FcBarcelona B wygrała 3 ostatnie mecze, w tej chwili znajdują się w środku tabeli, a do stefy "zielonej" (na tranfermarkt nie ma legendy czy 3,4 miejsce to awans czy baraże) brakuje im 10 oczek. Po cichu liczę na awans.
Swoją drogą ten Czeryszew może później pomóc Walencji, może i nie miał zbyt wielu sytuacji ale widziałem w nim pewność i inteligencje (poza wślizgiem na Arde).
O o o. O omawianie mi chodziło. U mojej nauczycielki polega ono na np. szukaniu symboli, opisywaniu bohaterów. Przecież to jest oczywiste i to uczucie kiedy na oczywiste pytania nauczycielki odpowiadają debile.
0
Ok, dzięki.
0
Hahaha...............
0
FcBarcelona B wygrała 3 ostatnie mecze, w tej chwili znajdują się w środku tabeli, a do stefy "zielonej" (na tranfermarkt nie ma legendy czy 3,4 miejsce to awans czy baraże) brakuje im 10 oczek. Po cichu liczę na awans.
0
Trochę racji masz.
0
Pasuje?
0
Bo o transferze jeszcze oficjalnie nie mówili. Upss wygadałem się.
0
Do tego ma 20 lat i potrafi robić wślizgi głową.
0
Nie.... chodziło mi o kolege z klasy, co Ty głupi jesteś?
0
Słyszałem o 25 mln.
2
1
Nie wiem czy zmieścimy się w limicie wypłat nałożonym przez La Liga, z tego co pamiętam dzieli nas 20 mln.
0
Jak dla mnie idealna godzina.
0
Nas nikt by się nie pytał czy "chcemy" oddać, tylko przysłał komornika.
0
Dziwne jest to edytowanie, czemu nie moge np. zamienić jednej litery drugą?
0
Ibrahimovic, niespodziewałbym się.
0
Chwilo trwaj!!!!!!!
0
Swoją drogą ten Czeryszew może później pomóc Walencji, może i nie miał zbyt wielu sytuacji ale widziałem w nim pewność i inteligencje (poza wślizgiem na Arde).
6
Ciekawe co myślą teraz Kanonierzy?
1
Mina Czeryszewa - bezcenne.
0
Jeszcze nie wiadomo co sie moze stac.
0
Jak sam napisałeś: "zobaczymy".
0
Ty też masz racje (oceniać niegrającego?). Arda ma wg mnie podobny styl gry do Iniesty, mam nadzieje, że nie będzie dziury w środku pola.
0
Nie macie wrażenia, że Arda za mało pomaga w defensywie jak na śpo?
0
Mam specyficzną klasę, dwójkowiczów (nie chodzi o ocenę a o debilizm) , sam jestem rodzynkiem i męczę i irytuje się przy nich.
0
A mi przestało.
0
Ma 6 z histy, z polaka może i 4 ale lekturę przeczytałem każdą, sam czytam wiele książek, ale każdy powinien sam je interpretować.
0
O o o. O omawianie mi chodziło. U mojej nauczycielki polega ono na np. szukaniu symboli, opisywaniu bohaterów. Przecież to jest oczywiste i to uczucie kiedy na oczywiste pytania nauczycielki odpowiadają debile.
32
Z małej litery gdy zaczynam, to są wyjątki.
Masz ten przecinek ,, ... o masz dwa.
6
Polski to jest taki przedmiot w którym najlepszym lekturę Ci obrzydzą.
0
Tvp abc- poważnie.