Niestety mohery wychodza z ukrycia, a "patrioci" w dresach zastepujom władze publiczne. A tak w realiach to szkoda tylko tego co wpajaja dzieciom na religiach,.
Wiem... Kupmy go za te 3-6 mlnow, dajmy tyle szans co Munirowi, a jeśli nie wypali to sprzedajmy do Benfiki(interes zycia).
A tak serio to ktoś tu pisał, że od przybytku głowa nie boli, to gdyby tak było to kibice Realu nie musieliby patrzeć na śmiejacego się Isco.
Swoja droga niezle wyru****smy Villarreal.
Pierw sprzedalismy za 4 banki, a teraz kupujemy za 3 w srodku sezonu. Gdyby chcieli 20% to juz wolalbym go zostawic do konca sezonu bo niewiadomo za ile go kiedys sprzedamy.
Środkowy obrońca to może Gimenez:
20 lat, waleczy, 185 cm, klauzula 25 mln , zna ligę. A od siebie powiem wygrywamy tryplety, a oni tak żałują kasę na potrzebne transfery, zapewniające dominację w Europie.
Trochę wydać i taki Bayern wyślemy w kosmos, historia mogłaby nigdy nie doczekać się lepszej drużyny. Mamy możliwości ale nie ma nic za darmo.
Mimo wszystko mi go trochę szkoda np. gdyby Real się mną zainteresował (tsaa) i zobaczył na jakiej stronce spędzam czas, i moją działalność wspierającą Katalonie to moja rodzina straciłaby szanse na lepsze życie.
Ja też, ale Real pomimo, że ma lepszego od Alby-Marcelo to już próbował go zakontraktować. 30 baniek za jakieś 8 lat gry w tym 4 jako rezerwowy to i tak wg mnie dobry interes, a i tak przez te pierwsze 4 lata zmuszałby Albe do lepszej gry.
On wg mnie wygryzł by Albe, czemu mamy się nad nim litować on gra coraz gorzej.
A przy transferze zapunktowałaby postawa Ricardo, który jest fanem Barcelony, były jakieś plotki, że odrzucił ofertę Realu.
Z tym, że tych uczących się sprzedadzą do PL, a na ich miejsce kupią nowych Brazylijczyków. Masz rację z tym stylem gry, ale ja powoli zaczynam zastanawiać się czy on pomaga czy szkodzi.
Na h** bo i tak kupujemy tych co mają wejść do 1 składu, bo ilu w tamtym sezonie przeszlo? Munir i Sandro, ale za to jak grają.
Nasza cantera powinna uczyć się od Ajaxu, ale źle mnie zrozumiałeś ja nie chce wyporzyczać na siłę tylko zachować kolej rzeczy na kino juwenil- barca b
To po h** nam potrzebny Juwenil. Dalekoidącym celem barcy b jest wyprodukowanie zawodników do 1 drużyny, a nie utrzymanie się, przecież im nawet się nie chce tam grać gdy widzą oferty z Europy.
5
Mimo wszysko Cr jest groźny i głupota jest go bagatelizować.
0
Calma, calma Ronaldo!!!
0
Lio podkrecil i wpadla do bramki.
0
Pewnie z czuba XD
0
Msn, James R, Verratti, Busi, Alaba, Pikej, Ramos, Alves, Bravo.
0
Pastafarianin =)
0
Ciekawe czy piszac na poczaskanym smartfonie tez bys byl taki madry.
0
Wg mnie Busi miał równiejszy sezon od Iniesty, gdyby jego poziom przenieść do napastnika to nie na tyle byłby wyceniany.
0
Niestety mohery wychodza z ukrycia, a "patrioci" w dresach zastepujom władze publiczne. A tak w realiach to szkoda tylko tego co wpajaja dzieciom na religiach,.
0
Boje sie tylko o to, że powoli tracimy Katalońskom podstawe w zespole.
