0

Niestety ale masz racje i stety los w tym roku jest dla nas łatwy choćby przy losowaniu grupy w lm, nie wspominając o naszym nowym nabytku Own Goalu.

1

Bo kiedyś Sliva walczył z Materlą, czyli musiał sporo przymasować.

1

To jest ta sama waga?

0

Jak można nie znać...To tak jakby nazwać sie koneserem kina i nie obejrzeć Ojca Chrzestnego xD

1

Niedawno Roma chciała kupić Korone, A Red Bule?

0

Ooo już mnie troche zorientowałeś, dzięki :)

0

Chciałbym zagrać w Football Managera w realu.
A tak serio... nwm dlaczego, ale chciałbym, żeby np Barca kupiła sb klub w Ligue i wypożyczała tam za słabych na 1 drużyne np Arde albo za dobrych na Barce B np Alene.
Ps. To moje takie fch***j luźne rozmyślania ;)

0

Bardziej Montpellier ;)

0

Wiecie ile w dużym zaokrągleniu może kosztować klub piłkarski, taki średniak Ligue 1?
Pytam z czystej ciekawości xD

1

Hat trick xD

0

To działa dopiero po kilku meczach (nie pamietam ilu).

1

Chłopie, mnie nawet dzisiaj wikipedia śmieszy ;)

0

Luz xD

0

Rowerzytów? xD

0

Jakiś Polak Litewskiego pochodzenia grający dla Azerbejdżanu w Hiszpańskiej Odrze Opole xD

5

Widzieliście Umtitiego na wikipedii?

1

0

Nieeeeeee

1

Niestety za późno

0

Ja bym go dalej chciał u nas

0

Przeżyjesz to

2

I gra z kontuzją xD

0

Wybacz, ma już swoje lata xD

3

Jaki by nie był dalszy przebieg meczu, Getafe pokazało, że jak może ukłuć Real to ukłuje.

10

W meczu Lyonu z Monaco na boisku jest ze 4-5 piłkarzy o europejskim wyglądzie.
Nie jestem rasistą to tylko moje luźne spostrzeżenie ;)

2

Instagram opiera sie na zdięciach, jeśli na nim są Kobieta z tymi walorami to sie je ogląda, przynajmniej w moim przypadku.

0

Napewno nie byłby tak konkurencyjny. Sam wypowiadał sie, że robi to co potrafi aby zatrzymać Messiego i gdyby nie faule to zatrzymałby go raz na 20 sytuacji.

0

Nazywaj to jak chcesz ale gdyby nie one to nie był by tu gdzie jest.

0

Bo sie tną xD

1

Ja chciałbym, żeby kibice byli jednak obecni na stadionie.
+3,4mln
-Kibice Barcy mogliby dać upust swojej postawie co do referendum (jakies sankcje mogły by być, ale nie sądze, że wyniosłyby więcej niż 3,4 mln)
-Klub pokazałby, że jeszcze hasło "To więcej niż klub" coś jeszcze znaczy.
-mecz by sie lepiej oglądało.
A tak to wyszło, że w klubie "cioteksy", i jeszcze 3, 4 mln z budżetu znikło. Asensio mniej kosztował xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?