0

*okejek
Hahaha................

0

A może lepiej wprowadzić limit dawania olejek?

0

Co myślicie o funkcji rozmowy pomiędzy użytkownikami tak jak przez telefon tylko nie trzeba by podawać numerów i płacić.
To tylko pomysł, nie wiem jak go udoskonalić.

15

I to mi się podoba, a nie te statystyki.....

0

A gdyby zamiast tego były pokazane % ludzi którym podoba się komentarz. Po części uniknęlibyśmy te "pozytywne" wypowiedzi stworzone dla zielonych. Nwm czy to dobry pomysł ewidentnie trzeba zrobić coś z tymi nudnie pozytywnymi komentami.

0

Z niewolnika nie ma pracownika.
Taki Mathieu bez zbędnego gadania dołożył do transferu z własnej kieszeni.

0

Gdyby Nolito chciał to by już było po transferze.

3

Ostatni news 18 godzin temu.
A gdzie DNA Barcy?- na to czekam najbardziej.

1

Stomil obczaj.

0

A tak chciałem Rutenke oglądać.

0

Jeśli ktoś jeszcze nie kojarzy Rutenki to zapraszam do meczu, uwielbiam go oglądać.

Ps.Polacy do boju! Marsz, marsz......

0

Bardziej lubię dżem, jest lepszy.

0

Nieeee potrzeba szybkom- Minigun i Uzi w zapasie. Uzi to broń stworzona na potrzeby Izraelitów więc.....

1

A ja właśnie uważam, że nam nie jest potrzebny skrzydłowy mamy Arde, za jakiś czas Rafinhe, od biedy Iniesta i Roberto, który potrzebuje minut na każdej pozycji, żeby Alaba się z niego nie śmiał.
A może Falcao wypożyczyć o ile się da?

0

Sprawiedliwość.
Obłożony klątwą razem z dobytkiem za sprzeciwienie się Panu Zastępów i bardzo poważne grzechy, a tylko krew może je zgładzić.

W średniowieczu przez to były inkwizycje.Nasza księga też czasami namawia do agresji, ale my się czegoś nauczyliśmy *tu kwestia wychowania.

0

Wole Gimenesa. Gaya średnio sobie radzi w meczach z najlepszymi. Gimenes ma atrakcyjną klauzule- 25 mln.

0

Jak można ją interpretować pokazali Turcy, moi koledzy z pracy w Niemczech, w pełni zasymilowani normalni ludzie, którzy stają się motorem napędowym tego kraju.

6

Nie chce rozmawiać o poglądach, ale w co wierzy ten na twoim awatarze? To nie religia to złe wychowanie o czym świadczą zmiany w naszej religii.

1

Nie boli mnie język to, że nie umiem pisać to inna sprawa.

0

Ich gra z Espanyolem to tak jakbyśmy grali z Barcą B.

0

Właśnie wyszedłem od dentysty, po 3 godzinach czekania nagrodzono mnie godzinom bólu która wydawała się dłuższa niż te 3 godziny, ale ta ulga na koniec... :)

0

Komentarz usunięty

1

Dzisiaj urodziny Xaviego !
Sto lat! edit: 10 lat gry na najwyższym poziomie i stania się legendarnym trenerem Barcy.

18

Chciałbym, żeby artykuły DNA Barcy pojawiały się co tydzień.

1

Wolałbym go sprzedać na wypożyczeniu nie dostanie zbyt wielu szans przez co stanieje prawdopodobnie drastycznie.

0

Budzę się, wchodzę na Ekstraklasa net, a tu
Nagłówek: "Real zatrzymany"
Teraz ciężko o stracony dzień
bo jesteśmy centymetr dalej do mistrzostwa.

0

Ci Szwedzi no co ty weź do kolegi bez przesady ja bym nie mógł.......

0

.......... a bo to nie tak miało być :)

0

Czym?

0

Trzeba zacierać rączki do roboty, żeby stać się kimś, a ludziom którzy nie mogą zapewnić sobie egzystencji powinno się pomagać, ale nigdy nierobom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?