Myślę, że dobrym pomysłem byłaby sprzedaż Alena z prawem pierwokupu na 6 lat np. do Juventusy (udział przy transferze Pogby). Powróciłby wtedy gdy Messi będzie już schodził do pomocy (ja widzę Alena jako skrzydłowego). To taki luźny pomysł, proszę bez hejtu.
Sporting to nie jest zespół najwyższych lotów, więc dałbym grać Marcowi, może Bartra nadaje się na solidnego rozerwowego tylko potrzebuje ogrania, kiedyś para Pique-Bartra dobrze funkcjonowała.
Unia dała nam możliwość rozpoczęcia projektu jednoczenia się Europy , takie były pierwotne plany jej działania, co jest dla mnie jako kosmopolity czymś pięknym, a to że Angela chce sama rządzić, to konsekwencje widać.
Miał prawo mieć swoje zdanie dla mnie Benzema jest dobrym napastnikiem, jednak Suarez w formie go niszczy.
Ps. Aleś wypalił z statystykami, Ronaldo też ma lepsze staty od Messiego.
0
Jak myślicie, kto w tym sezonie spadnie z Ekstraklasy? Nie jestem zaznajomiony w temacie, dawno nie oglądałem naszej ligi.
0
Myślę, że dobrym pomysłem byłaby sprzedaż Alena z prawem pierwokupu na 6 lat np. do Juventusy (udział przy transferze Pogby). Powróciłby wtedy gdy Messi będzie już schodził do pomocy (ja widzę Alena jako skrzydłowego). To taki luźny pomysł, proszę bez hejtu.
8
W końcu Mundo napisze, że Barca interesuje się Wawrzyniakiem, wysoki, doświadczony konkurent dla Alby XD.
1
Sporting to nie jest zespół najwyższych lotów, więc dałbym grać Marcowi, może Bartra nadaje się na solidnego rozerwowego tylko potrzebuje ogrania, kiedyś para Pique-Bartra dobrze funkcjonowała.
1
Ciekawe jak potoczyłaby się kariera Songa gdyby nie trafił do Barcy, pamiętam, że zagrał kilka możliwych meczów zaraz po transferze.
0
W pomocy chciałbym Roberto i Rakiete.
0
Sam nie jestem fanem klubow tylko futbolu, ale dzieci to co innego.
Pozdrawiam.
0
Piłkarzy na żywo, na aborcje za pozno. :)
2
Robimy ściepe na Milan?
0
ładnie ma na imie =)
4
Mam nadzieje, że nie skończy tak wcześnie jak Roni.
0
A co jeśli chce zobaczyć mecz z bliska, lub pokazać dzieciom piłkarzy na żywo?
12
Ja wole takich jak on, nie przeszkadzaja ogladac mi meczu.
16
Może odejdzie troche sezonowcow.......
0
By chciał.
0
0
Dzięki
0
Dzięki za odpowiedz.
1
Mam się śmiać?
1
Potrzebuje wybrać garnitur, chciałbym aby był prosty i gustowny (bez rzadnych dziwactw w stylu Messiego), polećcie coś.
0
Wiem, że żarty o kubotach są nieśmieszne, w takim razie Sto Mil obczaj.
1
To... jadę tam.
1
Wilczyska lepiej brzmi.
1
Unia dała nam możliwość rozpoczęcia projektu jednoczenia się Europy , takie były pierwotne plany jej działania, co jest dla mnie jako kosmopolity czymś pięknym, a to że Angela chce sama rządzić, to konsekwencje widać.
1
A kto jest dobry, może Korwin który chce wyjść z Unii i ma trochę nasrane we łbie?
0
Real na pewno ma 3 bramkarzy.
0
Lepsze pytanie to to, którzy piłkarze naszej drużyny mówią słabo po hiszpańsku.
1
Tylu ludzi których znałem umarło, a ja ma upamiętniać polityków? tym bardziej, że PIS używa tą tragedie do własnych celów.
1
Roberto ma 178 cm wzrostu, więc 5 cm mniej od Vermy.
2
Miał prawo mieć swoje zdanie dla mnie Benzema jest dobrym napastnikiem, jednak Suarez w formie go niszczy.
Ps. Aleś wypalił z statystykami, Ronaldo też ma lepsze staty od Messiego.