Mógłbym ich przyjąć pod warunkiem, że podpiszą się pod tym:
Jeśli nie zgodzą się pracować na takich warunkach jak Polacy, to przymusowa deportacja do Rosji :P
Jestem związany z wojskiem i uwierz, Macierewicza nie da się słuchać jeśli jest się osobą niereligijną. Pamiętam jak mówił nam o tym jak wartości Chrześcijańskie powinny być podstawą szkolenia kadetów.
1
Był w 5 do złotej piłki, więc...
0
Ja bym go wymienił na Sandro lub kogoś innego.
0
Bartov XDDD.
0
Kupimy Lorda Bendtnera i nikt za Neyem nie będzie płakał.
2
Mógłbym ich przyjąć pod warunkiem, że podpiszą się pod tym:
Jeśli nie zgodzą się pracować na takich warunkach jak Polacy, to przymusowa deportacja do Rosji :P
0
Brak Roberto to duża strata dla Hiszpanii, tak wszechstronny piłkarz jest idealny na turnieje z ograniczoną liczbą zawodników.
0
Chodziło mi o medialność.
2
Jestem związany z wojskiem i uwierz, Macierewicza nie da się słuchać jeśli jest się osobą niereligijną. Pamiętam jak mówił nam o tym jak wartości Chrześcijańskie powinny być podstawą szkolenia kadetów.
0
W Polsce Ekstraklasa jest zaraz po najsilniejszych ligach, to wyobraź sobie jak to wygląda za granicą.
1
To oni mają swoje numery? Ja też chce.
0
Tak tylko pytam.
1
Pół żartem, pół serio.
3
To może lepiej zamknijmy granicę z Europą i módlmy się aby Macierewicz wprowadził zasadę zaświadczenia od księdza dla kandydatów do wojska?
2
Ile masz lat?
0
Filipe Luis, Busquets, Suarez.
0
Tak.
Zobaczyć tylko.
0
Feghouli.
2
Za 4 lata.
1
Wiadomości w "Jedynce"
0
Tak ciężko napisać (jeśli się wie)?
0
Lepszym od Ben Arfy (ucięło mi). Sofiane jest młodszy i zna ligę.
1
Ja uważam, że lepszym wzmocnieniem do Barcy byłby Feghouli.
6
Realmadryt.pl XD.
0
Damskie.... Pytam tylko o to czy Aureliusz jest dozwolone.
0
Ja nie mam bierzmowania, chodzi mi o to, żeby ksiadz problemow nie robił.
1
Czy wiecie czy imię Aureliusz jest odpowiednie na bierzmowanie?
0
Teraz masz już 2 konta... XD
0
Czytaj dokładnie. LFC nie chce dać więcej niż 10 milionów.
2
Trudno się mówi.
0
A Korona jak się trzyma?