1

Był w 5 do złotej piłki, więc...

0

Ja bym go wymienił na Sandro lub kogoś innego.

0

Bartov XDDD.

0

Kupimy Lorda Bendtnera i nikt za Neyem nie będzie płakał.

2

Mógłbym ich przyjąć pod warunkiem, że podpiszą się pod tym:
Jeśli nie zgodzą się pracować na takich warunkach jak Polacy, to przymusowa deportacja do Rosji :P

0

Brak Roberto to duża strata dla Hiszpanii, tak wszechstronny piłkarz jest idealny na turnieje z ograniczoną liczbą zawodników.

0

Chodziło mi o medialność.

2

Jestem związany z wojskiem i uwierz, Macierewicza nie da się słuchać jeśli jest się osobą niereligijną. Pamiętam jak mówił nam o tym jak wartości Chrześcijańskie powinny być podstawą szkolenia kadetów.

0

W Polsce Ekstraklasa jest zaraz po najsilniejszych ligach, to wyobraź sobie jak to wygląda za granicą.

1

To oni mają swoje numery? Ja też chce.

0

Tak tylko pytam.

1

Pół żartem, pół serio.

3

To może lepiej zamknijmy granicę z Europą i módlmy się aby Macierewicz wprowadził zasadę zaświadczenia od księdza dla kandydatów do wojska?

2

Ile masz lat?

0

Filipe Luis, Busquets, Suarez.

0

Tak.
Zobaczyć tylko.

0

Feghouli.

2

Za 4 lata.

1

Wiadomości w "Jedynce"

0

Tak ciężko napisać (jeśli się wie)?

0

Lepszym od Ben Arfy (ucięło mi). Sofiane jest młodszy i zna ligę.

1

Ja uważam, że lepszym wzmocnieniem do Barcy byłby Feghouli.

6

Realmadryt.pl XD.

0

Damskie.... Pytam tylko o to czy Aureliusz jest dozwolone.

0

Ja nie mam bierzmowania, chodzi mi o to, żeby ksiadz problemow nie robił.

1

Czy wiecie czy imię Aureliusz jest odpowiednie na bierzmowanie?

0

Teraz masz już 2 konta... XD

0

Czytaj dokładnie. LFC nie chce dać więcej niż 10 milionów.

2

Trudno się mówi.

0

A Korona jak się trzyma?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?