21 lutego 2016, 18:21
1
Wydaje mi się, że niektórzy pomocnicy Realu lepiej by grali u nas.
21 lutego 2016, 18:19
0
Od razu powiedz, że Ronaldo to drewniany słabiak. Wg. mnie gościu jak na 30-ke trzyma poziom.
21 lutego 2016, 18:10
Teraz Lucho może częściej powoływać Kaptouma czy Sampera
21 lutego 2016, 18:02
Orientację :-S
21 lutego 2016, 18:01
Obecnie mają przyszłościową, szczerze mówiąc zamieniłbym się (poza Busim).
20 lutego 2016, 17:59
W 2003 roku to bym go chciał, zawsze można go by było sprzedać.
20 lutego 2016, 17:57
Oj, Las Palmas też miało swoje sytuacjie.
20 lutego 2016, 16:23
Na str. głównej jeszcze 1-0.
20 lutego 2016, 16:17
Telewizjada wysiadła mi
18 lutego 2016, 17:30
Powiedział: "oczekuje" =)
17 lutego 2016, 21:15
W tym tempie jak najbardziej, a mówiąc czołówka miałem na myśli top 3.
17 lutego 2016, 21:00
Jednak pomimo kontuzji czołówka Pichichi jest dla Leo osiągalna, za to Ney pomimo wielu dogodnych sytuacji coś ostatnio przygasł.
17 lutego 2016, 20:32
4
Z bezpośrednich pojedynków lepiej wychodził Turek.
17 lutego 2016, 18:36
Jekiej przeglądarki używacie do telewizjady?
17 lutego 2016, 15:09
80-ke :).
17 lutego 2016, 14:53
8
Ile to pola można za to kupić. XD
17 lutego 2016, 14:51
6
Myślę, że nikt nie rozumie tej krytyki, ale niektórzy muszą jakoś zrekompensować sobie brak rozgłosu w mediach.
16 lutego 2016, 21:34
Aktywny dziś Obi Mikel
16 lutego 2016, 19:55
Aaaa tam takie dyslekcje.....
16 lutego 2016, 19:53
http://www.fcbarca.com/67456-robert-goncalves-oficjalnie-w-barcelonie.html
16 lutego 2016, 19:48
I co z tym Robertem?Debiutował w rep. Brazylii, a w Barcy B......
16 lutego 2016, 19:42
Bardziej chodziło mi o zmiane w pomocy.
16 lutego 2016, 19:38
O ile wyjdzie w podstawie, ostatnio coraz rzadziej przebywa na boisku.
16 lutego 2016, 19:34
Fajnie gdyby Kaptouma powołał, mógłby go wprowadzić przy korzystnym wyniku.
16 lutego 2016, 19:17
Myślę, że to idealny mecz dla Roberto, ale nie ja jestem trenerem...... Jeśli nie będzie grać to nie stanie się filarem naszej drużyny :(.
16 lutego 2016, 15:48
Ostatnio znany tylko z wypadków. XD.
15 lutego 2016, 18:27
Zobaczymy.
15 lutego 2016, 17:33
To przedłużenie kontraktu przez Verrattiego wcale nie musi oznaczać, że nie odejdzie, może PSG chce wyciągnąć za niego jak najwięcej, a on sam nie chce już tam grać ten rok. Nwm, ale tak może być
14 lutego 2016, 22:25
Ciekawe co Lucho im w przerwie nagadał
14 lutego 2016, 21:26
Wygramy to, tak mi się wydaje, a numery w totka zachowam dla siebie. Pogode mogę podać (z onetu).
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Wydaje mi się, że niektórzy pomocnicy Realu lepiej by grali u nas.
0
Od razu powiedz, że Ronaldo to drewniany słabiak.
Wg. mnie gościu jak na 30-ke trzyma poziom.
0
Teraz Lucho może częściej powoływać Kaptouma czy Sampera
0
Orientację :-S
0
Obecnie mają przyszłościową, szczerze mówiąc zamieniłbym się (poza Busim).
0
W 2003 roku to bym go chciał, zawsze można go by było sprzedać.
1
Oj, Las Palmas też miało swoje sytuacjie.
0
Na str. głównej jeszcze 1-0.
0
Telewizjada wysiadła mi
0
Powiedział: "oczekuje" =)
0
W tym tempie jak najbardziej, a mówiąc czołówka miałem na myśli top 3.
0
Jednak pomimo kontuzji czołówka Pichichi jest dla Leo osiągalna, za to Ney pomimo wielu dogodnych sytuacji coś ostatnio przygasł.
4
Z bezpośrednich pojedynków lepiej wychodził Turek.
0
Jekiej przeglądarki używacie do telewizjady?
0
80-ke :).
8
Ile to pola można za to kupić. XD
6
Myślę, że nikt nie rozumie tej krytyki, ale niektórzy muszą jakoś zrekompensować sobie brak rozgłosu w mediach.
0
Aktywny dziś Obi Mikel
0
Aaaa tam takie dyslekcje.....
0
http://www.fcbarca.com/67456-robert-goncalves-oficjalnie-w-barcelonie.html
0
I co z tym Robertem?
Debiutował w rep. Brazylii, a w Barcy B......
0
Bardziej chodziło mi o zmiane w pomocy.
0
O ile wyjdzie w podstawie, ostatnio coraz rzadziej przebywa na boisku.
0
Fajnie gdyby Kaptouma powołał, mógłby go wprowadzić przy korzystnym wyniku.
0
Myślę, że to idealny mecz dla Roberto, ale nie ja jestem trenerem......
Jeśli nie będzie grać to nie stanie się filarem naszej drużyny :(.
0
Ostatnio znany tylko z wypadków. XD.
0
Zobaczymy.
0
To przedłużenie kontraktu przez Verrattiego wcale nie musi oznaczać, że nie odejdzie, może PSG chce wyciągnąć za niego jak najwięcej, a on sam nie chce już tam grać ten rok. Nwm, ale tak może być
0
Ciekawe co Lucho im w przerwie nagadał
0
Wygramy to, tak mi się wydaje, a numery w totka zachowam dla siebie.
Pogode mogę podać (z onetu).