0

Jak myślicie ile dostalibyśmy za Mathieu w razie sprzedaży.

0

Ufff... odetchnołem z ulgom, że mamy prawo pierwokupu, ale serce mi się kraje, że największa wg mnie perełka barcy b, nie miała okazji do kilku meczów w 1 drużynie.

0

W końcu po co Shakirze stary Fabregas.

1

Zaoszczędzę dużo czasu nie ucząc się bzdur.

1

Zaoszczedzil czas używając litery mniej. Chciałbym, żeby kiedys byla jakas reforma ortografii np. żeby bylo tylko H w każdym wypadku.

1

Ciekawe ile w tym prawdy? Ale jajca by były...

0

Waleczny i świetny technik, mierzący 1,65 m.
Idealny dla Barcelony, tylko ciekawe ile by kosztował?

7

Za rok w presezonie

0

Ciekawe jak zaprezentuje się nasz Leonidas.

0

http://www.16personalities.com/pl
U mnie się sprawdziło

0

Cały półwysep Arabski

0

Gdzie nie zajrzę tam się kłócicie

0

Masz racje nie jesteśmy Realem, ale jeśli go kupimy to pewnie się zmarnuje, a nie kupić za tą cenę też szkoda.

0

No troche poplynolem ale w końcu to nie moja kasa :)

0

Z kąd te 4 mln euro? Na transfermarket, który zaniża wartości rynkowe młodym zawodnikom jest wart 12 mln euro. Wiem, że to nie Fifa ale w dzisiejszych czasach to nawet gościa po dobrym sezonie z Ekstraklapy za tyle(jego klauzule) nie kupisz. Więc Barca może łatwo zarobić.

0

Da się sprawdzić kto polubil nasze komentarze?

0

Jako rezerwowy MSN wciąż zgarnywalby duza ilość minut, do tego nie bolała by nas glowa gdyby Suarez stracił formę.

1

Ale brakuje nam jakiegoś sensownego napadziora za Suareza, ja bym widział Dybale, transfer mógłby się powieść bo On jest zakochany w Messim. Suarez najmłodszy nie jest a Dybala mógłby być naturalnym zastępcom.

1

Wszyscy wiemy, że z taką klauzulom na Denisie można dobrze zarobić :)

0

Napisałem, że za pół roku.
Chodziło mi o to, że po transferze do nas.

0

Tylko za kogo on wejdzie?
Ja bym go za pół roku opchnoł, a Samper mógłby zostać (zmiennikiem Basquetsa), z kolei Alen chciałbym żeby został jeszcze 2 lata w Sportingu.Skoro za Sandro chcą dać 10 mln to ile za Denisa?

0

Wiecie o jakiejś stronie żebym mógł obczaić klauzule piłkarzy, ktoś może wiedzieć ile wynosi verrattiego.

0

Masz rację, ale tak śp babcia mi mówiła w różnego typu sytuacjach.Taki śmieszek był z niej.

0

Wydaje mi się, że w tedy mieliśmy stabilniejszom obronę.

0

W tamtym meczu Fabregas miażdżył Neymara.

0

Dzięki nie mogłem znaleźć.

0

Komentarz usunięty

0

A jakaś data???

0

Nie wiecie kiedy ostatnio był mecz z Santosem. Bo pamiętam, ze były w tedy pogłoski o przejściu Neya do Barcelony.

3

Musiałbyś to przeżyć..... xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?