Barto woli sie dogadywać z Chińczykami :)
A dogadał sie wiadomo czemu, sprzedali mu 29cio letniego weterana ŁkSu. Nawet jeśli Paulo zagra dobre 2 sezony to i tak uważam, że lepiej by było zapłacić za Seriego te 10m € więcej.
To takie moje luźne rozmyślania... Bo skąd moge znać realia negocjacji przy tych transferach ;)
Iniesta nie jest piłkarzem na 38/38 kolejek, fakt wynikający z wieku, ale chłopie on jeszcze w zeszłym sezonie choćby w meczu z Realem czarował jak za najlepszych lat, pomimo jego łysej czachy, uważam, że należy go oszczędzać, żeby w meczach z takim Realem nasza pomoc jako tako wyglądała. Ciężko wymagać od zawodnika, który nigdy nie grzeszył fizyczniścią, aby przez cały sezon zasówał jak przecinak. Gdyby Gomes miał w głowie, to co Iniesta, to biłby sie o Zp mimo, że jest śp.
Tak czy siak kadra jest za szeroka, trzeba ją zredukować i pieniądze można by zainwestować w przyszłym sezonie na spłacenie klauzuli Griezmanna. Suarez młodszy nie będzie..
Jak dla mnie Ronaldo ze swoim trybem życia, może zadziwić świat co do długo utrzymującej sie sprawności fizycznej. Chłop ma już troche po 30ce a śmiga jak 20to latek, może i niesprawiedliwie otrzymuje zp, ale za nic nominacji nie dostal.
Przy 40 mln € można wg mnie zaryzykować (jakoś tak ufam transajcją z Francji) , co nie zmienia faktu, że wciąż brakuje nam klasowego ofensywnego pomocnika (Seri będzie raczej od czarnej roboty xD), ale wiesz... Bartomeu....
Profil może i nieco podobny, ale ta cała otoczka już nie. Mascherano nie przechodził z Chin w wieku 29 lat (był rok czy 2 młodszy ;), a z jednej z najlepszych lig w Europie, z dobrego klubu, oraz mimo wszystko nie tylko Barca chciała Masche.
Jeden z największych europejskich klubów ma kulejącą pomoc, więc sprowadził 29latka, którego wywalili z ŁKSu (aktualnie 3 liga) z Chin za 40 mln € z Chin.
Jak to brzmi?
Ile lodów kaktus można by za to mieć? xD
Podpisuje sie pod tym, my to sobie mozemy pisac, a Ci ludzie wychodząc z biedy (od zera do milionera), chcą czerpać z życia pełnymi garściami i chwała im za to, że pokazują, iż warto walczyć o godny byt.
Może inaczej. Jest w tym coś niecodziennego. To, że Stonoga to jest gość napisałem sarkastycznie, ponieważ sie niestety ośmieszył, karząc synowi dodać wpis o tym jak go policja pobiła i stracił litr krwi.
1
A Nicea nie chce czasami Paulinho na wymiane? xD
0
Barto woli sie dogadywać z Chińczykami :)
A dogadał sie wiadomo czemu, sprzedali mu 29cio letniego weterana ŁkSu. Nawet jeśli Paulo zagra dobre 2 sezony to i tak uważam, że lepiej by było zapłacić za Seriego te 10m € więcej.
To takie moje luźne rozmyślania... Bo skąd moge znać realia negocjacji przy tych transferach ;)
2
Mam nadzieje, że nie kosztem Cou.
0
Bo lubi
0
Iniesta nie jest piłkarzem na 38/38 kolejek, fakt wynikający z wieku, ale chłopie on jeszcze w zeszłym sezonie choćby w meczu z Realem czarował jak za najlepszych lat, pomimo jego łysej czachy, uważam, że należy go oszczędzać, żeby w meczach z takim Realem nasza pomoc jako tako wyglądała. Ciężko wymagać od zawodnika, który nigdy nie grzeszył fizyczniścią, aby przez cały sezon zasówał jak przecinak. Gdyby Gomes miał w głowie, to co Iniesta, to biłby sie o Zp mimo, że jest śp.
0
Neymar Jr syn neymara gral u nas do niedawna ☺
3
Od kilku sezonów?! Zastanów sie czasami nad tym co piszesz...
0
Tak czy siak kadra jest za szeroka, trzeba ją zredukować i pieniądze można by zainwestować w przyszłym sezonie na spłacenie klauzuli Griezmanna. Suarez młodszy nie będzie..
2
Z tą ich rekonstrukcią jest jak z niedoszlymi transferami Barcy. Kwestia godzin xD
3
Jak dla mnie Ronaldo ze swoim trybem życia, może zadziwić świat co do długo utrzymującej sie sprawności fizycznej. Chłop ma już troche po 30ce a śmiga jak 20to latek, może i niesprawiedliwie otrzymuje zp, ale za nic nominacji nie dostal.
0
Przy 40 mln € można wg mnie zaryzykować (jakoś tak ufam transajcją z Francji) , co nie zmienia faktu, że wciąż brakuje nam klasowego ofensywnego pomocnika (Seri będzie raczej od czarnej roboty xD), ale wiesz... Bartomeu....
4
To co powiesz o Paulinho?
5
Profil może i nieco podobny, ale ta cała otoczka już nie. Mascherano nie przechodził z Chin w wieku 29 lat (był rok czy 2 młodszy ;), a z jednej z najlepszych lig w Europie, z dobrego klubu, oraz mimo wszystko nie tylko Barca chciała Masche.
1
Jak mi się będzie nudziło to oblicze, powierzchnie czego można pokryć tymi lodami. xD
3
Jeden z największych europejskich klubów ma kulejącą pomoc, więc sprowadził 29latka, którego wywalili z ŁKSu (aktualnie 3 liga) z Chin za 40 mln € z Chin.
Jak to brzmi?
Ile lodów kaktus można by za to mieć? xD
7
Dziś będę kibicował Barcie z całego serca i mam nadzieje, że chłopacy udowodnią wiadomo komu, że na nim świat sie nie kończy!
Visca el Barca!
0
Spoko ;)
1
Czego im brakuje do wygrania LM? Troche obiektywności prosze.
0
Prędzej regipsów ;)
2
Podpisuje sie pod tym, my to sobie mozemy pisac, a Ci ludzie wychodząc z biedy (od zera do milionera), chcą czerpać z życia pełnymi garściami i chwała im za to, że pokazują, iż warto walczyć o godny byt.
0
Bez Neymara tez mogli by wygrać, taki klub jak nasz ich ledwo przeszedł.
0
Drużynie myśle, że mniej zaszkodził.
Ps. Co nie zmienia faktu, że szkoda, że nie mamy żadnego młodego cracka teraz.
3
Nie, żebym lubiał Arabów, ale Europejczycy najachali 2/3 świata.
0
80 mln to dobra cena, przy dzisiejszych cenach za Rakiete powinno sie wolac 40-50 mln, samo transfermarkt ktore zaniza ceny wycenia na tyle Iwana.
1
Oraz oczywiście Busi, tak jak gra on tak gra cala druzyna (:
2
wszystko jest możliwe xD
1
Mimo wszystko poczucie humoru chłopak miał już w młodym wieku xD
3
Różal po walce z Fernando moze miec kase.
4
Poratowałby ktoś linkiem do ksw?
0
Może inaczej. Jest w tym coś niecodziennego. To, że Stonoga to jest gość napisałem sarkastycznie, ponieważ sie niestety ośmieszył, karząc synowi dodać wpis o tym jak go policja pobiła i stracił litr krwi.