0

To takie trochę pisane pod zielone, ale jeśli nic podobnego nie widziałeś to trudno :)

0

A co z D. Suarezem za którego możemy zapłacić nieco powyżej 3 mln? Za Sane myślę, że trzeba dać powyżej 30 baniek.

0

Za co hejtowanie, to najpopularniejsza opinia w tej kwestii na La Rambla (nic nowego).

27

Nic ciekawego w tym filmiku nie ma.

0

Jeszcze może mu zagrozić Nacho.

0

Felipe Luis niczym stary Pepe.

3

Chcą pieniędzy na transfer od Pereza.

0

Espanyol nie wygrał na Bernabeu od 20 lat!
Do tego dziś brakuje im 5 kluczowych graczy,
liga nie jest jeszcze przesadzona, ale zrobiliśmy duży krok do przodu.
Fajnie gdyby Fernandez zrobił jakiś ciekawy tani transfer np. LO.

0

Z powodzeniem przez ostatnie kilka lat mógł grać w Barcy B (przecież grają tam 24-latkowie) i tam się rozwijać to w tedy można by go porównywać do nich. To może zabrzmi dziwnie, ale ja się cieszę, że jako rezerwowy nie gra jak Laporte bo w przeciwnym razie już byśmy stracili rezerwowego, który może nim być jeszcze 7 lat (dopóki gra), do tego wychowanek. I ostatni argument- on zarabia bardzo mało dlatego niech się kisi na ławie czy trybunach.

0

Aj moja pomyłka, miało tam być, że sie zgadzam, sorki.

0

Mówiłeś już

0

Czyli jest stary?

0

A to co Oblak wyszedł, to był rożny, nie zauwazyłem ale to nie zmienia sensu mojej wypowiedzi.

0

Ja nie chce narzekać, ale przez to, ze nie wsadzilismy im 3 gola to przy roznym atleti blady sie zrobilem.

0

Hahaha no niemoge sie przestac smiac tqk mqm jak sie cieeze

0

Leci ten mecz w telewizji?

0

Czyli demony w postaci murowania bramki wróciły. Dzięki za treściwą relacje.

0

Na jakim kanale leci mecz?

0

Niestety nie zdążyłem przez to ch****wą godzine rozp. meczu oglądać. I mam do was pytanie,
Co sié dzieje?

0

To tylko gra, bo gol Alby.

0

W takim razie polecam 1 część.

0

Ognia.

1

Kiedy czytałem to wyobrażałem sobie go wyższego, a Katnis za ładna.

2

Trzeba się postawić na miejscu Pato, w Barcy MSN nie wygryzie, a w Chelsea ma większe szanse dzięki czemu za rok może ładnie zarabiać.

0

Z książek to tylko 1 przeczytałem :) A z filmów to "W Pierścieniu Ognia"- mistrzostwo!

2

W Stanach mają fajne lektury np. Igrzyska Śmierci (więcej przykładów nie znam :)

0

Alves w takich meczach to lew.

0

Czytałem i oglądałem.
Katnis ładna jest :).

1

Nasuwa się brak rytmu meczowego, młodzi źle odnajdują się w takich sytuacjach.

0

Ja czytam jak mnie chętka złapie (najlepsze książki), wolę filmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?