0

Jak myślicie, kto w tym sezonie spadnie z Ekstraklasy? Nie jestem zaznajomiony w temacie, dawno nie oglądałem naszej ligi.

0

Myślę, że dobrym pomysłem byłaby sprzedaż Alena z prawem pierwokupu na 6 lat np. do Juventusy (udział przy transferze Pogby). Powróciłby wtedy gdy Messi będzie już schodził do pomocy (ja widzę Alena jako skrzydłowego). To taki luźny pomysł, proszę bez hejtu.

8

W końcu Mundo napisze, że Barca interesuje się Wawrzyniakiem, wysoki, doświadczony konkurent dla Alby XD.

1

Sporting to nie jest zespół najwyższych lotów, więc dałbym grać Marcowi, może Bartra nadaje się na solidnego rozerwowego tylko potrzebuje ogrania, kiedyś para Pique-Bartra dobrze funkcjonowała.

1

Ciekawe jak potoczyłaby się kariera Songa gdyby nie trafił do Barcy, pamiętam, że zagrał kilka możliwych meczów zaraz po transferze.

0

W pomocy chciałbym Roberto i Rakiete.

0

Sam nie jestem fanem klubow tylko futbolu, ale dzieci to co innego.
Pozdrawiam.

0

Piłkarzy na żywo, na aborcje za pozno. :)

2

Robimy ściepe na Milan?

0

ładnie ma na imie =)

4

Mam nadzieje, że nie skończy tak wcześnie jak Roni.

0

A co jeśli chce zobaczyć mecz z bliska, lub pokazać dzieciom piłkarzy na żywo?

12

Ja wole takich jak on, nie przeszkadzaja ogladac mi meczu.

16

Może odejdzie troche sezonowcow.......

0

By chciał.

0

0

Dzięki

0

Dzięki za odpowiedz.

1

Mam się śmiać?

1

Potrzebuje wybrać garnitur, chciałbym aby był prosty i gustowny (bez rzadnych dziwactw w stylu Messiego), polećcie coś.

0

Wiem, że żarty o kubotach są nieśmieszne, w takim razie Sto Mil obczaj.

1

To... jadę tam.

1

Wilczyska lepiej brzmi.

1

Unia dała nam możliwość rozpoczęcia projektu jednoczenia się Europy , takie były pierwotne plany jej działania, co jest dla mnie jako kosmopolity czymś pięknym, a to że Angela chce sama rządzić, to konsekwencje widać.

1

A kto jest dobry, może Korwin który chce wyjść z Unii i ma trochę nasrane we łbie?

0

Real na pewno ma 3 bramkarzy.

0

Lepsze pytanie to to, którzy piłkarze naszej drużyny mówią słabo po hiszpańsku.

1

Tylu ludzi których znałem umarło, a ja ma upamiętniać polityków? tym bardziej, że PIS używa tą tragedie do własnych celów.

1

Roberto ma 178 cm wzrostu, więc 5 cm mniej od Vermy.

2

Miał prawo mieć swoje zdanie dla mnie Benzema jest dobrym napastnikiem, jednak Suarez w formie go niszczy.
Ps. Aleś wypalił z statystykami, Ronaldo też ma lepsze staty od Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?