1 stycznia 2016, 14:26
6
Ironia- radze, żebyś dowiedziała się co to takiego.
1 stycznia 2016, 13:41
Co... przecież Real zdobył Pichichi! :)
31 grudnia 2015, 21:23
0
.....I, żeby i żeby dobrze było :-S Zyczę wam tylko zdrowia bo na reszte trzeba sobie niestety lub stety-zasłużyć.
31 grudnia 2015, 21:15
9
Ale to odkrywcze. Gdyby nie ty to myślałbym, że jest już po sezonie.
31 grudnia 2015, 15:16
Messi mógłby skończyć jako środkowy obrońca
31 grudnia 2015, 15:11
45
Oficjalnie: Neymar anulował karnego już na meczu, czego hytry Rakitic i przebiegły obrońca nie mogli zrozumieć.
31 grudnia 2015, 15:09
3
Zyczę wam wszystkim, żeby w następnym roku oceny za mecz były wystawiane równie szybko.
31 grudnia 2015, 14:10
Dzięki, pomogłeś.
31 grudnia 2015, 13:26
wie ktoś jak radzi sobie ostatnio Alen?
31 grudnia 2015, 10:30
Dziękuje ci za odpowiedź, ale tym el vino poniekat zaprzeczyłeś. Takie rzeczy nie moge sprawdzic na google tłumacz i szukałem kogos kto moglby znac hiszpanski.
31 grudnia 2015, 09:10
1
Jeśli coś trzeba poprawić to jest to skuteczność.
31 grudnia 2015, 08:36
Prezes gości powiedział do arbitrów: "zgłoszę was na policję" Marca o wczorajszym meczu.
31 grudnia 2015, 08:27
To co dopiero jak dojdzie Arda? Może będa nam oddawać mecze walkowerem? :)
30 grudnia 2015, 22:35
Jakiś komentator myślałem, że Hiszpański przy reklamie wina mówił całyczas winko, może to w języku potocznym?
30 grudnia 2015, 22:26
Po Hiszpańsku wino to winko?
30 grudnia 2015, 21:41
Za rok pobija ;)
30 grudnia 2015, 21:39
Yyy Maradona, Pele i Vascośtamcelotes też nie mieli dziś okazji stzelić. XD
30 grudnia 2015, 21:35
Wczesny debiut w reprezentacji to !JUż! jest coś. PS. To brat Neya? XD
30 grudnia 2015, 21:25
Dziś najlepsi karnych nie potrafia strzelic.
30 grudnia 2015, 21:23
Ciekawe jaka postawe wykazywalby Busi, gdyby ptzypakowal?. Nosz kur** sory, ale ciezko sie pisze na moim tel.
30 grudnia 2015, 21:09
Nwm jak to ma sie na codzien, na boisku on zaczyna dojrzewac i to musi byc przez wplyw kolegow z zespolu.
30 grudnia 2015, 21:06
Neymar znowu asysta. Kim on sie stanie!!!
30 grudnia 2015, 20:58
A to, ze na takim ciezej sie je uzywa. PS. Jestes niemily.
30 grudnia 2015, 19:03
Dobrze, że faks maja sprawmy. :->
30 grudnia 2015, 18:53
W sumie to miło spędzony czas a od kogo te buziaki?
30 grudnia 2015, 18:48
Ciekawi mnie w jaki sposob porozumiewaja sie, ile zarabiaja, kto karze pisac piszacym newsy. Nie chodzilo mi o komenty uzytkownikow.
30 grudnia 2015, 18:42
Ciekawi mnie jak działa ta strona, kto rzadzi, a kto tylko lub aż pisze.
30 grudnia 2015, 18:15
Trzeba mieć konto lub płacić coś?
30 grudnia 2015, 18:09
Sprawdze, z gory dzieki.
30 grudnia 2015, 18:05
Znacie strone, żeby ogladać mecze na smqrfonie, to możliwe?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
6
Ironia- radze, żebyś dowiedziała się co to takiego.
6
Co... przecież Real zdobył Pichichi! :)
0
.....I, żeby i żeby dobrze było :-S Zyczę wam tylko zdrowia bo na reszte trzeba sobie niestety lub stety-zasłużyć.
9
Ale to odkrywcze. Gdyby nie ty to myślałbym, że jest już po sezonie.
0
Messi mógłby skończyć jako środkowy obrońca
45
Oficjalnie: Neymar anulował karnego już na meczu, czego hytry Rakitic i przebiegły obrońca nie mogli zrozumieć.
3
Zyczę wam wszystkim, żeby w następnym roku oceny za mecz były wystawiane równie szybko.
0
Dzięki, pomogłeś.
0
wie ktoś jak radzi sobie ostatnio Alen?
0
Dziękuje ci za odpowiedź, ale tym el vino poniekat zaprzeczyłeś. Takie rzeczy nie moge sprawdzic na google tłumacz i szukałem kogos kto moglby znac hiszpanski.
1
Jeśli coś trzeba poprawić to jest to skuteczność.
0
Prezes gości powiedział do arbitrów: "zgłoszę was na policję" Marca o wczorajszym meczu.
0
To co dopiero jak dojdzie Arda? Może będa
nam oddawać mecze walkowerem? :)
0
Jakiś komentator myślałem, że Hiszpański przy reklamie wina mówił całyczas winko, może to w języku potocznym?
0
Po Hiszpańsku wino to winko?
0
Za rok pobija ;)
0
Yyy Maradona, Pele i Vascośtamcelotes też nie mieli dziś okazji stzelić. XD
0
Wczesny debiut w reprezentacji to !JUż! jest coś.
PS. To brat Neya? XD
0
Dziś najlepsi karnych nie potrafia strzelic.
0
Ciekawe jaka postawe wykazywalby Busi, gdyby ptzypakowal?. Nosz kur** sory, ale ciezko sie pisze na moim tel.
0
Nwm jak to ma sie na codzien, na boisku on zaczyna dojrzewac i to musi byc przez wplyw kolegow z zespolu.
1
Neymar znowu asysta.
Kim on sie stanie!!!
0
A to, ze na takim ciezej sie je uzywa.
PS. Jestes niemily.
1
Dobrze, że faks maja sprawmy. :->
0
W sumie to miło spędzony czas a od kogo te buziaki?
1
Ciekawi mnie w jaki sposob porozumiewaja sie, ile zarabiaja, kto karze pisac piszacym newsy. Nie chodzilo mi o komenty uzytkownikow.
1
Ciekawi mnie jak działa ta strona, kto rzadzi, a kto tylko lub aż pisze.
0
Trzeba mieć konto lub płacić coś?
1
Sprawdze, z gory dzieki.
0
Znacie strone, żeby ogladać mecze na smqrfonie, to możliwe?