Espanyol nie wygrał na Bernabeu od 20 lat!
Do tego dziś brakuje im 5 kluczowych graczy,
liga nie jest jeszcze przesadzona, ale zrobiliśmy duży krok do przodu.
Fajnie gdyby Fernandez zrobił jakiś ciekawy tani transfer np. LO.
Z powodzeniem przez ostatnie kilka lat mógł grać w Barcy B (przecież grają tam 24-latkowie) i tam się rozwijać to w tedy można by go porównywać do nich. To może zabrzmi dziwnie, ale ja się cieszę, że jako rezerwowy nie gra jak Laporte bo w przeciwnym razie już byśmy stracili rezerwowego, który może nim być jeszcze 7 lat (dopóki gra), do tego wychowanek. I ostatni argument- on zarabia bardzo mało dlatego niech się kisi na ławie czy trybunach.
0
To takie trochę pisane pod zielone, ale jeśli nic podobnego nie widziałeś to trudno :)
0
A co z D. Suarezem za którego możemy zapłacić nieco powyżej 3 mln? Za Sane myślę, że trzeba dać powyżej 30 baniek.
0
Za co hejtowanie, to najpopularniejsza opinia w tej kwestii na La Rambla (nic nowego).
27
Nic ciekawego w tym filmiku nie ma.
0
Jeszcze może mu zagrozić Nacho.
0
Felipe Luis niczym stary Pepe.
3
Chcą pieniędzy na transfer od Pereza.
0
Espanyol nie wygrał na Bernabeu od 20 lat!
Do tego dziś brakuje im 5 kluczowych graczy,
liga nie jest jeszcze przesadzona, ale zrobiliśmy duży krok do przodu.
Fajnie gdyby Fernandez zrobił jakiś ciekawy tani transfer np. LO.
0
Z powodzeniem przez ostatnie kilka lat mógł grać w Barcy B (przecież grają tam 24-latkowie) i tam się rozwijać to w tedy można by go porównywać do nich. To może zabrzmi dziwnie, ale ja się cieszę, że jako rezerwowy nie gra jak Laporte bo w przeciwnym razie już byśmy stracili rezerwowego, który może nim być jeszcze 7 lat (dopóki gra), do tego wychowanek. I ostatni argument- on zarabia bardzo mało dlatego niech się kisi na ławie czy trybunach.
0
Aj moja pomyłka, miało tam być, że sie zgadzam, sorki.
0
Mówiłeś już
0
Czyli jest stary?
0
A to co Oblak wyszedł, to był rożny, nie zauwazyłem ale to nie zmienia sensu mojej wypowiedzi.
0
Ja nie chce narzekać, ale przez to, ze nie wsadzilismy im 3 gola to przy roznym atleti blady sie zrobilem.
0
Hahaha no niemoge sie przestac smiac tqk mqm jak sie cieeze
0
Leci ten mecz w telewizji?
0
Czyli demony w postaci murowania bramki wróciły. Dzięki za treściwą relacje.
0
Na jakim kanale leci mecz?
0
Niestety nie zdążyłem przez to ch****wą godzine rozp. meczu oglądać. I mam do was pytanie,
Co sié dzieje?
0
To tylko gra, bo gol Alby.
0
W takim razie polecam 1 część.
0
Ognia.
1
Kiedy czytałem to wyobrażałem sobie go wyższego, a Katnis za ładna.
2
Trzeba się postawić na miejscu Pato, w Barcy MSN nie wygryzie, a w Chelsea ma większe szanse dzięki czemu za rok może ładnie zarabiać.
0
Z książek to tylko 1 przeczytałem :) A z filmów to "W Pierścieniu Ognia"- mistrzostwo!
2
W Stanach mają fajne lektury np. Igrzyska Śmierci (więcej przykładów nie znam :)
0
Alves w takich meczach to lew.
0
Czytałem i oglądałem.
Katnis ładna jest :).
1
Nasuwa się brak rytmu meczowego, młodzi źle odnajdują się w takich sytuacjach.
0
Ja czytam jak mnie chętka złapie (najlepsze książki), wolę filmy.