Słuchajcie miałem dzisiaj kiepski dzień, nie będe zanudzał was moimi kłopotami, bo każdy ma swoje, dodam jednak że ten feralny dzień zakończył się (mam nadzieje, że już sie nic nie stanie) odkryciem przeze mnie plamy na ekranie, która stanowi jakieś 5 % jego powierzchni, znajduje ona się u góry, tam gdzie jest pasek do wyszukiwania, więc potrzebna będzie raczej wymiana.
I tu moje kluczowe pytanie: ile około może to kosztować, (w złotówkach, bo to, że raczej dużo to sie domyślam) ?
1
Podoba mi sie Aleix dzisiaj
0
Korona
0
Ta żona szoguna urodziła chyba 5ke dzieci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Młody, przyszłościowy, młody... niestary xD
0
Wg mnie i tak lepszy ranking niż na transfermarkt.
0
Diego Testoviron Maradona xD
0
Messi jest najlepszy, ale nie miał trofeów więc ok- 1 Ronaldo, ale 2 Neymar, a 3 Griezmann?
Fuck Logic.
4
A o Plebani nawet nie wspomne... bo to klasyka polskiego kina.
1
Gran Torino, Pomarańcze, Więzień Nienawiści, Lot nad Kukułczym Gniazdem, to te które szczegolnie zapadly mi w pamięć (kolejność przypadkowa).
0
Chodziło mi o laptopa Dell latitude e6420
Zapomniałem dodac
0
Słuchajcie miałem dzisiaj kiepski dzień, nie będe zanudzał was moimi kłopotami, bo każdy ma swoje, dodam jednak że ten feralny dzień zakończył się (mam nadzieje, że już sie nic nie stanie) odkryciem przeze mnie plamy na ekranie, która stanowi jakieś 5 % jego powierzchni, znajduje ona się u góry, tam gdzie jest pasek do wyszukiwania, więc potrzebna będzie raczej wymiana.
I tu moje kluczowe pytanie: ile około może to kosztować, (w złotówkach, bo to, że raczej dużo to sie domyślam) ?
0
Po prostu oglądaj mecz ;) nie musisz kibicować.
0
Macie racie, mam zamiar kupić stacjonarnie chujajeja p8 i bedzie spx.
0
Dlatego pytam, bo też sie dziwie. Szukam aktualnie telefonu a tu to...
0
http://plebis.eu/product-pol-2833-HTC-ONE-E8-uniw.googleshoppingpl.html?gclid=Cj0KEQjwnKzABRDy2pb7nPSazdsBEiQAI4lZQF35JVBpU2aCRzAuCevDr_wkG7EdeUZq0edH_NiNP14aAh998P8HAQ#tabs_58676
Co o tym myślicie?
0
Podłączam się do pytania.
3
Przecież ona to zapewne powiedziała żartem.
0
Teraz to już ciężko będzie Bacy B wygrać ten mecz ):
0
Już kiedyś próbowano i nie wyszło, ale teraz.... Kto wie?
0
https://www.facebook.com/puyol5carles/photos/a.173250829420264.46396.127670413978306/1160528894025781/?type=3&theater
2
Jeśli chodzi o sport to Janusz sprawdza się w dziedzinie- "Masakrowanie Lewaków" xD
1
Janusz Tracz
0
Aleix też nie jest zapchajdziurą, na ten moment oscyluje pomiędzy ławką i trybunami ;)
0
Wiedziałem o co Ci chodzi, moja wypowiedz to miał być taki hasztag dla twojej, rozumiesz?
0
Da się. Fajnie gdyby można przedłużyć wypożyczenie gdyby sytuacja kadrowa się nie zmieniła.
0
O obcych grajków to sie martwiliśmy, że szkoda ich na ławke :)
0
Mimo wszystko serce mi się kraje jak widze kiedy marnuje swój potenciał, a na takie okoliczności to jest wg mnie Barca B.
0
Skład wygląda pięknie, jednak Rafinha potrzebuje minut, szkoda jego potencjału na trybuny.
17
Chińczycy to mądry naród xD.