0
No, ten piłkarz sporo odbiega od średniej wieku w tamtym zespole.
0
Bez tych 3 bramek i tak każdy wie, że posiadamy najlepsze tridente.
0
500 meczów w wieku 28 lat, a my do barcy b
chcieliśmy kupić 24-latka.
1
Verratti obcokrajowcem roku w lidze Francuskiej. Wg mnie wart każdych pieniędzy
0
I tak się nie opłaca mimo to wygłupiłem sie.
0
Możliwe, że do Barcelony trafi najdroższy piłkarz w historii. Za jeden mecz Denisa Suareza trzeba będzie zapłacić $ity 0,8 mln euro.
0
Wiem... Kupmy go za te 3-6 mlnow, dajmy tyle szans co Munirowi, a jeśli nie wypali to sprzedajmy do Benfiki(interes zycia).
A tak serio to ktoś tu pisał, że od przybytku głowa nie boli, to gdyby tak było to kibice Realu nie musieliby patrzeć na śmiejacego się Isco.
0
Swoja droga niezle wyru****smy Villarreal.
Pierw sprzedalismy za 4 banki, a teraz kupujemy za 3 w srodku sezonu. Gdyby chcieli 20% to juz wolalbym go zostawic do konca sezonu bo niewiadomo za ile go kiedys sprzedamy.
0
Ameryki nie odkryli
0
Środkowy obrońca to może Gimenez:
20 lat, waleczy, 185 cm, klauzula 25 mln , zna ligę. A od siebie powiem wygrywamy tryplety, a oni tak żałują kasę na potrzebne transfery, zapewniające dominację w Europie.
Trochę wydać i taki Bayern wyślemy w kosmos, historia mogłaby nigdy nie doczekać się lepszej drużyny. Mamy możliwości ale nie ma nic za darmo.
0
Mimo wszystko mi go trochę szkoda np. gdyby Real się mną zainteresował (tsaa) i zobaczył na jakiej stronce spędzam czas, i moją działalność wspierającą Katalonie to moja rodzina straciłaby szanse na lepsze życie.
6
Będzie tego żałował przez resztę życia.
0
Ja też, ale Real pomimo, że ma lepszego od Alby-Marcelo to już próbował go zakontraktować. 30 baniek za jakieś 8 lat gry w tym 4 jako rezerwowy to i tak wg mnie dobry interes, a i tak przez te pierwsze 4 lata zmuszałby Albe do lepszej gry.
3
Tam wszystkie newsy są na 1 zasadzie np.
Nagłówek: Neymar przechodzi do Man City
Treść: Neyma nie wykluczył.....
0
On wg mnie wygryzł by Albe, czemu mamy się nad nim litować on gra coraz gorzej.
A przy transferze zapunktowałaby postawa Ricardo, który jest fanem Barcelony, były jakieś plotki, że odrzucił ofertę Realu.
0
Ricardo Rodriguez lepszy
0
O stylu gry można by gadać godzinami, a ja niestety nie mam czasu.
Dziękuje za dyskusje
0
Z tym, że tych uczących się sprzedadzą do PL, a na ich miejsce kupią nowych Brazylijczyków. Masz rację z tym stylem gry, ale ja powoli zaczynam zastanawiać się czy on pomaga czy szkodzi.
0
Na h** bo i tak kupujemy tych co mają wejść do 1 składu, bo ilu w tamtym sezonie przeszlo? Munir i Sandro, ale za to jak grają.
Nasza cantera powinna uczyć się od Ajaxu, ale źle mnie zrozumiałeś ja nie chce wyporzyczać na siłę tylko zachować kolej rzeczy na kino juwenil- barca b
0
To po h** nam potrzebny Juwenil. Dalekoidącym celem barcy b jest wyprodukowanie zawodników do 1 drużyny, a nie utrzymanie się, przecież im nawet się nie chce tam grać gdy widzą oferty z Europy.