0

A gdyby zamiast Nolito sprowadzić Lawezziego? Może grać na obydwu skrzydłach oraz jako cofnięty napastnik. Kontrakt kończy mu się 30 czerwca.

2

Od Rodrigueza łapy precz.

1

To miało wyglądać jak bym zaniemówił.

0

Nie jestem przeciw transferowi ale bez niego koniec świata nie nadejdzie.
Nic na siłe, sam Nolito powinien pomagać w transferze.

3

To ten ViscaBarca123, Brawo.:-* :-* :-*

0

...hehehe dobre ale
Vidal też może grać na obu skrzydłach ( coprawda nie jednocześnie).Dodatkowo Nolito może zatrzymać rozwój Rafinhi Munira nieliczac.

1

Dajac minuty Nolito zabierasz je innemu zawodnikowi. Nolito może pograć na najwyższym poziomie jeszcze około 4 lata.
18mln + pensja okolo 4 mln = koszt transferu- 34 mln. Nolito ma w tej chwili kontuzje.

0

Ciekawostka to jest obsadzenie lewej obrony.

2

To po co Nolito?

0

Być może nie ma żadnych negocjacji, a media nas karmia tym: "Nolito o krok od Barcy". Po co on nam skoro Arda tak samo jak on może grać na obydwu skrzydłach, prędzej potrzebujemy rezerwowego środkowego napastnika.

0

Najlepszy zaraz po trzech z Barcy.

5

Szukamy zmiennika MSN, Arda też może grać na lewej i prawej stronie taj jak Nolito.
Jego transfer wg. mnie nie jest taki potrzebny, potrzebujemy tylko zmiennika Suareza i tu mam dylemat bo musi być lepszy od Munira i zgodzić sie siedzieć na ławce, a może lepiej ogrywać Munira do skutku?

1

10 kielni piasku, miarka cementu i zalać wodą zależnie od tego jaką chcemy konsystencje. Efekt "murowany".

0

Coś mało ostatnio razem grają.

0

Za Roberto przeważa decydujący argument: "Jest młody i potrzebuje gry, żeby być jeszcze lepszym".

0

Arda po części może go zastąpić.

1

Chciałbym żeby Roberto ogrywał się na Lo :)

1

Ale czy oni nie mają swojego życia?
Poza tym zgadzam się z Tobą.

2

Nie szkoda czasu na te dodawanie "informacji"? Myślę, że w każdym wieku nie jest wskazane poświęcenie takiej ilości czasu na takie zabawy.
Ps. Po co komentować na siłę- chciałbym zobaczyć tu więcej polemiki.

0

Masz takie prawo (niestety).
Masz moje wsparcie, coś tam sobie wybiorę z twoich nevsów.

0

To dodawaj ich mniej

0

Proszę Cię tylko o to, żebyś nie zajmował 1/4 La Rambli.

0

Dbaj o jakość a nie ilość, załóż może jakąś grupę na Fb, gdzie będziesz zamieszczał to co tu.

0

Ja bym Ci radził zamieszczać tylko to co przeciętny zjadacz chleba nie znajdzie na internetach w 2 minuty np. jakieś ciekawostki, nie zamieszczaj tych durnych porównań piłkarzy jak w przypadku Bravo.
Brawo za poświęcenie czasu.

0

Dla widowiska na czym mi najbardziej zależy będzie to lepiej.

0

Sorki- zapomniałem, że nie pisze pod artykułem.

0

A gdyby w tej lidze było aż 40 zespołów i nie musiałyby one grać w ligach krajowych.

0

Zeby tylko dawał te kartki właściwym osobom.

6

Wygrana koszykarzy Barcy, podobna do horrorów polaków, a nawet lepsza bo przegrywajac 16 koszami zdołali sie nie załamać i nawet wygrać dzięki rzutowi e ostatniej sekundzie.

0

A takie Legie, Lechy, Wisły dodatkowo nerwy kumuluja sie tym bardziej, że nie lubie ekstraklapy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?