Dostałem 6, dlatego to pamiętam i to była jedna z moich ulubionych lektur. W gimbie każdą lekturę przeczytałem, wolałem to od nauki. Ulubiona postać- sługa czeski.
Co ciekawe w swoim życiu przeczytałem masę książek, a z dyktand same tróje, a w wypracowaniach błędy stylistyczne.
A może powinniśmy skończyć z Nike, United od Adasia dostaje 100 mln, my powinniśmy co najmniej tyle samo. Barto niech wynegocjuje drugie 100 mln od Kataru. Bayern za stroje treningowe dostaje 15 mln, może powinniśmy pomyśleć o podobnym sponsorze. Skoro mamy dostawać takie pieniądze jak teraz to wole Unicef, a za to szacun na wsi :).
Ile dostajemy od Beco?
6
Pamiętam jak Neymar cienko wyglądał przy Lechii Gdańsk...
5
Pamiętam jak grał kilka meczów pod rząd z Pikejem i nie odstawał za bardzo poziomem.
Wg mnie idealny rezerwowy.
0
Aaa bo myślałem, że coś więcej powiesz.
2
Hahaha. Jak mogłeś coś zrozumieć zaczynając od ostatniej części?
0
To jak już jesteśmy przy książkach...
Czytał ktoś Igrzyska Śmierci?
0
Dostałem 6, dlatego to pamiętam i to była jedna z moich ulubionych lektur. W gimbie każdą lekturę przeczytałem, wolałem to od nauki. Ulubiona postać- sługa czeski.
Co ciekawe w swoim życiu przeczytałem masę książek, a z dyktand same tróje, a w wypracowaniach błędy stylistyczne.
0
Na 5 minut przeniosłem się do czerwonej strony Madrytu.
3
Zapierd@*@ć.
2
Staremu żydowi umarła żona, poszedł więc do lokalnej gazety,
żeby umieścić nekrolog. Wchodzi do gazety i pyta:
– Ile kosztuje umieszczenie wpisu w gazecie?
– Do 5 słów jest za darmo, powyżej ceny od 200 zł
Żyd myśli… hmm:
– To niech Pan pisze: „Umarła żona Elwira.”
– Ok, ale zostały panu jeszcze dwa słowa
Żyd myśli…:
– No dobra to niech Pan dopisze: „Sprzedam Opla”
0
Przemyślałem to.., to nie jest forum od takich rzeczy, a poza tym Hiszpania leci.
0
Nie myślałem bo go jakoś specjalnie nie obserwowałem, oprócz La Rambli mam swoje życie.
0
Słyszałeś kawał o tym jak żyd pisał nekrolog do gazety?
0
O to co się czuje, ja chyba bym się bał.
0
Komentarz usunięty
0
I wszyscy zadowoleni ;)
5
Ojej, ale ty prawilny jesteś.
0
A gdy ja pisałem w komentarzach to samo, to przez 3/4 użytkowników byłem hejtowany.
0
Powiedz ile masz kasy, bo jeśli cena nie gra roli to Rols Roys :)
0
60 mln przy zarobkach MSN, to trochę mało.
0
Już wiem 419 mln, Neymar i Messi mają mieć podwyżkę, ale limit płac dla naszego klubu nałożony przez ligę to 421 mln.
10
Ja wolę jednak taki przebieg meczu jak miało to miejsce z Realem.
0
W tedy nie zapisywali daty założenia konta- tak myślę.
1
Mógłby mi ktoś podać ile łącznie Barcelona wydaje na wypłaty?
1
Dobrze, ze pierwszy u siebie
1
Zastaw szafą :D
Psa uwiaz
0
Chciałbym Celte.
0
Komentarz usunięty
1
A może powinniśmy skończyć z Nike, United od Adasia dostaje 100 mln, my powinniśmy co najmniej tyle samo. Barto niech wynegocjuje drugie 100 mln od Kataru. Bayern za stroje treningowe dostaje 15 mln, może powinniśmy pomyśleć o podobnym sponsorze. Skoro mamy dostawać takie pieniądze jak teraz to wole Unicef, a za to szacun na wsi :).
Ile dostajemy od Beco?
0
Powiedz coś więcej.
0
Jak można w internetach od pobicia wyzywać? Po co, taki hasztag mam rozumieć.?