszego filmu mógłbym porównać do wyboru najlepszego piłkarza wszechczasów- kwestia dekady i gustów.

16

xD trzeba ubić biznes z papieżem.

5

Po co miałem pisać notatki, skoro to samo było w książkach?

0

Ja tam nosiłem do szkoły plecak, książki i długopis.

0

Uuu... KUBOTĘ

0

Co myślicie o tych laczkach? Polecacie inne turfy?
http://www.zgodafc.pl/adidas-x-151-cg-af4806.html

0

Spóźniłem się o 31 sekund.

6

Trochę brakuje mi Messiego grającego jako fałszywa 9-ka.

0

Od Rakiety też wg mnie nie będzie, a ławka i bez niego wygląda świetnie, więc po co on? Nie lepiej było wydać te pieniądze na transfer na inne pozycje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?