W mojej wypowiedzi chciałem ująć dosyć śmieszny fakt, że brakuje nam troche dystansu. Co nas jakiś typo obchodzi. Fuck sam w to wpadłem, to już moja kolejna wypowiedź o nim. Kończe z tym. Nara koledzy. Do meczu ;)
Nie znam sie, ale sie wypowiem, bo moje życie jest nudne i nie mam nic do roboty (tzn mam ale mi sie nie chce..) ;)
Zauważyłem tu hejty na Barca info (...#spostrzegawczość :). To dla mnie robi on fajną robote, tzn większość statystyk jest nudna, ale daje tego tyle, że perełki sie znajdą. A te źródła, prosze Was... wiem, że to nie wporządku, że ich nie daje, ale argument, że łamie prawo jest chu... no słaby. Jak z Was to takie troche Pawliki Morozowy.
Prosze nie traktować powyższej wypowiedzi poważnie. A tak sobie cośtam napisałem. Nie chciałem urazić nikogo. Musze słownik troche poczytać :(
Taa już widze jak Bartomeu kupuje Thiago... Niestety nastały takie czasy, że zespoły bez petrodolarów muszą robić ryzykowne transfery. Tak mi sie wydaje.
Środek ataku to bardzo trudna jak i delikatna kwestia, w Barcelonie na tej pozycji sprawdzają się tylko najlepsi na świecie, wobec słabej formy Luisa nie upchniemy 2 takich zawodników w 1 drużynie, to wymagałoby sprzedania Luisa. A kiedy o tym myśle to mi smutno, bo dla mnie to mega pozytywny gość i może sie jeszcze odbudować.
Myśle, że w taktyce Valverde mógłby się sprawdzić Sergej Milinkovic-Savic. Silny fizycznie, z świetnym podaniem, dopiero sie rozwija, ma 22 lata, a już jest topowym pomocnikiem Serie A.
"Kolejny sukces brukselskich socjalistów w rozbijaniu państw NARODOWYCH na łatwe do kontrolowania eurolandy, gratulacje!"
Zarówno Hiszpania, jak i wyżej wymieniona przez Ciebie Jugosławia to nie są państwa narodowe.
To, że Katalończycy są lewicowi nie jest wpływem UE, ma zdecydowanie starsze korzenie niż ten twór.
Rozbicie Jugosławii to troche inna sprawa, ale masz TROCHE racji. Tam wybuch wojny był kwestią czasu, panoszący się Serbowie, Muzułmanie, Chorwaci nie chcący mieć nic wspólnego z tamtymi bandytami, szkoda gadać...
Zapewne martwisz się szybką islamizacją Katalonii, niestety już nawet reszta Hiszpanii jest chora na tolerancje dla Islamu, w tej kwestii odłączenie sie Katalonii dużo nie zmieni. Mało tego silny Katolicyzm wcale nie ma tu też dużego znaczenia, dzisiejszy kościół z papieżem z Argentyny choruje na to samo, paradoksalnie ateistyczne Czechy nie uległy zachodniej modzie i uważam, że to właśnie z nimi powinniśmy bronić się zachodniej modzie.
2
Dobrym podaniem. Nie jest to transfer marzen, ale jakas tam alternatywa. Bardziej chcialem dowiedziec sie co myslicie o Alexisie.
0
On sie dusi w tym Arsenalu. Nie kosztowałby wiele (solidna wypłata).
0
Ciekawe czy Alexis chciałby do nas wrócić. Özil też myśle, że mógłby wnieść coś dobrego do naszego zespołu.
0
M. City
0
W mojej wypowiedzi chciałem ująć dosyć śmieszny fakt, że brakuje nam troche dystansu. Co nas jakiś typo obchodzi. Fuck sam w to wpadłem, to już moja kolejna wypowiedź o nim. Kończe z tym. Nara koledzy. Do meczu ;)
0
Nie znam sie, ale sie wypowiem, bo moje życie jest nudne i nie mam nic do roboty (tzn mam ale mi sie nie chce..) ;)
Zauważyłem tu hejty na Barca info (...#spostrzegawczość :). To dla mnie robi on fajną robote, tzn większość statystyk jest nudna, ale daje tego tyle, że perełki sie znajdą. A te źródła, prosze Was... wiem, że to nie wporządku, że ich nie daje, ale argument, że łamie prawo jest chu... no słaby. Jak z Was to takie troche Pawliki Morozowy.
