Polscy piłkarze mają niektóre cechy pozwalające zaistnieć w młodym wieku w wielkich klubach,
rzadko " psuje im się w głowach" tzn nie osiadają na laurach ( o czym może zaświadczyć Cherchesov), taka mentalność Krychowiaka.
Wg. mnie moderacja usuwając niektóre komentarze zachowała się co najmniej kontrowersyjnie niepozwalając wyrażać poglądów niektórych użytkowników, nie wszystkie były "niepoprawne", jednak z częścią m.in. rasistowską zrobiła co należało się zrobić.
0
Takie transfery to po cichu... Ale by byłooo
0
Dobrze mówisz, cenna i jakże kreatywna wypowiedź, trzymaj tak dalej.
0
Nie rozumiesz, że można tak i tak gospodarować?
0
Z tym że, ja tak robię, zbieram dopłaty i tyle.
8
Tsaaaa, mało wiesz o cwaniactwie na wsi.
0
Sprzedajmy Vermaelena, kupmy pole i będziemy zbierać dopłaty. :-P
2
Mam pomysł. Sprzedajmy Neymara, kupimy pole i będziemy zbierać dopłaty. :P
0
W tej chwili jeden z najlepszych zawodników na świecie, pomoc Barcy bez busiego......
0
Piłka nożna to na tyle nieprzewidywalny sport, że stwierdzenie, że Roma odpadnie po 1 meczu jest co najmniej odważne.
1
Tylko jedno podanie dzieli Las Palmas i Celte
0
Aj, pomyłka, to miało być na La Rambla....
11
Aha.
24
Albo jak w wiosce galów obelix, asterix :)
0
26 lat to stary? W Barcie B gra dwóch 25-cio latków.
2
Ja chciałbym Luisa Enrique =)
Postawiłby ich do pionu.
0
Obecnie najlepszy Chorwat, w reprze pewnie będzie grał bardziej ofensywnie.
0
Szczęsny, Piszczek, Lewandowski.
1
Polscy piłkarze mają niektóre cechy pozwalające zaistnieć w młodym wieku w wielkich klubach,
rzadko " psuje im się w głowach" tzn nie osiadają na laurach ( o czym może zaświadczyć Cherchesov), taka mentalność Krychowiaka.
10
Wg. mnie moderacja usuwając niektóre komentarze zachowała się co najmniej kontrowersyjnie niepozwalając wyrażać poglądów niektórych użytkowników, nie wszystkie były "niepoprawne", jednak z częścią m.in. rasistowską zrobiła co należało się zrobić.
0
Komentarz usunięty
2
Jak myślicie, kto bardziej zasługuje na wyjściową jedynastke Arda czy Roberto?
Wg. mnie za wszelką cene trzeba dać sie ogrywać Sergiemu.
0
Moim zdaniem Luis po przyjęciu piłki pierw zrobił siate, a dopiero później minął zawodnika.
0
Dla mnie nie tylko gole się liczą, taki Real ma ich więcej od nas, więc....
5
Ależ ten Bellerin rozgrywa kapitalny sezon, wczoraj w meczu z Tottenhamem co robił.....
3
Mimo wszystko ładne bramki strzelił, trzeba przyznać.
0
Tak, to prawda, sam łysy o tym mówił.
0
To, że zwracają się tylko w części, to wciąż wielkie sumy. Ważne aby Ci zawodnicy grali długo.
0
Ronaldinho napewno .
0
A dałoby się kupić i sprzedać go?
5
Murowali, nie brakuje mi tego.