0

1

No już za Martino było tyle spokoju i łagodnych relacji z piłkarzami, że wydaje mi się, iż może nam to starczeć na jeszcze kilka sezonów.

0

Suarez gorsze rzeczy robił zanim trafił na Camp Nou ;)

3

Aha.





Dobre

1

Ta była z czasu insurekcji kosciuszkowskiej

0

Dodam, ze odpowiedz argumentowali tym, iz armata nie ma mozliwosci ustawienia wiekszego kata niz 45 stopni, mi wydaje sie, ze jednak jest roznica w oddawaniu strzalu z armaty, a kopaniem pilki.

0

Pod jakim kątem nalerzy uderzyc pilke aby poleciala jak najdalej?

Dziś miałem z tego konkurs, chce wiedziec czy zgadzacie sie z odpowiedzią, że jest to 45 stopni.



Ps. Czy pilke kopne jeazcze mocniej jesli ja sobie podrzuce? Wtedy kąt raczej urośnie.

5

Spytaj jej sie czy lubi kukurydze xD

1

Fajny nick ;).

0

Wg mnie jesli planujesz dobre studia, to musisz jeszcze nad sb popracować...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

:O Cristiano musiałby zgwałcić tego sędziego, żeby dostać 4 mecze...

0

I tak wole Gianniego od Żewłakowa, przynajmniej można sie czasami pośmiać, a nie słuchać tamtego smętu.

0

No narazie kupon Ci wchodzi, ale w 2 polowie liczymy na Bilbao ;)

0

Valencia w tym sezonie tylko 8/20 pkt u siebie ;)

1

Obstawiłem Bilbao bo wydawało mi sie, że warto zaryzykować przy kursie 3,15 i Celte.

0

Valencia - Bilbao
Gijon - Celta Vigo
Jak obstawiacie?

22

xDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hmmm pierw mecz ulubionej ekipy, potem koncert jednego z najlepszych rockowych zespołów i jest czas na odłożenie kasy. Tylko trzeba zdobyć bilety...

10

Ter Stegen by sie obraził ;)

4

Wydaje mi się, że Jasper lepiej wyglądałby z wąsem.

1

Mecz taki sobie, ale przynajmniej sędziowanie dobre.

1

xD

0

Ma farta Kewinek

22

ten uśmiech Clisena xD

0

Ale dziura w środku, nie lubie jak gra razem Gomes z Denisem, choć Andre nawet wywiązuje sie z obowiązków w defensywie.

0

http://1.fwcdn.pl/ph/94/66/629466/657643.1.jpg
Al Pacino to przy nim dzieciak.

0

Plebania (gangsterski)

0

To wszystko zasługa Pelego, pochwalił chłopaka i...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?