0

Po reformie to nic nie wiadomo, liczy się to aby się załapać do grupy mistrzowskiej i być w formie na koniec sezonu.

0

Podobało mi się wczoraj jak Arda wracał się do obrony. Coś w tym jest, Turek nie stara się na siłe grać z Messim, gra swoje.

0

Joan Roman wypożyczony do Śląska (jeśli było, to trudno ;).

0

Za te słabe to sie bana dostaje ;>

0

Oświeć mnie, zanim ja to znajde... :)

0

Ja nie wiem jak wyglądają zmienne, Ty widze wiesz więcej.

0

Szkoda, że nie ma Gomesa w podstawie, wg mnie jest/będzie rzadko w podstawie przez zmnienne (ale to taka moja, prawdopodobnie błędna teoria spiskowa ;7 ).

4

#podpaloneprzescieradla

0

Właśnie, mają swoje ambicje ;}

0

Kadra nie jest z gumy. Nic więcej nie mogę Ci powiedzieć ;)

0

Roberto zagrał więcej meczy na śp niż po, a ja tak uwielbiam Rafe, że szkoda mi go na głęboką rezerwe. Obiektywnie patrząc to Arda jest lepszym skrzydłowym, a Gomes jest lepszym śp.

0

Moim zdaniem Rafinha ma taki potencjał, że szkoda go marnować na ławce. Biorąc pod uwage bogactwo w pomocy, kiedy Rafa pokaże umiejętności w innym klubie to można będzie go gdzieś sprzedać z możliwością pierwokupu.

0

Na pozycje śp jest: Iniesta, Rakitic, Arda, Gomes,Denis, Roberto. 6 na 2 pozycje.
A na defa jest Busi, Roberto, Masche...

0

Z Rafinhom też bym podjął jakieś działania gdybym mógł. Za dużo łysych w Barcy.

3

0

Nie wie ktoś gdzie są we Wrocławiu otwarte/bezpłatne boiska jak najbliżej centrum?
Do miko1711 (mam Windows Phone i nie mogę odpowiadać)
Odp. Chodzi o wszystkie boiska byleby były bezpłatne i bez konieczności rejestrowania się.

0

Nie wie ktoś gdzie są we Wrocławiu otwarte/bezpłatne boiska jak najbliżej centrum.

0

Mam wielką prośbę.
Nie wiecie gdzie we Wrocławiu jest jakieś bezpłatne/otwarte boisko?

0

Czyli Ney lubial sie napic xD

2

I tylko czekać aż Douglas przejmie po nim pałeczke.

4

Normalnie kłótnie na pałki i noże...

1

Bez przesady...

11

Bez tego kaptura całkiem spoko by wyglądała.

0

Mógłbym, ale jestem tak zimny, że na nikim mi nie zależy i wymienie telefon.
#taniejiskurwysynsko
Ps. Nie będę musiał płacić też Nintendo za Pokemon Go

1

Chciałbym, żeby o ile to możliwe zostało naprawione- edycja i odpowiadanie dla Windows Phone.

12

Wiem.

0

4-1 Koronaa

0

Za te pieniądze...

0

Ale bramaaaaaa Palanka. Korona-Lech 3-1.

1

Tak paczam na te Lottoklase może i ja dałbym rade tam powykopywać xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?