Szkoda, że nie ma Gomesa w podstawie, wg mnie jest/będzie rzadko w podstawie przez zmnienne (ale to taka moja, prawdopodobnie błędna teoria spiskowa ;7 ).
Roberto zagrał więcej meczy na śp niż po, a ja tak uwielbiam Rafe, że szkoda mi go na głęboką rezerwe. Obiektywnie patrząc to Arda jest lepszym skrzydłowym, a Gomes jest lepszym śp.
Moim zdaniem Rafinha ma taki potencjał, że szkoda go marnować na ławce. Biorąc pod uwage bogactwo w pomocy, kiedy Rafa pokaże umiejętności w innym klubie to można będzie go gdzieś sprzedać z możliwością pierwokupu.
Nie wie ktoś gdzie są we Wrocławiu otwarte/bezpłatne boiska jak najbliżej centrum?
Do miko1711 (mam Windows Phone i nie mogę odpowiadać)
Odp. Chodzi o wszystkie boiska byleby były bezpłatne i bez konieczności rejestrowania się.
Mógłbym, ale jestem tak zimny, że na nikim mi nie zależy i wymienie telefon.
#taniejiskurwysynsko
Ps. Nie będę musiał płacić też Nintendo za Pokemon Go
0
Po reformie to nic nie wiadomo, liczy się to aby się załapać do grupy mistrzowskiej i być w formie na koniec sezonu.
0
Podobało mi się wczoraj jak Arda wracał się do obrony. Coś w tym jest, Turek nie stara się na siłe grać z Messim, gra swoje.
0
Joan Roman wypożyczony do Śląska (jeśli było, to trudno ;).
0
Za te słabe to sie bana dostaje ;>
0
Oświeć mnie, zanim ja to znajde... :)
0
Ja nie wiem jak wyglądają zmienne, Ty widze wiesz więcej.
0
Szkoda, że nie ma Gomesa w podstawie, wg mnie jest/będzie rzadko w podstawie przez zmnienne (ale to taka moja, prawdopodobnie błędna teoria spiskowa ;7 ).
4
#podpaloneprzescieradla
0
Właśnie, mają swoje ambicje ;}
0
Kadra nie jest z gumy. Nic więcej nie mogę Ci powiedzieć ;)
0
Roberto zagrał więcej meczy na śp niż po, a ja tak uwielbiam Rafe, że szkoda mi go na głęboką rezerwe. Obiektywnie patrząc to Arda jest lepszym skrzydłowym, a Gomes jest lepszym śp.
0
Moim zdaniem Rafinha ma taki potencjał, że szkoda go marnować na ławce. Biorąc pod uwage bogactwo w pomocy, kiedy Rafa pokaże umiejętności w innym klubie to można będzie go gdzieś sprzedać z możliwością pierwokupu.
0
Na pozycje śp jest: Iniesta, Rakitic, Arda, Gomes,Denis, Roberto. 6 na 2 pozycje.
A na defa jest Busi, Roberto, Masche...
0
Z Rafinhom też bym podjął jakieś działania gdybym mógł. Za dużo łysych w Barcy.
3
http://m.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,adebayo-akinfenwa-najsilniejszy-pilkarz-swiata-o-swojej-nietypowej-karierze,artykul,531895,1,423.html
Fajny stary artykuł, szczególnie 2 strona pokazuje jakim pozytywnym gościem był Adebayo.
0
Nie wie ktoś gdzie są we Wrocławiu otwarte/bezpłatne boiska jak najbliżej centrum?
Do miko1711 (mam Windows Phone i nie mogę odpowiadać)
Odp. Chodzi o wszystkie boiska byleby były bezpłatne i bez konieczności rejestrowania się.
0
Nie wie ktoś gdzie są we Wrocławiu otwarte/bezpłatne boiska jak najbliżej centrum.
0
Mam wielką prośbę.
Nie wiecie gdzie we Wrocławiu jest jakieś bezpłatne/otwarte boisko?
0
Czyli Ney lubial sie napic xD
2
I tylko czekać aż Douglas przejmie po nim pałeczke.
4
Normalnie kłótnie na pałki i noże...
1
Bez przesady...
11
Bez tego kaptura całkiem spoko by wyglądała.
0
Mógłbym, ale jestem tak zimny, że na nikim mi nie zależy i wymienie telefon.
#taniejiskurwysynsko
Ps. Nie będę musiał płacić też Nintendo za Pokemon Go
1
Chciałbym, żeby o ile to możliwe zostało naprawione- edycja i odpowiadanie dla Windows Phone.
12
Wiem.
0
4-1 Koronaa
0
Za te pieniądze...
0
Ale bramaaaaaa Palanka. Korona-Lech 3-1.
1
Tak paczam na te Lottoklase może i ja dałbym rade tam powykopywać xD.