...hehehe dobre ale
Vidal też może grać na obu skrzydłach ( coprawda nie jednocześnie).Dodatkowo Nolito może zatrzymać rozwój Rafinhi Munira nieliczac.
Dajac minuty Nolito zabierasz je innemu zawodnikowi. Nolito może pograć na najwyższym poziomie jeszcze około 4 lata.
18mln + pensja okolo 4 mln = koszt transferu- 34 mln. Nolito ma w tej chwili kontuzje.
Być może nie ma żadnych negocjacji, a media nas karmia tym: "Nolito o krok od Barcy". Po co on nam skoro Arda tak samo jak on może grać na obydwu skrzydłach, prędzej potrzebujemy rezerwowego środkowego napastnika.
Szukamy zmiennika MSN, Arda też może grać na lewej i prawej stronie taj jak Nolito.
Jego transfer wg. mnie nie jest taki potrzebny, potrzebujemy tylko zmiennika Suareza i tu mam dylemat bo musi być lepszy od Munira i zgodzić sie siedzieć na ławce, a może lepiej ogrywać Munira do skutku?
Nie szkoda czasu na te dodawanie "informacji"? Myślę, że w każdym wieku nie jest wskazane poświęcenie takiej ilości czasu na takie zabawy.
Ps. Po co komentować na siłę- chciałbym zobaczyć tu więcej polemiki.
Ja bym Ci radził zamieszczać tylko to co przeciętny zjadacz chleba nie znajdzie na internetach w 2 minuty np. jakieś ciekawostki, nie zamieszczaj tych durnych porównań piłkarzy jak w przypadku Bravo.
Brawo za poświęcenie czasu.
Wygrana koszykarzy Barcy, podobna do horrorów polaków, a nawet lepsza bo przegrywajac 16 koszami zdołali sie nie załamać i nawet wygrać dzięki rzutowi e ostatniej sekundzie.
0
A gdyby zamiast Nolito sprowadzić Lawezziego? Może grać na obydwu skrzydłach oraz jako cofnięty napastnik. Kontrakt kończy mu się 30 czerwca.
2
Od Rodrigueza łapy precz.
1
To miało wyglądać jak bym zaniemówił.
0
Nie jestem przeciw transferowi ale bez niego koniec świata nie nadejdzie.
Nic na siłe, sam Nolito powinien pomagać w transferze.
3
To ten ViscaBarca123, Brawo.:-* :-* :-*
0
...hehehe dobre ale
Vidal też może grać na obu skrzydłach ( coprawda nie jednocześnie).Dodatkowo Nolito może zatrzymać rozwój Rafinhi Munira nieliczac.
1
Dajac minuty Nolito zabierasz je innemu zawodnikowi. Nolito może pograć na najwyższym poziomie jeszcze około 4 lata.
18mln + pensja okolo 4 mln = koszt transferu- 34 mln. Nolito ma w tej chwili kontuzje.
0
Ciekawostka to jest obsadzenie lewej obrony.
2
To po co Nolito?
0
Być może nie ma żadnych negocjacji, a media nas karmia tym: "Nolito o krok od Barcy". Po co on nam skoro Arda tak samo jak on może grać na obydwu skrzydłach, prędzej potrzebujemy rezerwowego środkowego napastnika.
0
Najlepszy zaraz po trzech z Barcy.
5
Szukamy zmiennika MSN, Arda też może grać na lewej i prawej stronie taj jak Nolito.
Jego transfer wg. mnie nie jest taki potrzebny, potrzebujemy tylko zmiennika Suareza i tu mam dylemat bo musi być lepszy od Munira i zgodzić sie siedzieć na ławce, a może lepiej ogrywać Munira do skutku?
1
10 kielni piasku, miarka cementu i zalać wodą zależnie od tego jaką chcemy konsystencje. Efekt "murowany".
0
Coś mało ostatnio razem grają.
0
Za Roberto przeważa decydujący argument: "Jest młody i potrzebuje gry, żeby być jeszcze lepszym".
0
Arda po części może go zastąpić.
1
Chciałbym żeby Roberto ogrywał się na Lo :)
1
Ale czy oni nie mają swojego życia?
Poza tym zgadzam się z Tobą.
2
Nie szkoda czasu na te dodawanie "informacji"? Myślę, że w każdym wieku nie jest wskazane poświęcenie takiej ilości czasu na takie zabawy.
Ps. Po co komentować na siłę- chciałbym zobaczyć tu więcej polemiki.
0
Masz takie prawo (niestety).
Masz moje wsparcie, coś tam sobie wybiorę z twoich nevsów.
0
To dodawaj ich mniej
0
Proszę Cię tylko o to, żebyś nie zajmował 1/4 La Rambli.
0
Dbaj o jakość a nie ilość, załóż może jakąś grupę na Fb, gdzie będziesz zamieszczał to co tu.
0
Ja bym Ci radził zamieszczać tylko to co przeciętny zjadacz chleba nie znajdzie na internetach w 2 minuty np. jakieś ciekawostki, nie zamieszczaj tych durnych porównań piłkarzy jak w przypadku Bravo.
Brawo za poświęcenie czasu.
0
Dla widowiska na czym mi najbardziej zależy będzie to lepiej.
0
Sorki- zapomniałem, że nie pisze pod artykułem.
0
A gdyby w tej lidze było aż 40 zespołów i nie musiałyby one grać w ligach krajowych.
0
Zeby tylko dawał te kartki właściwym osobom.
6
Wygrana koszykarzy Barcy, podobna do horrorów polaków, a nawet lepsza bo przegrywajac 16 koszami zdołali sie nie załamać i nawet wygrać dzięki rzutowi e ostatniej sekundzie.
0
A takie Legie, Lechy, Wisły dodatkowo nerwy kumuluja sie tym bardziej, że nie lubie ekstraklapy.