Ufff... odetchnołem z ulgom, że mamy prawo pierwokupu, ale serce mi się kraje, że największa wg mnie perełka barcy b, nie miała okazji do kilku meczów w 1 drużynie.
Z kąd te 4 mln euro? Na transfermarket, który zaniża wartości rynkowe młodym zawodnikom jest wart 12 mln euro. Wiem, że to nie Fifa ale w dzisiejszych czasach to nawet gościa po dobrym sezonie z Ekstraklapy za tyle(jego klauzule) nie kupisz. Więc Barca może łatwo zarobić.
Ale brakuje nam jakiegoś sensownego napadziora za Suareza, ja bym widział Dybale, transfer mógłby się powieść bo On jest zakochany w Messim. Suarez najmłodszy nie jest a Dybala mógłby być naturalnym zastępcom.
Tylko za kogo on wejdzie?
Ja bym go za pół roku opchnoł, a Samper mógłby zostać (zmiennikiem Basquetsa), z kolei Alen chciałbym żeby został jeszcze 2 lata w Sportingu.Skoro za Sandro chcą dać 10 mln to ile za Denisa?
0
Jak myślicie ile dostalibyśmy za Mathieu w razie sprzedaży.
0
Ufff... odetchnołem z ulgom, że mamy prawo pierwokupu, ale serce mi się kraje, że największa wg mnie perełka barcy b, nie miała okazji do kilku meczów w 1 drużynie.
0
W końcu po co Shakirze stary Fabregas.
1
Zaoszczędzę dużo czasu nie ucząc się bzdur.
1
Zaoszczedzil czas używając litery mniej. Chciałbym, żeby kiedys byla jakas reforma ortografii np. żeby bylo tylko H w każdym wypadku.
1
Ciekawe ile w tym prawdy? Ale jajca by były...
0
Waleczny i świetny technik, mierzący 1,65 m.
Idealny dla Barcelony, tylko ciekawe ile by kosztował?
7
Za rok w presezonie
0
Ciekawe jak zaprezentuje się nasz Leonidas.
0
http://www.16personalities.com/pl
U mnie się sprawdziło
0
Cały półwysep Arabski
0
Gdzie nie zajrzę tam się kłócicie
0
Masz racje nie jesteśmy Realem, ale jeśli go kupimy to pewnie się zmarnuje, a nie kupić za tą cenę też szkoda.
0
No troche poplynolem ale w końcu to nie moja kasa :)
0
Z kąd te 4 mln euro? Na transfermarket, który zaniża wartości rynkowe młodym zawodnikom jest wart 12 mln euro. Wiem, że to nie Fifa ale w dzisiejszych czasach to nawet gościa po dobrym sezonie z Ekstraklapy za tyle(jego klauzule) nie kupisz. Więc Barca może łatwo zarobić.
0
Da się sprawdzić kto polubil nasze komentarze?
0
Jako rezerwowy MSN wciąż zgarnywalby duza ilość minut, do tego nie bolała by nas glowa gdyby Suarez stracił formę.
1
Ale brakuje nam jakiegoś sensownego napadziora za Suareza, ja bym widział Dybale, transfer mógłby się powieść bo On jest zakochany w Messim. Suarez najmłodszy nie jest a Dybala mógłby być naturalnym zastępcom.
1
Wszyscy wiemy, że z taką klauzulom na Denisie można dobrze zarobić :)
0
Napisałem, że za pół roku.
Chodziło mi o to, że po transferze do nas.
0
Tylko za kogo on wejdzie?
Ja bym go za pół roku opchnoł, a Samper mógłby zostać (zmiennikiem Basquetsa), z kolei Alen chciałbym żeby został jeszcze 2 lata w Sportingu.Skoro za Sandro chcą dać 10 mln to ile za Denisa?
0
Wiecie o jakiejś stronie żebym mógł obczaić klauzule piłkarzy, ktoś może wiedzieć ile wynosi verrattiego.
0
Masz rację, ale tak śp babcia mi mówiła w różnego typu sytuacjach.Taki śmieszek był z niej.
0
Wydaje mi się, że w tedy mieliśmy stabilniejszom obronę.
0
W tamtym meczu Fabregas miażdżył Neymara.
0
Dzięki nie mogłem znaleźć.
0
Komentarz usunięty
0
A jakaś data???
0
Nie wiecie kiedy ostatnio był mecz z Santosem. Bo pamiętam, ze były w tedy pogłoski o przejściu Neya do Barcelony.
3
Musiałbyś to przeżyć..... xd