Z cyklu Dna Barcy... Tello ponownie wyszedł w podstawie Fiorentiny, dodatkowo zaliczył asystę w zremisowanym meczu z Bologną. Jednak da się grać znając 1 zwód.
Song od 3 spotkań wychodzi w podstawie West Hamu! Chyba na dobre stanie się częścią 1 składu, ani razu nie był zmieniany. Byćmoże zwróci nam się troche kasy.
0
Komentarz usunięty
2
Ekstraklasa.net.
0
Point? Ale to dla zaawansowanych.
0
To jest charakter wypracowany w La Masii
(Brazylijczyków nie dotyczy), czekać na moment i go wykorzystać, takich ludzi tu potrzebujemy.
1
Nie chcieliby Douglasa za 20 mln?
1
Miły facet z niego :).
0
W tej chwili rynek nie wygląda dobrze, ale przyszłe lata CZARNO widzę.
A Douglasa nie chcą?
0
Może wino pokuta? XD
1
Joel Matip.
Pozycja: środkowy obrońca, dodatkowa: def.pomocnik
wzrost:195 cm
Umowa do lata 2016, wyceniany na 14 mln € (transfermarkt)
0
Przed domem u mnie stoi XD
0
Dzięki.
0
To co ten WhoScored odpier....
Widziałeś jak zagrał?
0
https://www.whoscored.com/Matches/985675/Preview/Spain-La-Liga-2015-2016-Real-Betis-Valencia
http://www.transfermarkt.pl/real-betis-sevilla/startseite/verein/150/saison_id/2015
Montoya był w podstawie?
0
Czeryszef w meczu z Betisem (z Motoją w składzie) miał 54% skutecznych podań.
Co się dzieje z Valencją? Jedynie Mustafi trzyma tam poziom.
0
Kończy mu się kontrakt z Barceloną latem 2017 roku.
2
Są i tacy oddani klubom np. Marcelo.
0
Ostatnio nawet na ławce nie był (może za wcześnie?), a teraz podstawa.
1
Tello też zaczyna grać, może uzbieramy na Verrattiego (oczywiście nie z pieniędzy za Songa i Tello).
2
Z cyklu Dna Barcy... Tello ponownie wyszedł w podstawie Fiorentiny, dodatkowo zaliczył asystę w zremisowanym meczu z Bologną. Jednak da się grać znając 1 zwód.
3
Song od 3 spotkań wychodzi w podstawie West Hamu! Chyba na dobre stanie się częścią 1 składu, ani razu nie był zmieniany. Byćmoże zwróci nam się troche kasy.
0
Właśnie wyjaśniam, że chciałem, a nie- napisałem.
25
FcbarcelonaB wygrała 4 spotkania z rzędu, wszystkie bez straconej bramki. Dobrą dyspozycją wykazuje się 19-nasto letni Wilfrid Kaptoum.
0
Ja tam bardziej jednak chciałem porównywać obrone i pomoc do ataku.
0
"Tak dużo dobrych napastników".
0
Coś mało teraz atakujemy prawą stroną, a przecież tam jest Messi i Alves :-( .
1
Tak dużo dobrych napastników, a z resztą to chyba nawet w Polsce jest lepiej.
0
Tak mnie ten mecz nudził, że go nie dokończyłem, na moje nieszczęście zaraz po tym padła bramka.
1
Szkoda, że nie ma Adriano.
0
Właśnie, chodziło mi o to pierwsze.
0
Nie dzieli się przez zero.