Mam możliwość kupna telefonu lg d390n z rozbitym ekranem i malutką czarna kropką na rogu ekranu za 25 zl ;). Poza tym telefon jest sprawny. Używam go i smigam po Internetach.
Szukamy przykładów za granica, a co sie stalo z Widzewem, przeciez oni odjezdzali wszystkim w naszej lidze, to chyba oni byli ostatnim polskim klubem w lidze mistrzow, a teraz ktora liga? 3-cia, sam nie wiem.
Co muślicie o takiej 11-ce Argentyny? Ruli, Rojo, Otamendi, Demichelis,Zabaleta Pastore, Mascherano,Di Maria. Aguero. Higuain. Messi. Wyglądało by to ładniej, ale nie chce robić drzewek (Di Maria- prawy pomocnik). Przepraszam za błedy, ale nie chce mi się poprawiać.
0
Wg mnie zbyt ofensywny na pozycje Iniesty.
0
Dużo i co z tego?
0
Alen grywa czasami jako prawoskrzydłowy.
0
Fajnie gdyby za kilka lat Alen rozwinął się na tyle, że mógłby zepchnąć Messiego do Pomocy.... pożyjemy zobaczymy.
0
Dzięki, brakuje mi tylko Suareza na 1 miejscu, fajnie gdyby miał Pichichi, Real bez żadnego trofeum...
0
Ile bramek ma Messi?
0
Nic Śmiesznego czy Kariera Nikosia dyzmy, jeśli chodzi o Pazure, ale pewnie oglądałeś.
0
http://m.ligabbva.pl/rozgrywki/strzelcy.html
Czy to jest aktualna lista najlepszych strzelców? Tzn. po meczu z. Getafe.
1
Mi tam wystarczy o swoje finanse się martwić.
0
Co z tego i tak Bayern wykupi im najlepszych :).
0
Mam możliwość sprawdzenia.
0
Ojojoj, przecież pisze na popękanym telu XD.
0
Mam możliwość kupna telefonu lg d390n z rozbitym ekranem i malutką czarna kropką na rogu ekranu za 25 zl ;). Poza tym telefon jest sprawny. Używam go i smigam po Internetach.
3
Bez przesady, poza Barca tez istnieje pilka.
0
3 czy 4 liga? Nwm jak to teraz PZPN nazywa.
0
Szukamy przykładów za granica, a co sie stalo z Widzewem, przeciez oni odjezdzali wszystkim w naszej lidze, to chyba oni byli ostatnim polskim klubem w lidze mistrzow, a teraz ktora liga? 3-cia, sam nie wiem.
1
Z Inerem nie jest aż tak źle, a Arsenal jeszcze ma szanse na 4 miejsce, na ta chwile jest 3-ci.
0
Ale po co licza po 6 punktów za 1 razem?
2
Jak dziwaczny byłby to sport gdyby "zawsze" zdarzały się niespodzianki?
0
Co sądzicie o kosmopolityzmie?
2
60 mln to przecena.
3
Ciężko tracić punkty mając taką serię zwycięstw.
0
Przepraszam, że nie chce mi się grzebać w internetach, ale potrzebuje szybko oglądać mecz. Na jakim kanale?
0
Yyyjjjjjji.
0
Nura?
0
Braida lata sobie meczyki oglądać, a nie Alaby odkrywać (łowca talentów odkrył Pogbe, Alabe, Verrattiego i wielu innych)
/hejtery, to żart/
0
Co muślicie o takiej 11-ce Argentyny?
Ruli, Rojo, Otamendi, Demichelis,Zabaleta Pastore, Mascherano,Di Maria. Aguero. Higuain. Messi. Wyglądało by to ładniej, ale nie chce robić drzewek (Di Maria- prawy pomocnik).
Przepraszam za błedy, ale nie chce mi się poprawiać.
0
Z tym, że ten optymistyczny jest bardziej realny od powyższych.
1
Mimo wszystko ma chłopak z kim walczyć.
9
Oj, a co z Szpakowskim.