0

Nie

1

La Rambla. Ja wszystko rozumiem, ale ku®w@ bez przesady!!!

0

Szanse to 50%. On chce, a oni nie.

23

Przytocze słowa kolegi :
"Alfonsa skopaliśmy 4:0, a z jego prostytutkami nie potrafimy sobie poradzić"
Genialnie to napisał i szacun mu za to.

2

Pierwszym akapitem potwierdziłeś zawarta w nim antyteze, ja bym dodał argument, że to naturalna postać rzeczy- postawa na meczu piłkarzy z jednego miasta.

1

Popieram.
Nie zagraliśmy żle tylko Espanyol miał dziś swój dzień i swojego sędziego.

0

Trzeba było grać, a nie siedzieć na La Rambla to by Cie propsowano

0

Barcelona dominowała, tempo było dobre, a Espanyolowi dopisywało szczęście.

2

Za to Roberto jak weszedł to zagrał lepiej

0

Madry ten kto nie gra w piłkę. To co zrobił przed tym strzałem w słupek, nie powstydziłby się żaden napastnik, po tym wymanewrowaniu przeciwnika niejeden by upadł a on położył bramkarza i oddał strzał za co ja,mu wybaczam, że go zepsuł.

0

Powiedzcie mi który napastnik lepiej odnalazłby się w tym meczu? Luisowi brakowało szczęścia, a wola walki nie odstawał od graczy Espanyolu.

0

Wg mnie pomógł drużynie choćby rozgrywajac, niewatpliwie brakło mu dzisiaj szczęścia. Na tle pozostałych napastników wyróżniał się intensywnościa i wola walki(tego nie brakowało też Neyowi).
Ciekawi mnie, który napastnik lepiej odnalazłby się w takim meczu?

0

Sytuacja,może być napięta jak barania torba.
:-S

0

Taka wymiana nic nie wnosi, a skoro Bravo ma grać do 40 to nikt za Marca nam nie potrzebny, wystarczy choćby Masip lub obiecujacy Ortola.

1

W wielkim skrócie: "Dobry mecz brakło szczęścia."
to sędziowanie pod Real to jest porażka tej ligi

5

Jordi graj mecz, a nie czepiaj sie na La Rambla.

0

Zapomniałem, że nasi graja!

5

Jest na tyle ambitny, żeby grać w 1 składzie, ale nie jest na tyle, żeby walczyć o 1 skład.

PS. A tak serio to sa to pewnie plotki po KMś,
a sam Marc wie, że w końcu wygryzie 33-letniego Bravo i sam będzie bramkarzem najlepszego klubu na świecie a nie jakichś
Liverpoolów.

0

Verma ma kontuzje?

0

Z Roberto możemy zrobić kogoś z topu, myślę, że on jeszcze wszystkiego nie pokazał, a do tego potrzeba minut.
Ja bym go wystawiał do puki mu się noga nie potknie.

2

Dziwnie brzmi to: "w barcie"

0

Do niedawna bałem się o nasza pomoc, ale dzis widze, że Lucho stworzył konkurencyjna z Realem i to w przeciwienstwie do nich nie musial ladowac kolosalnych pieniedzy.

0

U nas maja klopoty tylko z parkowaniem.

4

Na papierze to i Munir jako tako wyglada. xd

2

Jest ktoś z Swiętokrzyskiego.
Podaj miasto.

0

Przed chwila skonczylem ponownie ogladac trylogie. Zbieg okol.=)
Polecam również film, który dzisiaj ogladałem "Nędzarze"

6

Przychodze z przyszłości.
Zebyście widzieli tryplet z udzid

0

Alves pokazał już, że żadnego Vidala się nie boi.
Alves jest odzwierciedleniem stylu Barcy.

0

Jak to jeden kolega pisał, może jemu podoba się gra w Juve, dostaje oferty od klubów opiewajace na kilkanaście milionów
($ity i inne Manchestery), a sam zarabia 4,5 mln. To media rozdmuchały ta cała sytuacje, skad wiecie może kocha juve, a Raiola nie mogac wymusić u niego transferu stara się podnieść jego pensie w Juventusie.
Wszyscy myśla, że zależy mu na kasie, a on gra dalej w tym Juve, widzac kibicow traktujacych go jak Boga.
Sorki pisałem na telefonie.

6

W czym oprócz wzrostu jest on lepszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?