4 marca 2016, 07:19
0
6, a 4 do Ronaldo.
3 marca 2016, 17:54
3
Oj wg mnie pomiędzy Ekstraklapą a Eredivisie jest przepaść.
2 marca 2016, 21:46
Przegranej Bayernu
2 marca 2016, 21:45
Zaległy mecz, czy ze sobą bo nwm?
2 marca 2016, 21:44
Ile na ten moment brakuje Dortmundowi pkt do Bayernu?
2 marca 2016, 21:32
A Kaka?
2 marca 2016, 21:28
A Pirlo?
2 marca 2016, 21:27
Zidane, choć zbyt ofensywny...
2 marca 2016, 18:11
da Silva Santos Júnior.
29 lutego 2016, 16:13
Wg mnie dużo lepiej mu jako łysy z Brazz... Barcy.
28 lutego 2016, 18:20
1
Mi się Mahrez marzy.
28 lutego 2016, 18:08
Roberto też jest piłkarzem na miarę naszej pierwszej jedenastki, z tym, że jego nie trzeba kupować.
27 lutego 2016, 18:03
A ja wciąż wierze, że Real będzie śię bił o mistrza. Tsaaa :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
27 lutego 2016, 17:59
10
Perez, masz moje zaufanie.
27 lutego 2016, 17:11
7 pkt, poległem na 5,6 i 8, rzadko skupiam się na szczegółach.
27 lutego 2016, 13:01
http://m.demotywatory.pl/4623144 Dopiero teraz zauważyłem.
23 lutego 2016, 14:05
Piłkarz w gastronomii XD.
23 lutego 2016, 12:30
39
Będą, bo ma racje.
22 lutego 2016, 21:16
2
Kup mastifa tybetańskiego, będziesz sławny
22 lutego 2016, 21:14
Do tego nie trzeba tatuazu, wystarczy dopasować skarpety :).
22 lutego 2016, 21:10
4
Szopke od razu ;).
22 lutego 2016, 21:06
Albo dać mu kaganiec.
22 lutego 2016, 21:04
Nie chciałbyś szczeniaczka z schroniska?
22 lutego 2016, 17:19
Mi brakuje jeszcze Pepa.
22 lutego 2016, 17:15
Gdzie Xavi ja sie pytam?
22 lutego 2016, 17:14
17
Dziwnie brzmi to "triu"
22 lutego 2016, 17:04
Żeby mieć wyższe wykształcenie wcale nie trzeba być inteligentnym.
21 lutego 2016, 21:07
Mi to osobiście nie pszeszkadza, ale fajnie Ci to wyszło ;).
21 lutego 2016, 21:04
Poprawna polszczyzna XD
21 lutego 2016, 18:36
Pkt.1-kopanie Pkt 2-ciekawe co wymyślą?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
6, a 4 do Ronaldo.
3
Oj wg mnie pomiędzy Ekstraklapą a Eredivisie jest przepaść.
0
Przegranej Bayernu
0
Zaległy mecz, czy ze sobą bo nwm?
0
Ile na ten moment brakuje Dortmundowi pkt do Bayernu?
0
A Kaka?
0
A Pirlo?
0
Zidane, choć zbyt ofensywny...
0
da Silva Santos Júnior.
0
Wg mnie dużo lepiej mu jako łysy z Brazz... Barcy.
1
Mi się Mahrez marzy.
1
Roberto też jest piłkarzem na miarę naszej pierwszej jedenastki, z tym, że jego nie trzeba kupować.
1
A ja wciąż wierze, że Real będzie śię bił o mistrza.
Tsaaa :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
10
Perez, masz moje zaufanie.
0
7 pkt, poległem na 5,6 i 8, rzadko skupiam się na szczegółach.
1
http://m.demotywatory.pl/4623144
Dopiero teraz zauważyłem.
0
Piłkarz w gastronomii XD.
39
Będą, bo ma racje.
2
Kup mastifa tybetańskiego, będziesz sławny
3
Do tego nie trzeba tatuazu, wystarczy dopasować skarpety :).
4
Szopke od razu ;).
0
Albo dać mu kaganiec.
4
Nie chciałbyś szczeniaczka z schroniska?
0
Mi brakuje jeszcze Pepa.
3
Gdzie Xavi ja sie pytam?
17
Dziwnie brzmi to "triu"
0
Żeby mieć wyższe wykształcenie wcale nie trzeba być inteligentnym.
0
Mi to osobiście nie pszeszkadza, ale fajnie Ci to wyszło ;).
0
Poprawna polszczyzna XD
0
Pkt.1-kopanie
Pkt 2-ciekawe co wymyślą?