0

Ale kiedy on grał jako lewoskrzydłowy?

0

Powinno się stawiać na niego nawet kosztem Ardy, Rakiety czy Iniesty, bo może stać się za niedługo filarem naszego zespołu, wg mnie pokazuje już podobną jakość do Toniego Krossa.

0

Twoje?.......

Żartuje ;-)

6

Zdrowia, szczęścia, pomarańczy niech ci Kryśka z Marokańczykiem nago tańczy :P.

1

Do Barcy go!

0

Ten Bale to ma już 6 kontuzje uda.
Bale- szklane uda.

0

Nawet dwóch

0

Ostatnio czytałem Igrzyska Śmierci.
A Jakie czytasz?

9

As: To Bayern doniósł na Real Madryt.

0

Podobne do Ziarna Prawdy to.... "Ziarno".
POLECAM

0

:-S.

0

Ja bym ich z miejsca za to deportował, podobno policja nawet nie reagowała.
Gwałty są ale nie takie.

0

Ciekawe z jakiej strony to masz ;)

0

U nas gwałty też są, a zamiast imigrantów dresy.
Dobrze, że tych zamachów nie ma, bo musze przyznać,że boję się takich rzeczy.


0

Ktoś już to pisał xd.

1

Cristiano trenował wykonywanie rzutów wolnych, ale piłka, podobnie jak w meczach, rzadko wpadała do bramki. Wszystkiemu bacznie przyglądał się Zidane, który w pewnym momencie podszedł do Portugalczyka i powiedział: „Patrz, jak się strzela wolne”. Cristiano uśmiechnął się i zaakceptował wyzwanie, w którym obaj panowie mieli wykonać po dziesięć rzutów wolnych. A wszystko na oczach pozostałych graczy. Zizou umieścił w siatce prawie wszystkie piłki, a CR7 trafił tylko dwukrotnie.

0

Ale przecież napisałem, że mogłeś to tak odczytać.
Ps. Naprawde dobry pomysł.

0

Ej.... nie myśl tyle, ja sie poprostu zgadzam.

O sarkaźmie mogłeś pomyśleć bo tak bardzo mi sie ten pomysl spodobal.

1

Bardzo dobry pomysł, przecież już chcieli ściagnac do Fcb B 24 latka, z tym, że pomimo swojego wieku nie potrafił do końca używać twetera. Douglas ma tylko 25 lat.

0

Powinien dostać szanse, żeby się pokazać kiedy to jeszcze był na to czas, ale taka prawdziwa w postaci 2 meczow pod rzad. Dopiero w tedy mógłbym powiedzieć, że jest słaby.... a sorki, każdy po transferze do Barcy, może nazwać się mocnym (wg mnie), bo ja ani krul Wawrzyniak tego nie osiagniemy.

1

Zadajesz dobre pytania, masz talent...
Ej ty z głowy to bierzesz?

3

Jak szło Sergiemu na lo (jaką note byście mu wystawili)? Nie olądałem bo musiałem spać.

0

Tzn, że w dobrze wykształconym państwie stanowia mniejszość, a teraz zobacz jeszcze ilu z nich regularnie chodzi do kosciola

0

Lepiej wierzyć, bo w tedy pojdziemy do nieba, masz racje...

0

Właśnie

0

Dziwny ten twoj ranking, ale pozwol, ze kiedy przejde na komputwr to podam ci moj

0

Tu powturze jaki odsetek noblistow to wierzacy?

0

To do bagsika mialo byc

0

Ale, przecież Ty znalazłeś.
Radze Ci pogrzeb w Wyborczej.

0

Dlaczego najpotezniejsze? Bo tworzyli przemoca pod pretekstem nawracania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?