Ja szczerze powiedziawszy uwielbiam mecze presezonu, dla mnie im więcej eksperymentów (jak Roberto na Po rok temu) i nowych piłkarzy w składzie tym lepiej.
Lot nad kukułczym gniazdem, Podziemny krąg, Więzień nienawiści to tylko te które szczególnie zapadły mi w pamięć. Wybieranie najlepszego filmu mógłbym porównać do wyboru najlepszego piłkarza wszechczasów- kwestia dekady i gustów.
Od Rakiety też wg mnie nie będzie, a ławka i bez niego wygląda świetnie, więc po co on? Nie lepiej było wydać te pieniądze na transfer na inne pozycje?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nawet fajnie sie pokazywał.
0
Składak?
0
Hajto komentuje?
0
Upojony trollingiem
15
Gabigol póki co bardziej podoba mi sie od Jesusa- silny, szybki i może być jeszcze lepszy.
1
Harci sie za bardzo xD
3
Ciekawi mnie co to było to niebezpieczne zdarzenie.
1
Don Wasyl sie pokazał
0
Nawet sfinksy zrobiłyby kariere w tej lidze.
0
Spokój jak na sfinksa przystało
0
Eee tam nie znasz Barcy, tu sie nie sprzedaje zawodników.
0
To raczej Leicester takie słabe.
0
I dziwić sie, że w PL taki kloc jak Lukaku wkręca obrońców w glebe...
0
Ja szczerze powiedziawszy uwielbiam mecze presezonu, dla mnie im więcej eksperymentów (jak Roberto na Po rok temu) i nowych piłkarzy w składzie tym lepiej.
1
Ja tam wolałbym Soriano, wychowanek oraz pewnie ma mniejsze wymagania finansowe.
2
No wg mnie w kolejnych wypowiedziach wydała się, że nie zna tego słowa, co jest dziwne ale każdemu może się zdarzyć xD.
ps.O co ta kłótnia(no kłótnia to przesada)? xD
1
Miało sens jeśli była to ironia.
2
Ale ona użyła to aby zastosować Ironie, chyba, że ja czegoś nie łape i jestem głupi.
3
Nie mów mi co mam robić xD.
2
xD
0
Lot nad kukułczym gniazdem, Podziemny krąg, Więzień nienawiści to tylko te które szczególnie zapadły mi w pamięć. Wybieranie najlepszego filmu mógłbym porównać do wyboru najlepszego piłkarza wszechczasów- kwestia dekady i gustów.
16
xD trzeba ubić biznes z papieżem.
5
Po co miałem pisać notatki, skoro to samo było w książkach?
0
Ja tam nosiłem do szkoły plecak, książki i długopis.
0
Uuu... KUBOTĘ
0
Co myślicie o tych laczkach? Polecacie inne turfy?
http://www.zgodafc.pl/adidas-x-151-cg-af4806.html
0
Spóźniłem się o 31 sekund.
6
Trochę brakuje mi Messiego grającego jako fałszywa 9-ka.
0
Od Rakiety też wg mnie nie będzie, a ławka i bez niego wygląda świetnie, więc po co on? Nie lepiej było wydać te pieniądze na transfer na inne pozycje?