0

Takie transfery to po cichu... Ale by byłooo

0

Dobrze mówisz, cenna i jakże kreatywna wypowiedź, trzymaj tak dalej.

0

Nie rozumiesz, że można tak i tak gospodarować?

0

Z tym że, ja tak robię, zbieram dopłaty i tyle.

8

Tsaaaa, mało wiesz o cwaniactwie na wsi.

0

Sprzedajmy Vermaelena, kupmy pole i będziemy zbierać dopłaty. :-P

2

Mam pomysł. Sprzedajmy Neymara, kupimy pole i będziemy zbierać dopłaty. :P

0

W tej chwili jeden z najlepszych zawodników na świecie, pomoc Barcy bez busiego......

0

Piłka nożna to na tyle nieprzewidywalny sport, że stwierdzenie, że Roma odpadnie po 1 meczu jest co najmniej odważne.

1

Tylko jedno podanie dzieli Las Palmas i Celte

0

Aj, pomyłka, to miało być na La Rambla....

11

Aha.

24

Albo jak w wiosce galów obelix, asterix :)

0

26 lat to stary? W Barcie B gra dwóch 25-cio latków.

2

Ja chciałbym Luisa Enrique =)
Postawiłby ich do pionu.

0

Obecnie najlepszy Chorwat, w reprze pewnie będzie grał bardziej ofensywnie.

0

Szczęsny, Piszczek, Lewandowski.

1

Polscy piłkarze mają niektóre cechy pozwalające zaistnieć w młodym wieku w wielkich klubach,
rzadko " psuje im się w głowach" tzn nie osiadają na laurach ( o czym może zaświadczyć Cherchesov), taka mentalność Krychowiaka.

10

Wg. mnie moderacja usuwając niektóre komentarze zachowała się co najmniej kontrowersyjnie niepozwalając wyrażać poglądów niektórych użytkowników, nie wszystkie były "niepoprawne", jednak z częścią m.in. rasistowską zrobiła co należało się zrobić.

0

Komentarz usunięty

2

Jak myślicie, kto bardziej zasługuje na wyjściową jedynastke Arda czy Roberto?
Wg. mnie za wszelką cene trzeba dać sie ogrywać Sergiemu.

0

Moim zdaniem Luis po przyjęciu piłki pierw zrobił siate, a dopiero później minął zawodnika.

0

Dla mnie nie tylko gole się liczą, taki Real ma ich więcej od nas, więc....

5

Ależ ten Bellerin rozgrywa kapitalny sezon, wczoraj w meczu z Tottenhamem co robił.....

3

Mimo wszystko ładne bramki strzelił, trzeba przyznać.

0

Tak, to prawda, sam łysy o tym mówił.

0

To, że zwracają się tylko w części, to wciąż wielkie sumy. Ważne aby Ci zawodnicy grali długo.

0

Ronaldinho napewno .

0

A dałoby się kupić i sprzedać go?

5

Murowali, nie brakuje mi tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?