Widać jak Barca się zmieniła pod wodzą Lucho. Za Martino kiedy przeciętniaki np. Celtik pierwsi wbili nam bramkę to później klepa....klepa....klepa...zasypiam...klepa...
Zauważ to, że w kadrach młodzieżowych Hiszpanii jest mniej więcej tyle samo reprezentantów z naszej szkółki co za Pepa.
Lecz teraz po opuszczeniu kategorii wiekowej u-21 ci sami piłkarze nie znajdują miejsca pierw w Barcy a później u Del Bosque (lub kończą na debiutach).
Wnioski wyciągnij sam.
Ale mówiłem Ci, że sam Busi wogóle się nie nadawał do 1 zespołu, sam nie myślałem, że on kiedyś będzie w podstawie i to grając podobnie do Xaviego! Zobacz sam kiedy Busi tak naprawdę wyszedł do podstawy, choć minut miał nie mało.
Samper, Tello, Grimaldo, Deulofeu....
Taki Busi na początku gry w 1 zespole czy w Barcy B wcale nie wydawał się lepszy od nich ba, wg mnie grał słabo a wszyscy spisywali go na straty ale wtedy jeszcze nauka nie kończyła sie na Barcy B.
Obydwaj zapowiadali się dobrze ale nie w dzisiejszym systemie. Lucho nie chce czekać aż zawodnik się rozwinie, on potrzebuje zawodnika na teraz, u niego nie rozwinie się zbyt dużo młodych, nieogranych zawodników.
Dzisiaj nam się to podoba, ale za kilka lat mogą nadejść lata chude lub kupimy "Pogby", ale ja nie chcę takiej Barcelony, ja chcę zawodników którzy udowadniają co to znaczy Més que un club.
Właśne skończyłem oglądać "Chłopców Z Ferajny" (już któryś raz), takich filmów jest coraz mniej
Mam nadzieję, że któryś z graczy Espanyolu okaże się zdrajcą (Henry?) paktu Real-Espanyol.
Skoro już wspomniano o dobrych piłkarzach polskiego pochodzenia nie grających w naszej reprezentacji....
....Wyobraźcie sobie gdyby Dybala wybrał grę dla polski (dziadkowie musieli by mu wpajać patriotyzm.
0
Nie wie ktoś jak wygląda ranking najlepiej zarabiających trenerów?
1
Gumiak.
1
Mimo wszystko Gran Derbi i taaaaakie emocje, szpaku spocony ahhh....
0
Nie wiem o co z nim chodziło bo sytuacji nie śledziłem ale jeśli mówił prawdę to mogliśmy wyrządzić mu krzywdę. Nikogo nie chcę bronić.
0
Lewy nie potrzebny tym bardzie tak lewy
2
Widać jak Barca się zmieniła pod wodzą Lucho. Za Martino kiedy przeciętniaki np. Celtik pierwsi wbili nam bramkę to później klepa....klepa....klepa...zasypiam...klepa...
0
Zauważ to, że w kadrach młodzieżowych Hiszpanii jest mniej więcej tyle samo reprezentantów z naszej szkółki co za Pepa.
Lecz teraz po opuszczeniu kategorii wiekowej u-21 ci sami piłkarze nie znajdują miejsca pierw w Barcy a później u Del Bosque (lub kończą na debiutach).
Wnioski wyciągnij sam.
2
Zazdro... :(
0
Gdzie DNA Barcelony?
Moje ulubione artykuły :'(, fajnie jakby pojawiały się co tydzień.
0
Ale mówiłem Ci, że sam Busi wogóle się nie nadawał do 1 zespołu, sam nie myślałem, że on kiedyś będzie w podstawie i to grając podobnie do Xaviego! Zobacz sam kiedy Busi tak naprawdę wyszedł do podstawy, choć minut miał nie mało.
1
To się trzeba w Chińczyków spytać, biali nie mają za dużo szans jeśli myślisz o sobie...
0
Samper, Tello, Grimaldo, Deulofeu....
Taki Busi na początku gry w 1 zespole czy w Barcy B wcale nie wydawał się lepszy od nich ba, wg mnie grał słabo a wszyscy spisywali go na straty ale wtedy jeszcze nauka nie kończyła sie na Barcy B.
0
Specjalnie napisałem zbyt dużo :)
0
Obydwaj zapowiadali się dobrze ale nie w dzisiejszym systemie. Lucho nie chce czekać aż zawodnik się rozwinie, on potrzebuje zawodnika na teraz, u niego nie rozwinie się zbyt dużo młodych, nieogranych zawodników.
Dzisiaj nam się to podoba, ale za kilka lat mogą nadejść lata chude lub kupimy "Pogby", ale ja nie chcę takiej Barcelony, ja chcę zawodników którzy udowadniają co to znaczy Més que un club.
1
Skąd wiesz jak grałby Marti gdyby od momentu zwyżki formy został w podstawie?
To samo tyczy się Marca Bartry.
9
Razem z królem ogórków.
0
Jest ktoś kto oprócz mnie cierpi na bezsenność?
0
Właśne skończyłem oglądać "Chłopców Z Ferajny" (już któryś raz), takich filmów jest coraz mniej
Mam nadzieję, że któryś z graczy Espanyolu okaże się zdrajcą (Henry?) paktu Real-Espanyol.
0
Dzięki.
0
Czy to kolano Messiego ze strony głównej (str. mini) nie przypomina wam otyłego brzucha?
5
Na telefonie, na stronie głównej to kolano przypomina otyły brzuch. XD
0
Wystarczy, że był sobą.
0
Jak dla mnie 30 to na pewno.
0
NP. zdrowotnych
2
Skoro już wspomniano o dobrych piłkarzach polskiego pochodzenia nie grających w naszej reprezentacji....
....Wyobraźcie sobie gdyby Dybala wybrał grę dla polski (dziadkowie musieli by mu wpajać patriotyzm.
10
King of cucumber!
0
W Argentynie jeszcze więcej. Uczoni i rzemieślnicy.
1
My cały rok na dwór, chyba, że śnieg i to uczucie dostać bombę w nogi na mrozie :/.
Zazdroszczę hali.
0
Ja nie pamiętam, żeby się w ręczną grało tzn. zależy ile masz lat i skąd jesteś.
0
Mi rodzice nie pozwalali za często grać, a później na w-f wszyscy się dziwili, że mi się chce tak biegać.