1

I jesli nie odmawiasz litanii do sw Macierewicza.

0

Ja to na nazizm jestem za "głupi", w tej chwili wydaje mi się, że im bardzie ludzie się mieszają tym szybciej zostaną przekazane pokoleniom dominujące cechy i ewolucja stworzy lepszego człowieka.

0

:}

0

Ja jestem kosmopolitą i nie zwracam uwagi na to, które narody wygrywają, ale które drużyny.

9

Shaqiri to jest byk 170 cm, a Krycha czy Jędrzejczyk nie mogli go przepchnąć, zasłużone MVP.

0

Ilu jest tych czarnych w Szwajcarii?

3

Ależ Polacy łatwo dostają się pod bramkę przeciwnika. Zasługa Nawałki.

0

Ma go na szczeście kto zastąpić.

0

Nie mogę z tego Hajto...

0

Jak dla mnie 10 mln to za dużo za kota w worku.

0

"Biało Czerwone to barwy niezwyciężone"
Przecież tyle meczów przegraliśmy
(tak się czepiam z nudów dla jaj xD).

2

Ja teraz nie wiem czy on nie stosuje ironii, bo powyżej ciężko było nie wyczuć,

0

Pazdan xD

0

Messi ma kontuzje?

0

Niektórym to ciężko dogodzić.

1

Teraz dopiero widzę jak złymi transferami byli Verma i Mathieu. Mathieu może i grał, ale blokował Bartre, którego nigdy nie skreśliłem.

0

Wciąż jest tak z nowymi laptopami, że należy je po 1 rozładowaniu ładować 18 godzin?

0

Oj grało w tym zespole kilku kozaków...

0

Możliwe, ale w Barcy nie chca stawiać na Marca =(.

0

#polskawies

0

Wg mnie 12 mln za niego to okazja, można by go właczyć do transferu Mustafiego.

2

Douglas>CR7 xD

16

Za młody na Barcelonę xD

1

Ale przyznaj, że dla mnie danie mu tej szansy może być dziwne, ponieważ naprawdę nie wiem kto to jest, uwierz nie każdy gra w gry, tym bardziej ogląda jak ktoś gra.

0

Jeśli Real wygra to muszę przyznać, że nie będę się zbyt dobrze czuł. Wciąż nie mogę się pogodzić ze stratą szansy na obronę Lm.

0

Ja chodzę w takich szerszych niby rurkach, i dobrze mówisz przez mięśnie ciężko mi spodnie znaleźć (chyba, że niby rurki :).

0

Ja nie mogę Ci powiedzieć. Nie mogę zmieniać stacji, bo grzech O_O.
Chciałem pomóc.

4

3 flaszki i zagrycha :P

3

Mówcie co chcecie ale ja w Martinie widziałem to coś i chciałbym aby po odejściu Alvesa wrócił do nas. Na rezerwę się przyda szczególnie patrząc na wiek Daniego, Adriano czy Mathieu.

1

A numery w totka podasz? ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?