0

To do mnie miało być? Pisałem, że pogodę na jutro mogę podać.

1

Pogodę prawdopodobnie podałbym Ci realną.

0

24 dni na stronce a nick znalazłeś na 4 litery, do tego nawiązujący do sponsora Barcy. Bravo.

0

Na rezerwowego MSN by się nadawał choć z drugiej strony poza klubem może więcej zdziałać dla naszego klubu, o ile będzie grał tak jak dotąd.

0

Może liczy na transfer do Barcy?.

0

Telewizjada lub Futbolhd

0

Zobaczymy jaką forme pokażą do końca sezonu.

0

Nasza pomoc już posiada wyskoką jakość, chcesz ją zwiekszyć? Musisz zaszaleć.
Verratti to taka zimna głowa, podobnie jak u Busiego. Coutinho wydaje mi sie byc zbyt ofensywny.

0

A o reszcie co myślisz(całości)?

0

Ricardo Rodriguez jagby co.

0

Poprawiłem.

0

Ricardo, aj gafa z mojej strony.

0

Bardziej chce kupić Verrattiego niż sprzedać Rakitica, a na 2 nie ma miejsca i pieniędzy.

0

Nie, boję się, że staniemy się 2 Milanem. Do 1 składu zakładam że doszłoby z nich 2/3, a odeszłoby 2 wcale nie filarów Rakitic, Mascherano.

1

Mogę się bawić w gimbusa? Moge. Więc o co chodzi?

0

Jak chciałbym odmłodzić skład.



Kupno:

Gimenez-25 mln (klauzula)

Ricardo Rodriguez~30 mln

Verratti- W PSG ma go kto zastapic, agent mowil o- 70 mln

Feghuli/Lawezzi- free ( Lawezzi jeszcze nie jest w Chinach)

Denis Suarez~3 mln

Joel Matip(obrońca)- free

Suma: 128 mln

Sprzedaż:

Sandro~10 mln(kierunek Anglia :)

Mascherano~25 mln (serce się kraje ale za niedługo 32 lata)

Rakitic-40 mln (transfermarkt)

Adriano~4 mln

Tello-9 mln

Song- 13 mln

Montoya ~~~4 mln

Suma: 105 mln. Bilans: -23 mln ewentualna sprzedaż Sampera z opcią pierwokupu,

to największa szansa na jego rozwòj.



Wypożyczenia:

Masip, Hallilivic, Gumbau, Kaptoum

Ps. Sorki za błędy pisałem na telefonie.

Wiem, że piszę jak gimbus, ale.... musiałem to kiedyś napisać...

Proszę o wybaczenie. Tak, tak kopiowałem, proszę bez hejtu.

0

0

Kupno:
Gimenez-25 mln (klauzula)
J. Rodriguez~30 mln
Verratti- W PSG ma go kto zastapic, agent mowil o- 70 mln
Feghuli/Lawezzi- free ( Lawezzi jeszcze nie jest w Chinach)
Denis Suarez~3 mln
Joel Matip(obrońca)- free
Suma: 128 mln
Sprzedaż:
Sandro~10 mln(kierunek Anglia :)
Mascherano~25 mln (serce się kraje ale za niedługo 32 lata)
Rakitic-40 mln (transfermarkt)
Adriano~4 mln
Tello-9 mln
Song- 13 mln
Montoya ~~~4 mln
Suma: 105 mln. Bilans: -23 mln + ewentualna sprzedaż Sampera z opcią pierwokupu,
to największa szansa na jego rozwòj.

Wypożyczenia:
Masip, Hallilivic, Gumbau, Kaptoum
Ps. Sorki za błędy pisałem na telefonie.
Wiem, że piszę jak gimbus, ale.... musiałem to kiedyś napisać...
Proszę o wybaczenie.

1

Bawi się. W sumie to zawsze był zabawny, nawet na boisku.
Wydaje mi się, że gdyby nie odszedł to Bravo by do nas nie trafił.

0

Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się tego.Jak dla mnie to Mustafi świetnie bronił resztek honoru Valencji, ale z drugiej strony Messi strzelił 6 goli.

0

Wiesz, nie napisałem, że on tylko skład wystawia, Irytuje mnie jedynie mit jaki tworzy się wokól Lucho, jakby on nigdy nie popełniał błędów, a jego słowa były niepodważalne.

0

Tu mnie masz :).

6

Ale się jaracie Lucho, normalnie jak papieżem. Gościu robi nam dobry skład na teraz i za to go lubię, ale w historii piłki nożnej widziałem lepszych taktyków.

0

Dzięki.

0

Znasz nick?

1

Niesłyszałem o transferze.

1

Kiedyś komentował komentarze z naszej strony (np. Mikego=). To było świetne.

0

Czemu się czepiasz czepiających?

0

A jednak ktoś Ci pomógł.

0

Myślę, że to za mało globalna strona, żebyś się dowiedział.
PS. Wiem, niepomogłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?