Ja to na nazizm jestem za "głupi", w tej chwili wydaje mi się, że im bardzie ludzie się mieszają tym szybciej zostaną przekazane pokoleniom dominujące cechy i ewolucja stworzy lepszego człowieka.
Ale przyznaj, że dla mnie danie mu tej szansy może być dziwne, ponieważ naprawdę nie wiem kto to jest, uwierz nie każdy gra w gry, tym bardziej ogląda jak ktoś gra.
Mówcie co chcecie ale ja w Martinie widziałem to coś i chciałbym aby po odejściu Alvesa wrócił do nas. Na rezerwę się przyda szczególnie patrząc na wiek Daniego, Adriano czy Mathieu.
1
I jesli nie odmawiasz litanii do sw Macierewicza.
0
Ja to na nazizm jestem za "głupi", w tej chwili wydaje mi się, że im bardzie ludzie się mieszają tym szybciej zostaną przekazane pokoleniom dominujące cechy i ewolucja stworzy lepszego człowieka.
0
:}
0
Ja jestem kosmopolitą i nie zwracam uwagi na to, które narody wygrywają, ale które drużyny.
9
Shaqiri to jest byk 170 cm, a Krycha czy Jędrzejczyk nie mogli go przepchnąć, zasłużone MVP.
0
Ilu jest tych czarnych w Szwajcarii?
3
Ależ Polacy łatwo dostają się pod bramkę przeciwnika. Zasługa Nawałki.
0
Ma go na szczeście kto zastąpić.
0
Nie mogę z tego Hajto...
0
Jak dla mnie 10 mln to za dużo za kota w worku.
0
"Biało Czerwone to barwy niezwyciężone"
Przecież tyle meczów przegraliśmy
(tak się czepiam z nudów dla jaj xD).
2
Ja teraz nie wiem czy on nie stosuje ironii, bo powyżej ciężko było nie wyczuć,
0
Pazdan xD
0
Messi ma kontuzje?
0
Niektórym to ciężko dogodzić.
1
Teraz dopiero widzę jak złymi transferami byli Verma i Mathieu. Mathieu może i grał, ale blokował Bartre, którego nigdy nie skreśliłem.
0
Wciąż jest tak z nowymi laptopami, że należy je po 1 rozładowaniu ładować 18 godzin?
0
Oj grało w tym zespole kilku kozaków...
0
Możliwe, ale w Barcy nie chca stawiać na Marca =(.
0
#polskawies
0
Wg mnie 12 mln za niego to okazja, można by go właczyć do transferu Mustafiego.
2
Douglas>CR7 xD
16
Za młody na Barcelonę xD
1
Ale przyznaj, że dla mnie danie mu tej szansy może być dziwne, ponieważ naprawdę nie wiem kto to jest, uwierz nie każdy gra w gry, tym bardziej ogląda jak ktoś gra.
0
Jeśli Real wygra to muszę przyznać, że nie będę się zbyt dobrze czuł. Wciąż nie mogę się pogodzić ze stratą szansy na obronę Lm.
0
Ja chodzę w takich szerszych niby rurkach, i dobrze mówisz przez mięśnie ciężko mi spodnie znaleźć (chyba, że niby rurki :).
0
Ja nie mogę Ci powiedzieć. Nie mogę zmieniać stacji, bo grzech O_O.
Chciałem pomóc.
4
3 flaszki i zagrycha :P
3
Mówcie co chcecie ale ja w Martinie widziałem to coś i chciałbym aby po odejściu Alvesa wrócił do nas. Na rezerwę się przyda szczególnie patrząc na wiek Daniego, Adriano czy Mathieu.
1
A numery w totka podasz? ;-)