Nasza pomoc już posiada wyskoką jakość, chcesz ją zwiekszyć? Musisz zaszaleć. Verratti to taka zimna głowa, podobnie jak u Busiego. Coutinho wydaje mi sie byc zbyt ofensywny.
Kupno:
Gimenez-25 mln (klauzula)
J. Rodriguez~30 mln
Verratti- W PSG ma go kto zastapic, agent mowil o- 70 mln
Feghuli/Lawezzi- free ( Lawezzi jeszcze nie jest w Chinach)
Denis Suarez~3 mln
Joel Matip(obrońca)- free
Suma: 128 mln
Sprzedaż:
Sandro~10 mln(kierunek Anglia :)
Mascherano~25 mln (serce się kraje ale za niedługo 32 lata)
Rakitic-40 mln (transfermarkt)
Adriano~4 mln
Tello-9 mln
Song- 13 mln
Montoya ~~~4 mln
Suma: 105 mln. Bilans: -23 mln + ewentualna sprzedaż Sampera z opcią pierwokupu,
to największa szansa na jego rozwòj.
Wypożyczenia:
Masip, Hallilivic, Gumbau, Kaptoum
Ps. Sorki za błędy pisałem na telefonie.
Wiem, że piszę jak gimbus, ale.... musiałem to kiedyś napisać...
Proszę o wybaczenie.
Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się tego.Jak dla mnie to Mustafi świetnie bronił resztek honoru Valencji, ale z drugiej strony Messi strzelił 6 goli.
Wiesz, nie napisałem, że on tylko skład wystawia, Irytuje mnie jedynie mit jaki tworzy się wokól Lucho, jakby on nigdy nie popełniał błędów, a jego słowa były niepodważalne.
Ale się jaracie Lucho, normalnie jak papieżem. Gościu robi nam dobry skład na teraz i za to go lubię, ale w historii piłki nożnej widziałem lepszych taktyków.
0
To do mnie miało być? Pisałem, że pogodę na jutro mogę podać.
1
Pogodę prawdopodobnie podałbym Ci realną.
0
24 dni na stronce a nick znalazłeś na 4 litery, do tego nawiązujący do sponsora Barcy. Bravo.
0
Na rezerwowego MSN by się nadawał choć z drugiej strony poza klubem może więcej zdziałać dla naszego klubu, o ile będzie grał tak jak dotąd.
0
Może liczy na transfer do Barcy?.
0
Telewizjada lub Futbolhd
0
Zobaczymy jaką forme pokażą do końca sezonu.
0
Nasza pomoc już posiada wyskoką jakość, chcesz ją zwiekszyć? Musisz zaszaleć.
Verratti to taka zimna głowa, podobnie jak u Busiego. Coutinho wydaje mi sie byc zbyt ofensywny.
0
A o reszcie co myślisz(całości)?
0
Ricardo Rodriguez jagby co.
0
Poprawiłem.
0
Ricardo, aj gafa z mojej strony.
0
Bardziej chce kupić Verrattiego niż sprzedać Rakitica, a na 2 nie ma miejsca i pieniędzy.
0
Nie, boję się, że staniemy się 2 Milanem. Do 1 składu zakładam że doszłoby z nich 2/3, a odeszłoby 2 wcale nie filarów Rakitic, Mascherano.
1
Mogę się bawić w gimbusa? Moge. Więc o co chodzi?
0
Jak chciałbym odmłodzić skład.
Kupno:
Gimenez-25 mln (klauzula)
Ricardo Rodriguez~30 mln
Verratti- W PSG ma go kto zastapic, agent mowil o- 70 mln
Feghuli/Lawezzi- free ( Lawezzi jeszcze nie jest w Chinach)
Denis Suarez~3 mln
Joel Matip(obrońca)- free
Suma: 128 mln
Sprzedaż:
Sandro~10 mln(kierunek Anglia :)
Mascherano~25 mln (serce się kraje ale za niedługo 32 lata)
Rakitic-40 mln (transfermarkt)
Adriano~4 mln
Tello-9 mln
Song- 13 mln
Montoya ~~~4 mln
Suma: 105 mln. Bilans: -23 mln ewentualna sprzedaż Sampera z opcią pierwokupu,
to największa szansa na jego rozwòj.
Wypożyczenia:
Masip, Hallilivic, Gumbau, Kaptoum
Ps. Sorki za błędy pisałem na telefonie.
Wiem, że piszę jak gimbus, ale.... musiałem to kiedyś napisać...
Proszę o wybaczenie. Tak, tak kopiowałem, proszę bez hejtu.
0
Zapraszam do lektury, jak sie bawic to sie bawic
http://www.fcbarca.com/mobile/68289-barca-przeznaczy-60-milionow-euro-na-letnie-transfery.html
0
Kupno:
Gimenez-25 mln (klauzula)
J. Rodriguez~30 mln
Verratti- W PSG ma go kto zastapic, agent mowil o- 70 mln
Feghuli/Lawezzi- free ( Lawezzi jeszcze nie jest w Chinach)
Denis Suarez~3 mln
Joel Matip(obrońca)- free
Suma: 128 mln
Sprzedaż:
Sandro~10 mln(kierunek Anglia :)
Mascherano~25 mln (serce się kraje ale za niedługo 32 lata)
Rakitic-40 mln (transfermarkt)
Adriano~4 mln
Tello-9 mln
Song- 13 mln
Montoya ~~~4 mln
Suma: 105 mln. Bilans: -23 mln + ewentualna sprzedaż Sampera z opcią pierwokupu,
to największa szansa na jego rozwòj.
Wypożyczenia:
Masip, Hallilivic, Gumbau, Kaptoum
Ps. Sorki za błędy pisałem na telefonie.
Wiem, że piszę jak gimbus, ale.... musiałem to kiedyś napisać...
Proszę o wybaczenie.
1
Bawi się. W sumie to zawsze był zabawny, nawet na boisku.
Wydaje mi się, że gdyby nie odszedł to Bravo by do nas nie trafił.
0
Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się tego.Jak dla mnie to Mustafi świetnie bronił resztek honoru Valencji, ale z drugiej strony Messi strzelił 6 goli.
0
Wiesz, nie napisałem, że on tylko skład wystawia, Irytuje mnie jedynie mit jaki tworzy się wokól Lucho, jakby on nigdy nie popełniał błędów, a jego słowa były niepodważalne.
0
Tu mnie masz :).
6
Ale się jaracie Lucho, normalnie jak papieżem. Gościu robi nam dobry skład na teraz i za to go lubię, ale w historii piłki nożnej widziałem lepszych taktyków.
0
Dzięki.
0
Znasz nick?
1
Niesłyszałem o transferze.
1
Kiedyś komentował komentarze z naszej strony (np. Mikego=). To było świetne.
0
Czemu się czepiasz czepiających?
0
A jednak ktoś Ci pomógł.
0
Myślę, że to za mało globalna strona, żebyś się dowiedział.
PS. Wiem, niepomogłem.