0

Wg mnie zbyt ofensywny na pozycje Iniesty.

0

Dużo i co z tego?

0

Alen grywa czasami jako prawoskrzydłowy.

0

Fajnie gdyby za kilka lat Alen rozwinął się na tyle, że mógłby zepchnąć Messiego do Pomocy.... pożyjemy zobaczymy.

0

Dzięki, brakuje mi tylko Suareza na 1 miejscu, fajnie gdyby miał Pichichi, Real bez żadnego trofeum...

0

Ile bramek ma Messi?

0

Nic Śmiesznego czy Kariera Nikosia dyzmy, jeśli chodzi o Pazure, ale pewnie oglądałeś.

0

http://m.ligabbva.pl/rozgrywki/strzelcy.html
Czy to jest aktualna lista najlepszych strzelców? Tzn. po meczu z. Getafe.

1

Mi tam wystarczy o swoje finanse się martwić.

0

Co z tego i tak Bayern wykupi im najlepszych :).

0

Mam możliwość sprawdzenia.

0

Ojojoj, przecież pisze na popękanym telu XD.

0

Mam możliwość kupna telefonu lg d390n z rozbitym ekranem i malutką czarna kropką na rogu ekranu za 25 zl ;). Poza tym telefon jest sprawny. Używam go i smigam po Internetach.

3

Bez przesady, poza Barca tez istnieje pilka.

0

3 czy 4 liga? Nwm jak to teraz PZPN nazywa.

0

Szukamy przykładów za granica, a co sie stalo z Widzewem, przeciez oni odjezdzali wszystkim w naszej lidze, to chyba oni byli ostatnim polskim klubem w lidze mistrzow, a teraz ktora liga? 3-cia, sam nie wiem.

1

Z Inerem nie jest aż tak źle, a Arsenal jeszcze ma szanse na 4 miejsce, na ta chwile jest 3-ci.

0

Ale po co licza po 6 punktów za 1 razem?

2

Jak dziwaczny byłby to sport gdyby "zawsze" zdarzały się niespodzianki?

0

Co sądzicie o kosmopolityzmie?

2

60 mln to przecena.

3

Ciężko tracić punkty mając taką serię zwycięstw.

0

Przepraszam, że nie chce mi się grzebać w internetach, ale potrzebuje szybko oglądać mecz. Na jakim kanale?

0

Yyyjjjjjji.

0

Nura?

0

Braida lata sobie meczyki oglądać, a nie Alaby odkrywać (łowca talentów odkrył Pogbe, Alabe, Verrattiego i wielu innych)
/hejtery, to żart/

0

Co muślicie o takiej 11-ce Argentyny?
Ruli, Rojo, Otamendi, Demichelis,Zabaleta Pastore, Mascherano,Di Maria. Aguero. Higuain. Messi. Wyglądało by to ładniej, ale nie chce robić drzewek (Di Maria- prawy pomocnik).
Przepraszam za błedy, ale nie chce mi się poprawiać.

0

Z tym, że ten optymistyczny jest bardziej realny od powyższych.

1

Mimo wszystko ma chłopak z kim walczyć.

9

Oj, a co z Szpakowskim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?