1

Wydaje mi się, że niektórzy pomocnicy Realu lepiej by grali u nas.

0

Od razu powiedz, że Ronaldo to drewniany słabiak.
Wg. mnie gościu jak na 30-ke trzyma poziom.

0

Teraz Lucho może częściej powoływać Kaptouma czy Sampera

0

Orientację :-S

0

Obecnie mają przyszłościową, szczerze mówiąc zamieniłbym się (poza Busim).

0

W 2003 roku to bym go chciał, zawsze można go by było sprzedać.

1

Oj, Las Palmas też miało swoje sytuacjie.

0

Na str. głównej jeszcze 1-0.

0

Telewizjada wysiadła mi

0

Powiedział: "oczekuje" =)

0

W tym tempie jak najbardziej, a mówiąc czołówka miałem na myśli top 3.

0

Jednak pomimo kontuzji czołówka Pichichi jest dla Leo osiągalna, za to Ney pomimo wielu dogodnych sytuacji coś ostatnio przygasł.

4

Z bezpośrednich pojedynków lepiej wychodził Turek.

0

Jekiej przeglądarki używacie do telewizjady?

0

80-ke :).

8

Ile to pola można za to kupić. XD

6

Myślę, że nikt nie rozumie tej krytyki, ale niektórzy muszą jakoś zrekompensować sobie brak rozgłosu w mediach.

0

Aktywny dziś Obi Mikel

0

Aaaa tam takie dyslekcje.....

0

I co z tym Robertem?

Debiutował w rep. Brazylii, a w Barcy B......

0

Bardziej chodziło mi o zmiane w pomocy.

0

O ile wyjdzie w podstawie, ostatnio coraz rzadziej przebywa na boisku.

0

Fajnie gdyby Kaptouma powołał, mógłby go wprowadzić przy korzystnym wyniku.

0

Myślę, że to idealny mecz dla Roberto, ale nie ja jestem trenerem......
Jeśli nie będzie grać to nie stanie się filarem naszej drużyny :(.

0

Ostatnio znany tylko z wypadków. XD.

0

Zobaczymy.

0

To przedłużenie kontraktu przez Verrattiego wcale nie musi oznaczać, że nie odejdzie, może PSG chce wyciągnąć za niego jak najwięcej, a on sam nie chce już tam grać ten rok. Nwm, ale tak może być

0

Ciekawe co Lucho im w przerwie nagadał

0

Wygramy to, tak mi się wydaje, a numery w totka zachowam dla siebie.
Pogode mogę podać (z onetu).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?