Prosze nie traktować powyższej wypowiedzi poważnie. A tak sobie cośtam napisałem. Nie chciałem urazić nikogo.
Musze słownik troche poczytać :(
2
Coś Ty, Benzema to połączenie Ronaldo i Zidana. Uosobienie mitycznego Yin i yang. Ciesze się, że będzie mi dane ogądać go w TVP xD
0
No niestety Barca B dzisiaj tylko remisuje, po słabym meczu w jej wykonaniu.
1
Przecież to inna pozycja
4
Trochę racji ma, ale tego sie już nie zatrzyma.
0
Valverde chyba czytał La Ramble
3
Jest taki Sergi Roberto, technik jakich mało, a i dryblingu mu nie brakuje. Ahh... Valverde ufam tobie :(
0
Staram sie unikać ludzi głupich, a to nie dotyczy tylko kibiców Realu.
54
Chłopie to tylko zainteresowania sportem, miałbym ich unikać bo kibicują Realowi?
3
Stefan de Vrij. Klasowy obrońca, ograny w Serie A, kończy mu sie kontrakt. Wciąż młody, 25 lat.
0
Taa już widze jak Bartomeu kupuje Thiago... Niestety nastały takie czasy, że zespoły bez petrodolarów muszą robić ryzykowne transfery. Tak mi sie wydaje.
1
Środek ataku to bardzo trudna jak i delikatna kwestia, w Barcelonie na tej pozycji sprawdzają się tylko najlepsi na świecie, wobec słabej formy Luisa nie upchniemy 2 takich zawodników w 1 drużynie, to wymagałoby sprzedania Luisa. A kiedy o tym myśle to mi smutno, bo dla mnie to mega pozytywny gość i może sie jeszcze odbudować.
8
Jak dla mnie zdecydowanie brakuje jakości.
0
Myśle, że w taktyce Valverde mógłby się sprawdzić Sergej Milinkovic-Savic. Silny fizycznie, z świetnym podaniem, dopiero sie rozwija, ma 22 lata, a już jest topowym pomocnikiem Serie A.
0
Vadis jest taki może nie gruby, ale na pewno dobrze zbudowany i to pyzaty w jego strone...
4
No nie wiem czy Umtiti to taki jasny punkt ;)
1
Przeżyjesz ;)
0
Tzn nie oglądam meczu, ale na Flasch Score go tam umieścili w tym meczu.
Edit: juz poprawili.
0
Palencia na środku obrony? No kawał chłopa xD
3
Mam nadzieje, że to nie za wcześnie na Palencie w pierwszej jedynastce.
0
"Kolejny sukces brukselskich socjalistów w rozbijaniu państw NARODOWYCH na łatwe do kontrolowania eurolandy, gratulacje!"
Zarówno Hiszpania, jak i wyżej wymieniona przez Ciebie Jugosławia to nie są państwa narodowe.
To, że Katalończycy są lewicowi nie jest wpływem UE, ma zdecydowanie starsze korzenie niż ten twór.
Rozbicie Jugosławii to troche inna sprawa, ale masz TROCHE racji. Tam wybuch wojny był kwestią czasu, panoszący się Serbowie, Muzułmanie, Chorwaci nie chcący mieć nic wspólnego z tamtymi bandytami, szkoda gadać...
Zapewne martwisz się szybką islamizacją Katalonii, niestety już nawet reszta Hiszpanii jest chora na tolerancje dla Islamu, w tej kwestii odłączenie sie Katalonii dużo nie zmieni. Mało tego silny Katolicyzm wcale nie ma tu też dużego znaczenia, dzisiejszy kościół z papieżem z Argentyny choruje na to samo, paradoksalnie ateistyczne Czechy nie uległy zachodniej modzie i uważam, że to właśnie z nimi powinniśmy bronić się zachodniej modzie.
0
No niby w jaki sposób UE zachęca Katalończyków do odłączenia się? Mało tego, z tym państwem narodowym w Hiszpanii to chyba jest nie do końca...
0
Przecież on nic takiego nie napisał. Po prostu wiele osób jeździ właśnie poto, żeby zobaczyć największe gwiazdy, przecież to mecz towarzyski.
0
Albo to był właśnie ten prawdziwy Kudłaty ;)
0
To teraz zmiany xD