Verratti to jest to, z resztą ma odpowiednie warunki fizyczne do Barcy :) I może nie będzie chciał tyle zarabiać co Pogba, bo 100 mln na dzisiejszy rynek to osiągalna cena.
Nie wiem jak wy, ale mi się już nie chce oglądać Polaków na tym Euro. Kogo za Bieglera? W Polsce oprócz Wenty nie słyszałem o trenerze światowej klasy, a bariera językowa....
Powtarzam, masz za mało dystansu do siebie. Jedni odpowiadali Ci poważnie, a ja- nie, każdy powinien być zadowolony, ale tak się nie stało napinaczu (to nie ma być obraźliwe), ta rozmowa powinna nie istnieć.
Cześć. Mimo wszystko pozdrawiam, bo nie jestem pamiętliwy.
0
Ale Ja myślę tak jak on, każdy na nich liczył a oni nas zhańbili.
0
A ja bym go obronił i miałbyś problemy. Patriota się znalazł, ciekawe Polaku ile wiesz o swoim kraju i ile mu dajesz?
2
Myślałem, że to ktoś z Barcy B.
0
Verratti to jest to, z resztą ma odpowiednie warunki fizyczne do Barcy :) I może nie będzie chciał tyle zarabiać co Pogba, bo 100 mln na dzisiejszy rynek to osiągalna cena.
0
Ale nowe te nowości XD
0
Ale Vidal też gra poza Roberto.
0
Puyol już wstawiony :)
1
Są wśród was fani Czarnej Żmii? Ja to uwielbiam.
1
Nie myśl o tym, oczekiwanie Cie zabije.
Chciałbym Katalonię na euro. :(
1
Kur#@ te dekodery dali i jakiś kitowy Polsat news.
0
Za Polakami jestem dalej, ale za dużo stresu....
0
Do tego zna język. Sam słyszałem.
0
A ja się nie martwię, ten sport z roku na rok jest coraz sławniejszy, Milanem zostaniemy na góra 3 lata.
1
Nie wiem jak wy, ale mi się już nie chce oglądać Polaków na tym Euro. Kogo za Bieglera? W Polsce oprócz Wenty nie słyszałem o trenerze światowej klasy, a bariera językowa....
1
Ja, transferową.
0
Mi wystarczy liga mistrzów.
3
Bartra za Ruiza.
1
Ta reprezentacja to wg mnie top 6 w Europie, za Davida Lopeza Xavi.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Jak pech to pech
0
Ale jaja, kto by się spodziewał?
Ile hajdsu ludzie przegrali u buka?
0
To dawaj do mnie na budowę xd
1
Ze stronki ciężko wyżyć, a studia dziennikarskie łatwe nie są. A może kursy na sędziego.
0
Niech każdy doda po pytaniu.
0
Nie dziwie się, że ciężko Ci to napisać.
0
A Ty dalej swoje. Po co mam coś pisać skoro to do Ciebie nie dociera?
0
Powtarzam, masz za mało dystansu do siebie. Jedni odpowiadali Ci poważnie, a ja- nie, każdy powinien być zadowolony, ale tak się nie stało napinaczu (to nie ma być obraźliwe), ta rozmowa powinna nie istnieć.
Cześć. Mimo wszystko pozdrawiam, bo nie jestem pamiętliwy.
0
Chciałbym go u nas. :(