0

Wolałbym limit dawania zielonych.

0

Oby się nie skończyło jak z naszą perełką z La Masii, brak powołania, a później kontraktu nie przedłuży.

6

Szkoda, że Samper nie powołany, lubię roszady w składzie np. Mascherano czy Adriano na ŚP.

1

A co to jest?

0

Musi nie lubić lekcji XD

4

A może Real nie chce kupić Neymara tylko buduję szopkę aby barca musiała dać mu niebotyczną sumkę. XD

0

Nie na dłuższą metę. Kibice by mu nie wybaczyli i w efekcie Zidan wywaliłby Pereza.

0

Dowcipny? Zawsze i wszędzie.
Dobre to było z tym Stomil, troche za mało masz dystansu do siebie.

1

Fajnie gdyby Lucho powołał Sampera jeśli Busiego nie będzie.

2

Aj pomyłka.
Pisałem wióry, a miałem na myśli trociny ;)

0

To dawaj robimy drużynę, ja na pozycji Roberto tzn. zaczynam od Po.

2

Tragedia w środku pola.

0

Po Messim, tylko wiury by pozostały z Milanu.

1

Kilka lat temu Milan nie dałby szans Alesandrii. To już nie jest wielki klub.

0

Tak, bo dopiero się zaczyna, zdążysz się wkręcić, a na czas reklamy zapraszam na Polsat news.


0

Dziękuje za opinie, bo rozkazów nie potrzebuje.

0

Bo co?

0

*komentarz. słownik zmienia

1

Strona jest świetna, ale z tymi poleceniami ktoś mądry może coś wymyśli.
Nie podoba się pomysł to pominąć, bo sami spamujecie i wyróżniacie mój moment.

5

Zapraszam na horror Omen- klasyk.
TV4

0

Ale z was napinacze. To tylko pomysł i pytam co o tym myślicie, to wszystko.

0

A co myślicie o limicie dawania zielonych?

1

Za którym? #SZCZERZE

0

To już wszystko wiem xd

0

Perspektywiczny zawodnik.
Za ile poszedł?

1

Wiem. Aż stałem się fanem Feyenordu, ale to nie było na żywo.

4

Mecze na żywo w Polsacie news- rzadkość!

0

Wiecie coś o transferze Oliviera Torresa do Dortmundu, czy to plotki?

0

To tylko był pomysł. Zły- trudno trzeba pominąć, chciałem coś jak w Csie.

0

Wole rozmawiać niż pisać, to na pewno dodałoby stronie popularności.
PS. To tylko pomysł, w końcu La Rambla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?