Powinno się stawiać na niego nawet kosztem Ardy, Rakiety czy Iniesty, bo może stać się za niedługo filarem naszego zespołu, wg mnie pokazuje już podobną jakość do Toniego Krossa.
Cristiano trenował wykonywanie rzutów wolnych, ale piłka, podobnie jak w meczach, rzadko wpadała do bramki. Wszystkiemu bacznie przyglądał się Zidane, który w pewnym momencie podszedł do Portugalczyka i powiedział: „Patrz, jak się strzela wolne”. Cristiano uśmiechnął się i zaakceptował wyzwanie, w którym obaj panowie mieli wykonać po dziesięć rzutów wolnych. A wszystko na oczach pozostałych graczy. Zizou umieścił w siatce prawie wszystkie piłki, a CR7 trafił tylko dwukrotnie.
Bardzo dobry pomysł, przecież już chcieli ściagnac do Fcb B 24 latka, z tym, że pomimo swojego wieku nie potrafił do końca używać twetera. Douglas ma tylko 25 lat.
Powinien dostać szanse, żeby się pokazać kiedy to jeszcze był na to czas, ale taka prawdziwa w postaci 2 meczow pod rzad. Dopiero w tedy mógłbym powiedzieć, że jest słaby.... a sorki, każdy po transferze do Barcy, może nazwać się mocnym (wg mnie), bo ja ani krul Wawrzyniak tego nie osiagniemy.
0
Ale kiedy on grał jako lewoskrzydłowy?
0
Powinno się stawiać na niego nawet kosztem Ardy, Rakiety czy Iniesty, bo może stać się za niedługo filarem naszego zespołu, wg mnie pokazuje już podobną jakość do Toniego Krossa.
0
Twoje?.......
Żartuje ;-)
6
Zdrowia, szczęścia, pomarańczy niech ci Kryśka z Marokańczykiem nago tańczy :P.
1
Do Barcy go!
0
Ten Bale to ma już 6 kontuzje uda.
Bale- szklane uda.
0
Nawet dwóch
0
Ostatnio czytałem Igrzyska Śmierci.
A Jakie czytasz?
9
As: To Bayern doniósł na Real Madryt.
0
Podobne do Ziarna Prawdy to.... "Ziarno".
POLECAM
0
:-S.
0
Ja bym ich z miejsca za to deportował, podobno policja nawet nie reagowała.
Gwałty są ale nie takie.
0
Ciekawe z jakiej strony to masz ;)
0
U nas gwałty też są, a zamiast imigrantów dresy.
Dobrze, że tych zamachów nie ma, bo musze przyznać,że boję się takich rzeczy.
0
Ktoś już to pisał xd.
1
Cristiano trenował wykonywanie rzutów wolnych, ale piłka, podobnie jak w meczach, rzadko wpadała do bramki. Wszystkiemu bacznie przyglądał się Zidane, który w pewnym momencie podszedł do Portugalczyka i powiedział: „Patrz, jak się strzela wolne”. Cristiano uśmiechnął się i zaakceptował wyzwanie, w którym obaj panowie mieli wykonać po dziesięć rzutów wolnych. A wszystko na oczach pozostałych graczy. Zizou umieścił w siatce prawie wszystkie piłki, a CR7 trafił tylko dwukrotnie.
0
Ale przecież napisałem, że mogłeś to tak odczytać.
Ps. Naprawde dobry pomysł.
0
Ej.... nie myśl tyle, ja sie poprostu zgadzam.
O sarkaźmie mogłeś pomyśleć bo tak bardzo mi sie ten pomysl spodobal.
1
Bardzo dobry pomysł, przecież już chcieli ściagnac do Fcb B 24 latka, z tym, że pomimo swojego wieku nie potrafił do końca używać twetera. Douglas ma tylko 25 lat.
0
Powinien dostać szanse, żeby się pokazać kiedy to jeszcze był na to czas, ale taka prawdziwa w postaci 2 meczow pod rzad. Dopiero w tedy mógłbym powiedzieć, że jest słaby.... a sorki, każdy po transferze do Barcy, może nazwać się mocnym (wg mnie), bo ja ani krul Wawrzyniak tego nie osiagniemy.
1
Zadajesz dobre pytania, masz talent...
Ej ty z głowy to bierzesz?
3
Jak szło Sergiemu na lo (jaką note byście mu wystawili)? Nie olądałem bo musiałem spać.
0
Tzn, że w dobrze wykształconym państwie stanowia mniejszość, a teraz zobacz jeszcze ilu z nich regularnie chodzi do kosciola
0
Lepiej wierzyć, bo w tedy pojdziemy do nieba, masz racje...
0
Właśnie
0
Dziwny ten twoj ranking, ale pozwol, ze kiedy przejde na komputwr to podam ci moj
0
Tu powturze jaki odsetek noblistow to wierzacy?
0
To do bagsika mialo byc
0
Ale, przecież Ty znalazłeś.
Radze Ci pogrzeb w Wyborczej.
0
Dlaczego najpotezniejsze? Bo tworzyli przemoca pod pretekstem nawracania.