0

6, a 4 do Ronaldo.

3

Oj wg mnie pomiędzy Ekstraklapą a Eredivisie jest przepaść.

0

Przegranej Bayernu

0

Zaległy mecz, czy ze sobą bo nwm?

0

Ile na ten moment brakuje Dortmundowi pkt do Bayernu?

0

A Kaka?

0

A Pirlo?

0

Zidane, choć zbyt ofensywny...

0

da Silva Santos Júnior.

0

Wg mnie dużo lepiej mu jako łysy z Brazz... Barcy.

1

Mi się Mahrez marzy.

1

Roberto też jest piłkarzem na miarę naszej pierwszej jedenastki, z tym, że jego nie trzeba kupować.

1

A ja wciąż wierze, że Real będzie śię bił o mistrza.











Tsaaa :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

10

Perez, masz moje zaufanie.

0

7 pkt, poległem na 5,6 i 8, rzadko skupiam się na szczegółach.

1

http://m.demotywatory.pl/4623144
Dopiero teraz zauważyłem.

0

Piłkarz w gastronomii XD.

39

Będą, bo ma racje.

2

Kup mastifa tybetańskiego, będziesz sławny

3

Do tego nie trzeba tatuazu, wystarczy dopasować skarpety :).

4

Szopke od razu ;).

0

Albo dać mu kaganiec.

4

Nie chciałbyś szczeniaczka z schroniska?

0

Mi brakuje jeszcze Pepa.

3

Gdzie Xavi ja sie pytam?

17

Dziwnie brzmi to "triu"

0

Żeby mieć wyższe wykształcenie wcale nie trzeba być inteligentnym.

0

Mi to osobiście nie pszeszkadza, ale fajnie Ci to wyszło ;).

0

Poprawna polszczyzna XD

0

Pkt.1-kopanie
Pkt 2-ciekawe co wymyślą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?