6

Pamiętam jak Neymar cienko wyglądał przy Lechii Gdańsk...

5

Pamiętam jak grał kilka meczów pod rząd z Pikejem i nie odstawał za bardzo poziomem.
Wg mnie idealny rezerwowy.

0

Aaa bo myślałem, że coś więcej powiesz.

2

Hahaha. Jak mogłeś coś zrozumieć zaczynając od ostatniej części?

0

To jak już jesteśmy przy książkach...
Czytał ktoś Igrzyska Śmierci?

0

Dostałem 6, dlatego to pamiętam i to była jedna z moich ulubionych lektur. W gimbie każdą lekturę przeczytałem, wolałem to od nauki. Ulubiona postać- sługa czeski.
Co ciekawe w swoim życiu przeczytałem masę książek, a z dyktand same tróje, a w wypracowaniach błędy stylistyczne.

0

Na 5 minut przeniosłem się do czerwonej strony Madrytu.

3

Zapierd@*@ć.

2

Staremu żydowi umarła żona, poszedł więc do lokalnej gazety,

żeby umieścić nekrolog. Wchodzi do gazety i pyta:

– Ile kosztuje umieszczenie wpisu w gazecie?

– Do 5 słów jest za darmo, powyżej ceny od 200 zł

Żyd myśli… hmm:

– To niech Pan pisze: „Umarła żona Elwira.”

– Ok, ale zostały panu jeszcze dwa słowa

Żyd myśli…:

– No dobra to niech Pan dopisze: „Sprzedam Opla”

0

Przemyślałem to.., to nie jest forum od takich rzeczy, a poza tym Hiszpania leci.

0

Nie myślałem bo go jakoś specjalnie nie obserwowałem, oprócz La Rambli mam swoje życie.

0

Słyszałeś kawał o tym jak żyd pisał nekrolog do gazety?

0

O to co się czuje, ja chyba bym się bał.

0

Komentarz usunięty

0

I wszyscy zadowoleni ;)

5

Ojej, ale ty prawilny jesteś.

0

A gdy ja pisałem w komentarzach to samo, to przez 3/4 użytkowników byłem hejtowany.

0

Powiedz ile masz kasy, bo jeśli cena nie gra roli to Rols Roys :)

0

60 mln przy zarobkach MSN, to trochę mało.

0

Już wiem 419 mln, Neymar i Messi mają mieć podwyżkę, ale limit płac dla naszego klubu nałożony przez ligę to 421 mln.

10

Ja wolę jednak taki przebieg meczu jak miało to miejsce z Realem.

0

W tedy nie zapisywali daty założenia konta- tak myślę.

1

Mógłby mi ktoś podać ile łącznie Barcelona wydaje na wypłaty?

1

Dobrze, ze pierwszy u siebie

1

Zastaw szafą :D
Psa uwiaz

0

Chciałbym Celte.

0

Komentarz usunięty

1

A może powinniśmy skończyć z Nike, United od Adasia dostaje 100 mln, my powinniśmy co najmniej tyle samo. Barto niech wynegocjuje drugie 100 mln od Kataru. Bayern za stroje treningowe dostaje 15 mln, może powinniśmy pomyśleć o podobnym sponsorze. Skoro mamy dostawać takie pieniądze jak teraz to wole Unicef, a za to szacun na wsi :).
Ile dostajemy od Beco?

0

Powiedz coś więcej.

0

Jak można w internetach od pobicia wyzywać? Po co, taki hasztag mam rozumieć.?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?