Mówie wam dziś w 60 min wejdzie Arda za Inieste i będzie bić się na boisku o każdy cm niczym prawdziwy turecki murzyn, a następnie strzeli brame z 20 m z woleja, po czym dostanie czerwoną kartke za to, że w cieszynce usiadł sędziemu na baranach.
#WRÓŻBITASZYMON
1
Zanim doczytałem Włoch, to myślałem ,że mecz poprowadzi kobieta.
1
I za taką Unią to ja w ogień skocze.
3
Raz meczu nie obejrze i mamy wyniki......
0
Oby był to transfer pokroju Roberto.
0
Komentarz usunięty
0
Sergi Roberto by się sprzydał.
0
Suarez w formie nie ogląda się na Lewandowskiego.
0
Mówie wam dziś w 60 min wejdzie Arda za Inieste i będzie bić się na boisku o każdy cm niczym prawdziwy turecki murzyn, a następnie strzeli brame z 20 m z woleja, po czym dostanie czerwoną kartke za to, że w cieszynce usiadł sędziemu na baranach.
#WRÓŻBITASZYMON
0
Znam ten ból XD
0
Aby stroje się odróżniały.
15
500 + XDDD
0
Bóg, Honor, Ojczyzna,a nie pedały czy kosmopolici, bo to jedno.
0
Gdyby to było takie proste to bukmacherzy by splajtowali.
2
To wiooo, na swoją strone XD.
0
Coś tu jest nie tak.
http://www.transfermarkt.pl/transfers/transferrekordehistorie/statistik/top/plus/0?land_id=
2
Już miał na gd sędziować XDDD #prima
0
Prędzej Villarreal daje pograć takim jak Alen, Sevilla ma pieniądze na to aby szlifować swoich młodzików.
18
Ja tam widze go w Rayo nie za mocne, nie za słabe, ofensywny styl.
2
Olej smutki, żale i baw się doskonale...
0
Ty mądralo, ty.
0
Ile było meczów bez porażki?
0
For you szeryfie.
0
Po to jest zaliczka punktowa, żeby nie dostawać co mecz palpitacji serca, a poza ty to Real Zidana był bardzo podobny do tego Mou.
3
Cruyff lubił kontrowersyjne pożegnania więc- siła wyższa.
0
Barca. ..............15 ....,.,,
0
Mam transmisje takiej jakości, że mylę Modrica z Ramosem (wciąż pamiętam starą fryzurę).
0
To, że Suarez rypie takie sytuacje to nie jest takie śmieszne.
0
To wszystko o te prawa do transmisji. Ku®vv@ jakieś eleven wykupiło, a reszta.... nie =(.
0
Zawsze nie mogłem się doczekać tego meczu i starałem się o nim nie myśleć, a teraz też go wyczekuje, jednak to nie to samo...
0
http://www.gol24.pl/transfery/a/bomba-transferowa-legia-przechwyci-mario-gomeza,9815466/
Ale by było.