27 stycznia 2016, 17:03
0
Wolałbym limit dawania zielonych.
27 stycznia 2016, 16:47
Oby się nie skończyło jak z naszą perełką z La Masii, brak powołania, a później kontraktu nie przedłuży.
27 stycznia 2016, 16:37
6
Szkoda, że Samper nie powołany, lubię roszady w składzie np. Mascherano czy Adriano na ŚP.
27 stycznia 2016, 16:33
1
A co to jest?
27 stycznia 2016, 13:21
Musi nie lubić lekcji XD
27 stycznia 2016, 10:22
4
A może Real nie chce kupić Neymara tylko buduję szopkę aby barca musiała dać mu niebotyczną sumkę. XD
27 stycznia 2016, 09:00
Nie na dłuższą metę. Kibice by mu nie wybaczyli i w efekcie Zidan wywaliłby Pereza.
27 stycznia 2016, 08:56
Dowcipny? Zawsze i wszędzie. Dobre to było z tym Stomil, troche za mało masz dystansu do siebie.
27 stycznia 2016, 08:53
Fajnie gdyby Lucho powołał Sampera jeśli Busiego nie będzie.
26 stycznia 2016, 23:02
2
Aj pomyłka. Pisałem wióry, a miałem na myśli trociny ;)
26 stycznia 2016, 22:59
To dawaj robimy drużynę, ja na pozycji Roberto tzn. zaczynam od Po.
26 stycznia 2016, 22:55
Tragedia w środku pola.
Po Messim, tylko wiury by pozostały z Milanu.
26 stycznia 2016, 22:40
Kilka lat temu Milan nie dałby szans Alesandrii. To już nie jest wielki klub.
26 stycznia 2016, 22:36
Tak, bo dopiero się zaczyna, zdążysz się wkręcić, a na czas reklamy zapraszam na Polsat news.
26 stycznia 2016, 22:31
Dziękuje za opinie, bo rozkazów nie potrzebuje.
26 stycznia 2016, 22:24
Bo co?
*komentarz. słownik zmienia
26 stycznia 2016, 22:21
Strona jest świetna, ale z tymi poleceniami ktoś mądry może coś wymyśli. Nie podoba się pomysł to pominąć, bo sami spamujecie i wyróżniacie mój moment.
26 stycznia 2016, 22:17
5
Zapraszam na horror Omen- klasyk. TV4
26 stycznia 2016, 22:14
Ale z was napinacze. To tylko pomysł i pytam co o tym myślicie, to wszystko.
26 stycznia 2016, 22:11
A co myślicie o limicie dawania zielonych?
26 stycznia 2016, 22:09
Za którym? #SZCZERZE
26 stycznia 2016, 22:08
To już wszystko wiem xd
26 stycznia 2016, 21:52
Perspektywiczny zawodnik. Za ile poszedł?
26 stycznia 2016, 21:50
Wiem. Aż stałem się fanem Feyenordu, ale to nie było na żywo.
26 stycznia 2016, 21:47
Mecze na żywo w Polsacie news- rzadkość!
26 stycznia 2016, 21:46
Wiecie coś o transferze Oliviera Torresa do Dortmundu, czy to plotki?
26 stycznia 2016, 18:16
To tylko był pomysł. Zły- trudno trzeba pominąć, chciałem coś jak w Csie.
26 stycznia 2016, 18:12
Wole rozmawiać niż pisać, to na pewno dodałoby stronie popularności. PS. To tylko pomysł, w końcu La Rambla.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Wolałbym limit dawania zielonych.
0
Oby się nie skończyło jak z naszą perełką z La Masii, brak powołania, a później kontraktu nie przedłuży.
6
Szkoda, że Samper nie powołany, lubię roszady w składzie np. Mascherano czy Adriano na ŚP.
1
A co to jest?
0
Musi nie lubić lekcji XD
4
A może Real nie chce kupić Neymara tylko buduję szopkę aby barca musiała dać mu niebotyczną sumkę. XD
0
Nie na dłuższą metę. Kibice by mu nie wybaczyli i w efekcie Zidan wywaliłby Pereza.
0
Dowcipny? Zawsze i wszędzie.
Dobre to było z tym Stomil, troche za mało masz dystansu do siebie.
1
Fajnie gdyby Lucho powołał Sampera jeśli Busiego nie będzie.
2
Aj pomyłka.
Pisałem wióry, a miałem na myśli trociny ;)
0
To dawaj robimy drużynę, ja na pozycji Roberto tzn. zaczynam od Po.
2
Tragedia w środku pola.
0
Po Messim, tylko wiury by pozostały z Milanu.
1
Kilka lat temu Milan nie dałby szans Alesandrii. To już nie jest wielki klub.
0
Tak, bo dopiero się zaczyna, zdążysz się wkręcić, a na czas reklamy zapraszam na Polsat news.
0
Dziękuje za opinie, bo rozkazów nie potrzebuje.
0
Bo co?
0
*komentarz. słownik zmienia
1
Strona jest świetna, ale z tymi poleceniami ktoś mądry może coś wymyśli.
Nie podoba się pomysł to pominąć, bo sami spamujecie i wyróżniacie mój moment.
5
Zapraszam na horror Omen- klasyk.
TV4
0
Ale z was napinacze. To tylko pomysł i pytam co o tym myślicie, to wszystko.
0
A co myślicie o limicie dawania zielonych?
1
Za którym? #SZCZERZE
0
To już wszystko wiem xd
0
Perspektywiczny zawodnik.
Za ile poszedł?
1
Wiem. Aż stałem się fanem Feyenordu, ale to nie było na żywo.
4
Mecze na żywo w Polsacie news- rzadkość!
0
Wiecie coś o transferze Oliviera Torresa do Dortmundu, czy to plotki?
0
To tylko był pomysł. Zły- trudno trzeba pominąć, chciałem coś jak w Csie.
0
Wole rozmawiać niż pisać, to na pewno dodałoby stronie popularności.
PS. To tylko pomysł, w końcu La Rambla.