Przecież rząd Hiszpanii przez swoje brutalne działania (skierowane w wciąż ich obywateli) tylko zachęca Katalończyków aby głosowali za odłączeniem sie.
Ja tam najbardziej obawiam sie superwulkanów. Największy z nich leży w Yellowstone-jego systematyczne erupcje wskazuja na to, że wybuch może nastąpić właśnie teraz. Jednak z tego co pamiętam są to tak długie ramy czasowe, że równie dobrze może eksplodować za 1000 lat.
Wszystko fajnie, ale posypią sie kontuzje i na poważnych rywali będzie gorzej niż aktualnie w Realu, bo posiadamy z węższą ławkę i to w dodatku bez jakiegokolwiek rytmu meczowego
Chciałbym zobaczyć dzisiaj od początku Digne, Mascherano, Roberto (w pomocy) i ewentualnie D. Suareza i Paulinho z ławki lub od początku. Mam nadzieje, że Valverde nie popełni tego błędu co Lucho i nie będzie robił śmiesznych rotacji w ważnych meczach (niektóre się udawały), a będzie stawiał na tych solidnych z ławki, aby nie zapomnieli jak się w piłkę gra i byli gotowi na wypadek kontuzji podczas ważnych meczów, a nuż odpalą formą.
On nie napisał, że jest przeciwny szczepionką, a przeciwny odgórnego przymusu ich stosowania; co jest ciekawe bo nie ogranicza wolności, ale może być przykre w dalszych skutkach, bo to, że ktoś nie używa szczepionki dotyczyć może też tego kogo ewentualnie zarazi jakąś chorobą.
8
Z tego co pamiętam to decydował Bartomeu czyli Barcelona.
0
Genialnie wykreowana postać w Bękartach wojny. Film nie stary i ciężko mi uświadomić sobie, że Waltz ma już aż 61 lat :)
8
Miły gest ze strony Espanyolu.
0
Zapalenie osierdzia.
0
Beyern tez slabo juz 2-2 z Hearthą
0
Wtedy będzie okazja dla Ligue
1
Niekoniecznie, a poza tym myśle, że dla Katalonii to kluczowa sprawa, a nie cyrki...
0
Gdybym był Katalończykiem to już dziś starałbym się organizować struktury umożliwiające sąsiadom oddawać głosy.
0
Prawdopodobnie tam gdzie będzie chciała.
5
Przecież rząd Hiszpanii przez swoje brutalne działania (skierowane w wciąż ich obywateli) tylko zachęca Katalończyków aby głosowali za odłączeniem sie.
9
No nieźle z Dortmundem o swojej klasie zapomniał
5
Cavani ma teraz duże szanse przes nowy współczynnik dla ligi Francuskiej.
1
Dla Ciebie to chyba każdy mecz jest do zapomnienia xD
0
Ja tam najbardziej obawiam sie superwulkanów. Największy z nich leży w Yellowstone-jego systematyczne erupcje wskazuja na to, że wybuch może nastąpić właśnie teraz. Jednak z tego co pamiętam są to tak długie ramy czasowe, że równie dobrze może eksplodować za 1000 lat.
0
Szkoda mi troche Digne :(
0
Nie ma potrzeby porównywania, obydwie ekipy powinny być zdyskfalifikowane za złamanie zasad.
0
Zasady to zasady Legii pomimo pewnego awansu z Celtikiem nie przepuscili.
25
Nie sie skupią na tym, że powinni być zdyskwalifikowani za 12 zawodników na boisku.
1
Jeszcze z 10 minut :o
0
Czyli podnieśli klauzule Griezmanna :(
0
Messi to by musiał sobie sam podawać ;)
1
Dobra robota ;)
0
U Gryzonia widać, że za jego formą stoi w dużej mierze zmiania taktyki dokonanej przez Valverde.
2
Wszystko fajnie, ale posypią sie kontuzje i na poważnych rywali będzie gorzej niż aktualnie w Realu, bo posiadamy z węższą ławkę i to w dodatku bez jakiegokolwiek rytmu meczowego
0
Jak byś mi nie powiedział, to bym nie wiedział xD
16
Myślałem, że Paulinho był kupiony na takie mecze.
0
Aaa składy juź są xD
0
Chciałbym zobaczyć dzisiaj od początku Digne, Mascherano, Roberto (w pomocy) i ewentualnie D. Suareza i Paulinho z ławki lub od początku. Mam nadzieje, że Valverde nie popełni tego błędu co Lucho i nie będzie robił śmiesznych rotacji w ważnych meczach (niektóre się udawały), a będzie stawiał na tych solidnych z ławki, aby nie zapomnieli jak się w piłkę gra i byli gotowi na wypadek kontuzji podczas ważnych meczów, a nuż odpalą formą.
0
~Paulo Coelho xD
0
On nie napisał, że jest przeciwny szczepionką, a przeciwny odgórnego przymusu ich stosowania; co jest ciekawe bo nie ogranicza wolności, ale może być przykre w dalszych skutkach, bo to, że ktoś nie używa szczepionki dotyczyć może też tego kogo ewentualnie zarazi jakąś chorobą.