0

Ale Ja myślę tak jak on, każdy na nich liczył a oni nas zhańbili.

0

A ja bym go obronił i miałbyś problemy. Patriota się znalazł, ciekawe Polaku ile wiesz o swoim kraju i ile mu dajesz?

2

Myślałem, że to ktoś z Barcy B.

0

Verratti to jest to, z resztą ma odpowiednie warunki fizyczne do Barcy :) I może nie będzie chciał tyle zarabiać co Pogba, bo 100 mln na dzisiejszy rynek to osiągalna cena.

0

Ale nowe te nowości XD

0

Ale Vidal też gra poza Roberto.

0

Puyol już wstawiony :)

1

Są wśród was fani Czarnej Żmii? Ja to uwielbiam.

1

Nie myśl o tym, oczekiwanie Cie zabije.
Chciałbym Katalonię na euro. :(

1

Kur#@ te dekodery dali i jakiś kitowy Polsat news.

0

Za Polakami jestem dalej, ale za dużo stresu....

0

Do tego zna język. Sam słyszałem.

0

A ja się nie martwię, ten sport z roku na rok jest coraz sławniejszy, Milanem zostaniemy na góra 3 lata.

1

Nie wiem jak wy, ale mi się już nie chce oglądać Polaków na tym Euro. Kogo za Bieglera? W Polsce oprócz Wenty nie słyszałem o trenerze światowej klasy, a bariera językowa....

1

Ja, transferową.

0

Mi wystarczy liga mistrzów.

3

Bartra za Ruiza.

1

Ta reprezentacja to wg mnie top 6 w Europie, za Davida Lopeza Xavi.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Jak pech to pech

0

Ale jaja, kto by się spodziewał?
Ile hajdsu ludzie przegrali u buka?

0

To dawaj do mnie na budowę xd

1

Ze stronki ciężko wyżyć, a studia dziennikarskie łatwe nie są. A może kursy na sędziego.

0

Niech każdy doda po pytaniu.

0

Nie dziwie się, że ciężko Ci to napisać.

0

A Ty dalej swoje. Po co mam coś pisać skoro to do Ciebie nie dociera?

0

Powtarzam, masz za mało dystansu do siebie. Jedni odpowiadali Ci poważnie, a ja- nie, każdy powinien być zadowolony, ale tak się nie stało napinaczu (to nie ma być obraźliwe), ta rozmowa powinna nie istnieć.

Cześć. Mimo wszystko pozdrawiam, bo nie jestem pamiętliwy.

0

Chciałbym go u nas. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?