Pierwszym akapitem potwierdziłeś zawarta w nim antyteze, ja bym dodał argument, że to naturalna postać rzeczy- postawa na meczu piłkarzy z jednego miasta.
Madry ten kto nie gra w piłkę. To co zrobił przed tym strzałem w słupek, nie powstydziłby się żaden napastnik, po tym wymanewrowaniu przeciwnika niejeden by upadł a on położył bramkarza i oddał strzał za co ja,mu wybaczam, że go zepsuł.
Wg mnie pomógł drużynie choćby rozgrywajac, niewatpliwie brakło mu dzisiaj szczęścia. Na tle pozostałych napastników wyróżniał się intensywnościa i wola walki(tego nie brakowało też Neyowi).
Ciekawi mnie, który napastnik lepiej odnalazłby się w takim meczu?
Jest na tyle ambitny, żeby grać w 1 składzie, ale nie jest na tyle, żeby walczyć o 1 skład.
PS. A tak serio to sa to pewnie plotki po KMś,
a sam Marc wie, że w końcu wygryzie 33-letniego Bravo i sam będzie bramkarzem najlepszego klubu na świecie a nie jakichś
Liverpoolów.
Z Roberto możemy zrobić kogoś z topu, myślę, że on jeszcze wszystkiego nie pokazał, a do tego potrzeba minut.
Ja bym go wystawiał do puki mu się noga nie potknie.
Do niedawna bałem się o nasza pomoc, ale dzis widze, że Lucho stworzył konkurencyjna z Realem i to w przeciwienstwie do nich nie musial ladowac kolosalnych pieniedzy.
Jak to jeden kolega pisał, może jemu podoba się gra w Juve, dostaje oferty od klubów opiewajace na kilkanaście milionów
($ity i inne Manchestery), a sam zarabia 4,5 mln. To media rozdmuchały ta cała sytuacje, skad wiecie może kocha juve, a Raiola nie mogac wymusić u niego transferu stara się podnieść jego pensie w Juventusie.
Wszyscy myśla, że zależy mu na kasie, a on gra dalej w tym Juve, widzac kibicow traktujacych go jak Boga.
Sorki pisałem na telefonie.
0
Nie
1
La Rambla. Ja wszystko rozumiem, ale ku®w@ bez przesady!!!
0
Szanse to 50%. On chce, a oni nie.
23
Przytocze słowa kolegi :
"Alfonsa skopaliśmy 4:0, a z jego prostytutkami nie potrafimy sobie poradzić"
Genialnie to napisał i szacun mu za to.
2
Pierwszym akapitem potwierdziłeś zawarta w nim antyteze, ja bym dodał argument, że to naturalna postać rzeczy- postawa na meczu piłkarzy z jednego miasta.
1
Popieram.
Nie zagraliśmy żle tylko Espanyol miał dziś swój dzień i swojego sędziego.
0
Trzeba było grać, a nie siedzieć na La Rambla to by Cie propsowano
0
Barcelona dominowała, tempo było dobre, a Espanyolowi dopisywało szczęście.
2
Za to Roberto jak weszedł to zagrał lepiej
0
Madry ten kto nie gra w piłkę. To co zrobił przed tym strzałem w słupek, nie powstydziłby się żaden napastnik, po tym wymanewrowaniu przeciwnika niejeden by upadł a on położył bramkarza i oddał strzał za co ja,mu wybaczam, że go zepsuł.
0
Powiedzcie mi który napastnik lepiej odnalazłby się w tym meczu? Luisowi brakowało szczęścia, a wola walki nie odstawał od graczy Espanyolu.
0
Wg mnie pomógł drużynie choćby rozgrywajac, niewatpliwie brakło mu dzisiaj szczęścia. Na tle pozostałych napastników wyróżniał się intensywnościa i wola walki(tego nie brakowało też Neyowi).
Ciekawi mnie, który napastnik lepiej odnalazłby się w takim meczu?
0
Sytuacja,może być napięta jak barania torba.
:-S
0
Taka wymiana nic nie wnosi, a skoro Bravo ma grać do 40 to nikt za Marca nam nie potrzebny, wystarczy choćby Masip lub obiecujacy Ortola.
1
W wielkim skrócie: "Dobry mecz brakło szczęścia."
to sędziowanie pod Real to jest porażka tej ligi
5
Jordi graj mecz, a nie czepiaj sie na La Rambla.
0
Zapomniałem, że nasi graja!
5
Jest na tyle ambitny, żeby grać w 1 składzie, ale nie jest na tyle, żeby walczyć o 1 skład.
PS. A tak serio to sa to pewnie plotki po KMś,
a sam Marc wie, że w końcu wygryzie 33-letniego Bravo i sam będzie bramkarzem najlepszego klubu na świecie a nie jakichś
Liverpoolów.
0
Verma ma kontuzje?
0
Z Roberto możemy zrobić kogoś z topu, myślę, że on jeszcze wszystkiego nie pokazał, a do tego potrzeba minut.
Ja bym go wystawiał do puki mu się noga nie potknie.
2
Dziwnie brzmi to: "w barcie"
0
Do niedawna bałem się o nasza pomoc, ale dzis widze, że Lucho stworzył konkurencyjna z Realem i to w przeciwienstwie do nich nie musial ladowac kolosalnych pieniedzy.
0
U nas maja klopoty tylko z parkowaniem.
4
Na papierze to i Munir jako tako wyglada. xd
2
Jest ktoś z Swiętokrzyskiego.
Podaj miasto.
0
Przed chwila skonczylem ponownie ogladac trylogie. Zbieg okol.=)
Polecam również film, który dzisiaj ogladałem "Nędzarze"
6
Przychodze z przyszłości.
Zebyście widzieli tryplet z udzid
0
Alves pokazał już, że żadnego Vidala się nie boi.
Alves jest odzwierciedleniem stylu Barcy.
0
Jak to jeden kolega pisał, może jemu podoba się gra w Juve, dostaje oferty od klubów opiewajace na kilkanaście milionów
($ity i inne Manchestery), a sam zarabia 4,5 mln. To media rozdmuchały ta cała sytuacje, skad wiecie może kocha juve, a Raiola nie mogac wymusić u niego transferu stara się podnieść jego pensie w Juventusie.
Wszyscy myśla, że zależy mu na kasie, a on gra dalej w tym Juve, widzac kibicow traktujacych go jak Boga.
Sorki pisałem na telefonie.
6
W czym oprócz wzrostu jest on lepszy?