A gdyby tak.......
Wypożyczyć Munira, Sampera, Masipa i Palencie do Sportingu. Mielibyśmy wtedy 5 zawodników w jednej drużynie, którzy powinni się łatwo zaaklimatyzować, a prawdopodobieństwo, że któryś z nich będzie wiodącą postacią jest ogromne, w dodatku każdy z nich gra na innej pozycji.
A 2 pakę z Sandro(chyba, że go kupią), Kauptuma, Dongou, Gumbau i Ortoli do np. nowego benjaminka w ten są sposób. Pomimo swojego wieku byliby jednymi z najdroższych w tych drużynach.
Ps
Ciekawe jak Montoi pójdzie w Interze.
A gdyby latem sprowadzić Ricardo Rodrigesa(chyba tak się pisze). 23-latek z Wolfsburga, mocno ofensywnie usposobiony lewy obrońca mogący wystąpić na pozycji skrzydłowego. Kiedyś oglądałem jego parę meczów i jakby to powiedzieć
"biło od niego energią i zdecydowaniem".
To jest polityka Lucho on nie stawia na młodych tylko na tych co najlepiej grają, paradoksalnie to dobrze działa na niektórych np Roberto oraz drużynę bo każdy piłkarz wie, że ciężką pracom odwiedzi 1 skład. Ciężki charakter Lucho nie pozwoli sobie lekceważącemu talentowi bawić się na treningach w 1 zespole. Wszystko ładnie jest teraz, ale w przyszłości możemy skończyć jak Milan.
U Douglasa z młodym pojechałeś, bo w przeciwieństwie do reszty nie wyróżniał się aż tak w młodzieżówkach, on jest prawdziwym nonamem.
Ja uważam, że Montoya zjadał go bez popicia.
Nie, ten piłkarz mógłby wygryźć Albe z podstawy, chyba, że wreszcie Jordi wziąłby się za siebie. Fajnie gdyby rywalizowali tak jak nasi bramkarze( niewiadomo, który by na tym gorzej wyszedł). Do tego słyszałem, że odrzucił kilka ofert czekając na Barce.
A gdyby latem sprowadzić Ricardo Rodrigesa(chyba tak się pisze). 23-latek z Wolfsburga, mocno ofensywnie usposobiony lewy obrońca mogący wystąpić na pozycji skrzydłowego. Kiedyś oglądałem jego parę meczów i jakby to powiedzieć
"biło od niego energią i zdecydowaniem".
0
Ten drugi spoko imienniku
0
Ma kto grać za nich oraz oni mogą zareagować jak Alen tzn odżyć po słabej grze w barcy b.
0
Ktoś z takim przeglądem pola może rozegrać drugie 500 meczów, choćby ostatnie 200 na pozycji środkowego pomocnika.
0
W Barcy B mogiliby poszaleć ci nowi i Koreańce z Juwenilu.
0
A gdyby tak.......
Wypożyczyć Munira, Sampera, Masipa i Palencie do Sportingu. Mielibyśmy wtedy 5 zawodników w jednej drużynie, którzy powinni się łatwo zaaklimatyzować, a prawdopodobieństwo, że któryś z nich będzie wiodącą postacią jest ogromne, w dodatku każdy z nich gra na innej pozycji.
A 2 pakę z Sandro(chyba, że go kupią), Kauptuma, Dongou, Gumbau i Ortoli do np. nowego benjaminka w ten są sposób. Pomimo swojego wieku byliby jednymi z najdroższych w tych drużynach.
Ps
Ciekawe jak Montoi pójdzie w Interze.
0
??????????????????
0
Ja uważam, ze w 1 sezonie mogliby dzielić się grą jak nasi bramkarze.
0
Rywalizacja motywuje, a dobra ława się sprzyda w dodatku może grać na skrzydle.
0
Czemu nie wygryzie, ale nie musiałby wygryźć wystarczy, że go wzmocni.
0
Odpowiadać nie czytać bo sam sobie zaprzeczasz ;)
0
Ale bez wymadrzania się. Co o tym myślicie?
0
Oooo czytacie moje wypociny
0
Wklejałem bo każdy byl zajęty hitem PL
1
A gdyby latem sprowadzić Ricardo Rodrigesa(chyba tak się pisze). 23-latek z Wolfsburga, mocno ofensywnie usposobiony lewy obrońca mogący wystąpić na pozycji skrzydłowego. Kiedyś oglądałem jego parę meczów i jakby to powiedzieć
"biło od niego energią i zdecydowaniem".
0
Może gdyby Pedro złapał zadyszkę to sprzedali by go nam i mamy gotowego idealnego rezerwowego.
0
Jak zagrał Pedro, Fabregas?
0
2 dobre mecze, a potem każdy z nas będzie mówił, że jego przeznaczeniem była gra w Barcelonie.
0
Ja tam bym Realem nie pogardził, to by była szansa dla mojej rodziny.
3
To jest polityka Lucho on nie stawia na młodych tylko na tych co najlepiej grają, paradoksalnie to dobrze działa na niektórych np Roberto oraz drużynę bo każdy piłkarz wie, że ciężką pracom odwiedzi 1 skład. Ciężki charakter Lucho nie pozwoli sobie lekceważącemu talentowi bawić się na treningach w 1 zespole. Wszystko ładnie jest teraz, ale w przyszłości możemy skończyć jak Milan.
6
U Douglasa z młodym pojechałeś, bo w przeciwieństwie do reszty nie wyróżniał się aż tak w młodzieżówkach, on jest prawdziwym nonamem.
Ja uważam, że Montoya zjadał go bez popicia.
0
Dobra technika nigdy nie utrudnia kariery.
5
Ciekawe co z tymi Koreańczykami.
0
U takiego hytrusa jest to niestety możliwe.
0
Fajnie gdyby wygrali z P$G 4-0. W tedy Verratiemu zachciałoby się trofeów.......
Pomarzyć zawsze można;)
1
Była taka chwila -(niepamietam dokladnie) tak z pół roku temu, że go za darmo do Turcji chcieli opchnąć, a teraz odrodził się w niesamowitym stylu.
0
The doo, Franz Ferdinand, Rammstein, Kongos, Igy Pop.
0
Nie, ten piłkarz mógłby wygryźć Albe z podstawy, chyba, że wreszcie Jordi wziąłby się za siebie. Fajnie gdyby rywalizowali tak jak nasi bramkarze( niewiadomo, który by na tym gorzej wyszedł). Do tego słyszałem, że odrzucił kilka ofert czekając na Barce.
0
A gdyby latem sprowadzić Ricardo Rodrigesa(chyba tak się pisze). 23-latek z Wolfsburga, mocno ofensywnie usposobiony lewy obrońca mogący wystąpić na pozycji skrzydłowego. Kiedyś oglądałem jego parę meczów i jakby to powiedzieć
"biło od niego energią i zdecydowaniem".
0
Z jakiegoś powodu Valencja nie puściła go za mniej.
0
A za Tello?........