10 maja 2017, 15:29
0
https://mobile.twitter.com/Policja_KSP/status/862234859703500800/video/1 Stonoga to jest gość xDDD
8 maja 2017, 13:08
1
No już za Martino było tyle spokoju i łagodnych relacji z piłkarzami, że wydaje mi się, iż może nam to starczeć na jeszcze kilka sezonów.
6 maja 2017, 22:24
Suarez gorsze rzeczy robił zanim trafił na Camp Nou ;)
1 maja 2017, 22:36
3
Aha. Dobre
27 kwietnia 2017, 13:40
Ta była z czasu insurekcji kosciuszkowskiej
27 kwietnia 2017, 13:13
Dodam, ze odpowiedz argumentowali tym, iz armata nie ma mozliwosci ustawienia wiekszego kata niz 45 stopni, mi wydaje sie, ze jednak jest roznica w oddawaniu strzalu z armaty, a kopaniem pilki.
27 kwietnia 2017, 13:05
Pod jakim kątem nalerzy uderzyc pilke aby poleciala jak najdalej?Dziś miałem z tego konkurs, chce wiedziec czy zgadzacie sie z odpowiedzią, że jest to 45 stopni.Ps. Czy pilke kopne jeazcze mocniej jesli ja sobie podrzuce? Wtedy kąt raczej urośnie.
23 kwietnia 2017, 13:55
5
Spytaj jej sie czy lubi kukurydze xD
20 kwietnia 2017, 17:32
Fajny nick ;).
20 kwietnia 2017, 17:30
Wg mnie jesli planujesz dobre studia, to musisz jeszcze nad sb popracować...
18 kwietnia 2017, 20:11
Komentarz usunięty przez użytkownika
28 marca 2017, 16:25
:O Cristiano musiałby zgwałcić tego sędziego, żeby dostać 4 mecze...
26 marca 2017, 22:54
I tak wole Gianniego od Żewłakowa, przynajmniej można sie czasami pośmiać, a nie słuchać tamtego smętu.
19 lutego 2017, 16:47
No narazie kupon Ci wchodzi, ale w 2 polowie liczymy na Bilbao ;)
18 lutego 2017, 17:22
Valencia w tym sezonie tylko 8/20 pkt u siebie ;)
18 lutego 2017, 17:17
Obstawiłem Bilbao bo wydawało mi sie, że warto zaryzykować przy kursie 3,15 i Celte.
18 lutego 2017, 17:14
Valencia - Bilbao Gijon - Celta Vigo Jak obstawiacie?
9 lutego 2017, 13:00
22
xDDD
9 lutego 2017, 12:12
9 lutego 2017, 12:10
Hmmm pierw mecz ulubionej ekipy, potem koncert jednego z najlepszych rockowych zespołów i jest czas na odłożenie kasy. Tylko trzeba zdobyć bilety...
9 lutego 2017, 10:20
10
Ter Stegen by sie obraził ;)
8 lutego 2017, 15:23
4
Wydaje mi się, że Jasper lepiej wyglądałby z wąsem.
7 lutego 2017, 22:57
Mecz taki sobie, ale przynajmniej sędziowanie dobre.
7 lutego 2017, 22:55
xD
7 lutego 2017, 22:41
Ma farta Kewinek
7 lutego 2017, 22:39
ten uśmiech Clisena xD
7 lutego 2017, 21:30
Ale dziura w środku, nie lubie jak gra razem Gomes z Denisem, choć Andre nawet wywiązuje sie z obowiązków w defensywie.
5 lutego 2017, 12:04
http://1.fwcdn.pl/ph/94/66/629466/657643.1.jpg Al Pacino to przy nim dzieciak.
5 lutego 2017, 11:54
Plebania (gangsterski)
4 lutego 2017, 17:06
To wszystko zasługa Pelego, pochwalił chłopaka i...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
https://mobile.twitter.com/Policja_KSP/status/862234859703500800/video/1
Stonoga to jest gość xDDD
1
No już za Martino było tyle spokoju i łagodnych relacji z piłkarzami, że wydaje mi się, iż może nam to starczeć na jeszcze kilka sezonów.
0
Suarez gorsze rzeczy robił zanim trafił na Camp Nou ;)
3
Aha.
Dobre
1
Ta była z czasu insurekcji kosciuszkowskiej
0
Dodam, ze odpowiedz argumentowali tym, iz armata nie ma mozliwosci ustawienia wiekszego kata niz 45 stopni, mi wydaje sie, ze jednak jest roznica w oddawaniu strzalu z armaty, a kopaniem pilki.
0
Pod jakim kątem nalerzy uderzyc pilke aby poleciala jak najdalej?
Dziś miałem z tego konkurs, chce wiedziec czy zgadzacie sie z odpowiedzią, że jest to 45 stopni.
Ps. Czy pilke kopne jeazcze mocniej jesli ja sobie podrzuce? Wtedy kąt raczej urośnie.
5
Spytaj jej sie czy lubi kukurydze xD
1
Fajny nick ;).
0
Wg mnie jesli planujesz dobre studia, to musisz jeszcze nad sb popracować...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
:O Cristiano musiałby zgwałcić tego sędziego, żeby dostać 4 mecze...
0
I tak wole Gianniego od Żewłakowa, przynajmniej można sie czasami pośmiać, a nie słuchać tamtego smętu.
0
No narazie kupon Ci wchodzi, ale w 2 polowie liczymy na Bilbao ;)
0
Valencia w tym sezonie tylko 8/20 pkt u siebie ;)
1
Obstawiłem Bilbao bo wydawało mi sie, że warto zaryzykować przy kursie 3,15 i Celte.
0
Valencia - Bilbao
Gijon - Celta Vigo
Jak obstawiacie?
22
xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hmmm pierw mecz ulubionej ekipy, potem koncert jednego z najlepszych rockowych zespołów i jest czas na odłożenie kasy. Tylko trzeba zdobyć bilety...
10
Ter Stegen by sie obraził ;)
4
Wydaje mi się, że Jasper lepiej wyglądałby z wąsem.
1
Mecz taki sobie, ale przynajmniej sędziowanie dobre.
1
xD
0
Ma farta Kewinek
22
ten uśmiech Clisena xD
0
Ale dziura w środku, nie lubie jak gra razem Gomes z Denisem, choć Andre nawet wywiązuje sie z obowiązków w defensywie.
0
http://1.fwcdn.pl/ph/94/66/629466/657643.1.jpg
Al Pacino to przy nim dzieciak.
0
Plebania (gangsterski)
0
To wszystko zasługa Pelego, pochwalił chłopaka i...