1

Transfer Andre Gomesa mnie nie zadowala. Nie wierze, że będzie dużo lepszy od Iniesty lub Rakitica, a poza tym myślałem, że lepiej dawać minuty naszym pozostałym zawodnikom. To są moje przemyślenia tylko.

0

Postaram się uzależnić XD

0

Szkoda myślałem, że zachęci mnie do biegania.

0

Nikt Cię nie zmusza do napisania odpowiedzi, tym bardziej, że nic nie wnosi, chciałem się raczej dowiedzieć co w tej grze specjalnego oprócz wyjścia z domu, może uciekanie do uniwersum...

0

Jakoś nie podoba mi się Pokemon GO, uwielbiam chodzić, ale po co mi te pokemony?

3

Ja tam mam inne kłopoty.

0

Gdyby tak było to nie pytałbym czy jest z policji.

1

Pan z policji?

1

I pomyśleć, co się stało z Widzewem.

0

Ciekawe co się stanie z Montoyą.

0

A o Montoi?

0

Dobrze.

0

To ile lat ma w końcu Renato Sanches?

1

Ja tak tylko dla żartów... gdzie Pazdan do Boatenga.

1

Trzeba było dodać Pazdana wśród nich xD.

1

;) Niejeden.

0

Ale dlaczego mam chcieć, żeby Cie coś zabolało. Feminizm aktualnie jest głupi, ale w tamtych czasach te kobiety walczyły w słusznej sprawie.

0

Łatwo ujawniasz poglądy xD, nwm czy patrzysz na to objektywnie, sam artykuł daleki od manipulacji politycznej, chyba, że samo ukazanie się jego uważasz za rzecz mającą na celu pranie mózgów.

0

Patriotyzm (...) jest przesądem stworzonym sztucznie i podtrzymywanym poprzez sieć kłamstw i oszustw; przesądem okradającym człowieka z poszanowania dla siebie i godności (...) zarozumiałość, arogancja i egotyzm są podstawami patriotyzmu. Pozwólcie mi to zilustrować. Patriotyzm zakłada że nasz świat jest podzielony na małe kawałki, każdy otoczony żelaznymi wrotami. Ci, którzy mieli szczęście urodzić się na jakimś szczególnym kawałku, uważają się za lepszych, bardziej szlachetnych, wspanialszych, inteligentniejszych niż istoty zamieszkujące inne kawałki. Jest więc obowiązkiem każdego, żyjącego na tym wybranym kawałku, aby walczyć, zabijać i ginąć próbując narzucić wszystkim innym swoją wyższość. Mieszkańcy innych skrawków rozumują oczywiście w podobny sposób (...)" Emma Goldman

0

To co jest dobre7

0

Bartra jeszcze pokaże... choć Pazdinho mógłby się nadać na głęboką rezerwe, ciekawy zawodnik na taki Espanyol.

0

Mi właśnie historia moich chłopskich przodków utrudnia bycie patriotą.

0

Oj z polskiego to ja sam nie jestem za dobry, bo wole angielski xD.

2

Niech poczytają o tym kiedy u chłopstwa, czyli tamtejszej większości wykształciła się świadomość narodowa, a o tym jak chłopi kochali resztę swoich rodaków pokazała rabacja galicyjska.

1

Dwóch moich pradziadków poległo na wojnie, lecz przez to ofiarowanie się skazali moją babke na życie w nędzy, a jej siostra zmarła w wieku 9 lat na udar mózgu spowodowany pracą na polu.

0

Avatar nie jest związany z patriotyzmem, a jako, że uwielbiam historie musiałem to pokazać w jakiś fajny sposób.

0

Ja akurat jestem za polską drużyną, z tym, że patriotyzm uważam za głupi.

0

Ja nie jestem patriotą i nie rozumiem dlaczego miałbym nim być.

0

Ja tam bym walczyl z narodowcami, czy to Niemcy czy inni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?