1

A Nicea nie chce czasami Paulinho na wymiane? xD

0

Barto woli sie dogadywać z Chińczykami :)
A dogadał sie wiadomo czemu, sprzedali mu 29cio letniego weterana ŁkSu. Nawet jeśli Paulo zagra dobre 2 sezony to i tak uważam, że lepiej by było zapłacić za Seriego te 10m € więcej.
To takie moje luźne rozmyślania... Bo skąd moge znać realia negocjacji przy tych transferach ;)

2

Mam nadzieje, że nie kosztem Cou.

0

Bo lubi

0

Iniesta nie jest piłkarzem na 38/38 kolejek, fakt wynikający z wieku, ale chłopie on jeszcze w zeszłym sezonie choćby w meczu z Realem czarował jak za najlepszych lat, pomimo jego łysej czachy, uważam, że należy go oszczędzać, żeby w meczach z takim Realem nasza pomoc jako tako wyglądała. Ciężko wymagać od zawodnika, który nigdy nie grzeszył fizyczniścią, aby przez cały sezon zasówał jak przecinak. Gdyby Gomes miał w głowie, to co Iniesta, to biłby sie o Zp mimo, że jest śp.

0

Neymar Jr syn neymara gral u nas do niedawna ☺

3

Od kilku sezonów?! Zastanów sie czasami nad tym co piszesz...

0

Tak czy siak kadra jest za szeroka, trzeba ją zredukować i pieniądze można by zainwestować w przyszłym sezonie na spłacenie klauzuli Griezmanna. Suarez młodszy nie będzie..

2

Z tą ich rekonstrukcią jest jak z niedoszlymi transferami Barcy. Kwestia godzin xD

3

Jak dla mnie Ronaldo ze swoim trybem życia, może zadziwić świat co do długo utrzymującej sie sprawności fizycznej. Chłop ma już troche po 30ce a śmiga jak 20to latek, może i niesprawiedliwie otrzymuje zp, ale za nic nominacji nie dostal.

0

Przy 40 mln € można wg mnie zaryzykować (jakoś tak ufam transajcją z Francji) , co nie zmienia faktu, że wciąż brakuje nam klasowego ofensywnego pomocnika (Seri będzie raczej od czarnej roboty xD), ale wiesz... Bartomeu....

4

To co powiesz o Paulinho?

5

Profil może i nieco podobny, ale ta cała otoczka już nie. Mascherano nie przechodził z Chin w wieku 29 lat (był rok czy 2 młodszy ;), a z jednej z najlepszych lig w Europie, z dobrego klubu, oraz mimo wszystko nie tylko Barca chciała Masche.

1

Jak mi się będzie nudziło to oblicze, powierzchnie czego można pokryć tymi lodami. xD

3

Jeden z największych europejskich klubów ma kulejącą pomoc, więc sprowadził 29latka, którego wywalili z ŁKSu (aktualnie 3 liga) z Chin za 40 mln € z Chin.
Jak to brzmi?
Ile lodów kaktus można by za to mieć? xD

7

Dziś będę kibicował Barcie z całego serca i mam nadzieje, że chłopacy udowodnią wiadomo komu, że na nim świat sie nie kończy!
Visca el Barca!

0

Spoko ;)

1

Czego im brakuje do wygrania LM? Troche obiektywności prosze.

0

Prędzej regipsów ;)

2

Podpisuje sie pod tym, my to sobie mozemy pisac, a Ci ludzie wychodząc z biedy (od zera do milionera), chcą czerpać z życia pełnymi garściami i chwała im za to, że pokazują, iż warto walczyć o godny byt.

0

Bez Neymara tez mogli by wygrać, taki klub jak nasz ich ledwo przeszedł.

0

Drużynie myśle, że mniej zaszkodził.



Ps. Co nie zmienia faktu, że szkoda, że nie mamy żadnego młodego cracka teraz.

3

Nie, żebym lubiał Arabów, ale Europejczycy najachali 2/3 świata.

0

80 mln to dobra cena, przy dzisiejszych cenach za Rakiete powinno sie wolac 40-50 mln, samo transfermarkt ktore zaniza ceny wycenia na tyle Iwana.

1

Oraz oczywiście Busi, tak jak gra on tak gra cala druzyna (:

2


wszystko jest możliwe xD

1

Mimo wszystko poczucie humoru chłopak miał już w młodym wieku xD

3

Różal po walce z Fernando moze miec kase.

4

Poratowałby ktoś linkiem do ksw?

0

Może inaczej. Jest w tym coś niecodziennego. To, że Stonoga to jest gość napisałem sarkastycznie, ponieważ sie niestety ośmieszył, karząc synowi dodać wpis o tym jak go policja pobiła i stracił litr krwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?