Chciałbym zagrać w Football Managera w realu.
A tak serio... nwm dlaczego, ale chciałbym, żeby np Barca kupiła sb klub w Ligue i wypożyczała tam za słabych na 1 drużyne np Arde albo za dobrych na Barce B np Alene.
Ps. To moje takie fch***j luźne rozmyślania ;)
Napewno nie byłby tak konkurencyjny. Sam wypowiadał sie, że robi to co potrafi aby zatrzymać Messiego i gdyby nie faule to zatrzymałby go raz na 20 sytuacji.
Ja chciałbym, żeby kibice byli jednak obecni na stadionie.
+3,4mln
-Kibice Barcy mogliby dać upust swojej postawie co do referendum (jakies sankcje mogły by być, ale nie sądze, że wyniosłyby więcej niż 3,4 mln)
-Klub pokazałby, że jeszcze hasło "To więcej niż klub" coś jeszcze znaczy.
-mecz by sie lepiej oglądało.
A tak to wyszło, że w klubie "cioteksy", i jeszcze 3, 4 mln z budżetu znikło. Asensio mniej kosztował xD
0
Niestety ale masz racje i stety los w tym roku jest dla nas łatwy choćby przy losowaniu grupy w lm, nie wspominając o naszym nowym nabytku Own Goalu.
1
Bo kiedyś Sliva walczył z Materlą, czyli musiał sporo przymasować.
1
To jest ta sama waga?
0
Jak można nie znać...To tak jakby nazwać sie koneserem kina i nie obejrzeć Ojca Chrzestnego xD
1
Niedawno Roma chciała kupić Korone, A Red Bule?
0
Ooo już mnie troche zorientowałeś, dzięki :)
0
Chciałbym zagrać w Football Managera w realu.
A tak serio... nwm dlaczego, ale chciałbym, żeby np Barca kupiła sb klub w Ligue i wypożyczała tam za słabych na 1 drużyne np Arde albo za dobrych na Barce B np Alene.
Ps. To moje takie fch***j luźne rozmyślania ;)
0
Bardziej Montpellier ;)
0
Wiecie ile w dużym zaokrągleniu może kosztować klub piłkarski, taki średniak Ligue 1?
Pytam z czystej ciekawości xD
1
Hat trick xD
0
To działa dopiero po kilku meczach (nie pamietam ilu).
1
Chłopie, mnie nawet dzisiaj wikipedia śmieszy ;)
0
Luz xD
0
Rowerzytów? xD
0
Jakiś Polak Litewskiego pochodzenia grający dla Azerbejdżanu w Hiszpańskiej Odrze Opole xD
5
Widzieliście Umtitiego na wikipedii?
1
0
Nieeeeeee
1
Niestety za późno
0
Ja bym go dalej chciał u nas
0
Przeżyjesz to
2
I gra z kontuzją xD
0
Wybacz, ma już swoje lata xD
3
Jaki by nie był dalszy przebieg meczu, Getafe pokazało, że jak może ukłuć Real to ukłuje.
10
W meczu Lyonu z Monaco na boisku jest ze 4-5 piłkarzy o europejskim wyglądzie.
Nie jestem rasistą to tylko moje luźne spostrzeżenie ;)
2
Instagram opiera sie na zdięciach, jeśli na nim są Kobieta z tymi walorami to sie je ogląda, przynajmniej w moim przypadku.
0
Napewno nie byłby tak konkurencyjny. Sam wypowiadał sie, że robi to co potrafi aby zatrzymać Messiego i gdyby nie faule to zatrzymałby go raz na 20 sytuacji.
0
Nazywaj to jak chcesz ale gdyby nie one to nie był by tu gdzie jest.
0
Bo sie tną xD
1
Ja chciałbym, żeby kibice byli jednak obecni na stadionie.
+3,4mln
-Kibice Barcy mogliby dać upust swojej postawie co do referendum (jakies sankcje mogły by być, ale nie sądze, że wyniosłyby więcej niż 3,4 mln)
-Klub pokazałby, że jeszcze hasło "To więcej niż klub" coś jeszcze znaczy.
-mecz by sie lepiej oglądało.
A tak to wyszło, że w klubie "cioteksy", i jeszcze 3, 4 mln z budżetu znikło. Asensio mniej kosztował xD