8

Z tego co pamiętam to decydował Bartomeu czyli Barcelona.

0

Genialnie wykreowana postać w Bękartach wojny. Film nie stary i ciężko mi uświadomić sobie, że Waltz ma już aż 61 lat :)

8

Miły gest ze strony Espanyolu.

0

Zapalenie osierdzia.

0

Beyern tez slabo juz 2-2 z Hearthą

0

Wtedy będzie okazja dla Ligue

1

Niekoniecznie, a poza tym myśle, że dla Katalonii to kluczowa sprawa, a nie cyrki...

0

Gdybym był Katalończykiem to już dziś starałbym się organizować struktury umożliwiające sąsiadom oddawać głosy.

0

Prawdopodobnie tam gdzie będzie chciała.

5

Przecież rząd Hiszpanii przez swoje brutalne działania (skierowane w wciąż ich obywateli) tylko zachęca Katalończyków aby głosowali za odłączeniem sie.

9

No nieźle z Dortmundem o swojej klasie zapomniał

5

Cavani ma teraz duże szanse przes nowy współczynnik dla ligi Francuskiej.

1

Dla Ciebie to chyba każdy mecz jest do zapomnienia xD

0

Ja tam najbardziej obawiam sie superwulkanów. Największy z nich leży w Yellowstone-jego systematyczne erupcje wskazuja na to, że wybuch może nastąpić właśnie teraz. Jednak z tego co pamiętam są to tak długie ramy czasowe, że równie dobrze może eksplodować za 1000 lat.

0

Szkoda mi troche Digne :(

0

Nie ma potrzeby porównywania, obydwie ekipy powinny być zdyskfalifikowane za złamanie zasad.

0

Zasady to zasady Legii pomimo pewnego awansu z Celtikiem nie przepuscili.

25

Nie sie skupią na tym, że powinni być zdyskwalifikowani za 12 zawodników na boisku.

1

Jeszcze z 10 minut :o

0

Czyli podnieśli klauzule Griezmanna :(

0

Messi to by musiał sobie sam podawać ;)

1

Dobra robota ;)

0

U Gryzonia widać, że za jego formą stoi w dużej mierze zmiania taktyki dokonanej przez Valverde.

2

Wszystko fajnie, ale posypią sie kontuzje i na poważnych rywali będzie gorzej niż aktualnie w Realu, bo posiadamy z węższą ławkę i to w dodatku bez jakiegokolwiek rytmu meczowego

0

Jak byś mi nie powiedział, to bym nie wiedział xD

16

Myślałem, że Paulinho był kupiony na takie mecze.

0

Aaa składy juź są xD

0

Chciałbym zobaczyć dzisiaj od początku Digne, Mascherano, Roberto (w pomocy) i ewentualnie D. Suareza i Paulinho z ławki lub od początku. Mam nadzieje, że Valverde nie popełni tego błędu co Lucho i nie będzie robił śmiesznych rotacji w ważnych meczach (niektóre się udawały), a będzie stawiał na tych solidnych z ławki, aby nie zapomnieli jak się w piłkę gra i byli gotowi na wypadek kontuzji podczas ważnych meczów, a nuż odpalą formą.

0

~Paulo Coelho xD

0

On nie napisał, że jest przeciwny szczepionką, a przeciwny odgórnego przymusu ich stosowania; co jest ciekawe bo nie ogranicza wolności, ale może być przykre w dalszych skutkach, bo to, że ktoś nie używa szczepionki dotyczyć może też tego kogo ewentualnie zarazi jakąś chorobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?