0

Głupi.

0

Do wszystkich fajnych lasek.
Wysoki, mądry edit: Zajeb!!y może się zapoznać na oglądanie meczów.

1

Ja mieszkam na wsi i nigdy w zyciu nie widzialem glodujacych ludzi co najwyzej pijanych, nawet nie wiecie jaka w polsce jest nadwyzka jedzenia, moja siostra przyniosla ze szkoly marchew, kapuste itp. Ja osobiscie moge nakarmic kazdego ale niech mi w zamian cos odpracuje.

0

Patrzac na odpowiedzi uwazam, ze statystyki nie klamia co do pogladow, choc myslalem, ze jestesmy bardziej zacofani.

0

W naszym kraju na długo się nie zatrzymaja bo nie ma socjalu.

0

Haha wiecej lasek dla nas

0

Ja jestem niewieżacy a raczej uznaje za niewykluczone istnienie istoty wyższej, homoseksualizm dopóki sie tym nie chwala, z uchodzcow zostawilbym kobiety i mlodych chcacych sie przystosowac razem okolo 10% czyli pryszcz na tle europy.

0

Jakie macie poglady?
-stosunek do uchodźców
-wiara
-ulubiona/jedyna możliwa partia
-stosunek do homoseksualizmu
-patriotyzm

1

Lapto z pewnościa nie, a baterie naładuj i włóż do lodówki.

0

Pamiętacie Rustu, to był ciekawy gość.
On malował oczy?

1

Wolałbym żeby Godin odpadł niż ich remisu, ale to tylko w tym przypadku, ponieważ lubie atleti zaraz po Barcie za ich determinacje i postawe wobec Madrytu.

21

Właściwy klub na właściwym miejscu.

1

Póki co nie wykazał się taką determinacją jak Mathieu.
Ten bez żadnych dyplomatycznych wywiadów dołożył do transferu z własnej kieszeni.

0

Ale to stary wywiad jakby co.

3

- Albo zostanę tutaj, albo przejdę do FC Barcelony, nie ma innej opcji. Oferowano mi już wiele ofert, z ogromnymi zarobkami, jednak chce zostać tutaj, bo czuję się znakomicie i jestem filarem tej drużyny. Jednak Barca to co innego, więc jeśli stamtąd będzie propozycja, na pewno skorzystam

Tak kiedyś mówił Nolito

0

- Albo zostanę tutaj, albo przejdę do FC Barcelony, nie ma innej opcji. Oferowano mi już wiele ofert, z ogromnymi zarobkami, jednak chce zostać tutaj, bo czuję się znakomicie i jestem filarem tej drużyny. Jednak Barca to co innego, więc jeśli stamtąd będzie propozycja, na pewno skorzystam

0

A jego transfer pomimo wieku wcale nie taki tani. Transfer-(18+3)+wypłata ok 4 mln•4 lata=37 mln za 4 lata gry piłkarza przeważnie po 30-ce, do tego teraz ma kontuzję.

1

W tych Bayernach chciałem ująć takie kluby jak Real czy Barca z Chelsea, a nawiązałem do Bayernu przez to co zrobili z Borussią.

0

Arda też może grać na skrzydłach a poza nim na śpi możemy rotować Iniestą, Rakiticem, Roberto, Rafinhom.

0

Dotychczas Enrique nie eksperymentował z ustawieniem. Rakitic grał w Sewilli świetne zawody na ofensywnym pomocnika, a u nas pomimo braku Suareza nie graliśmy inaczej, wolał Munira.

0

W obecnych czasach ciężko stworzyć mocną ekipę z średniaka na dłuższą metę, powód jest jeden- takie Bayerny podkupią zawodników.

0

United staje się europejskim średniakiem jak w przypadku AC Milanu, te kluby niewiele już oferują poza kasą. To już nie są europejskie giganty.

0

Niestety ławkę mają oni bardzo dobrze osadzoną (lepiej od nas), mogą sobie pozwolić na stratę nawet 3 zawodników.

0

Do stwierdzenia, że nadszedł jego moment, trzeba jeszcze poczekać. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli płacić za zmiennika Suareza tylko Munir odpali jak Roberto.

0

Ja też mam problemy z moczem. Zrobiłem badania, wyszły idealnie. Lekarz powiedział, że moje problemy z częstym oddawaniem moczu mogą być spowodowane na tle nerwowym. Niewiem co mam robić, zrobię jeszcze badania na posiew.

0

Wystarczy mi satysfakcja. Czymaj się.

7

Ale ten Hansen (szalony Norweg) dobry, niczym Bielecki za najlepszych czasów.

4

W tej koszulce podobny do Aguero w reprezentacji (troche).

0

Nie ma rodzajów katolicyzmu tzn. obchodzą obrzędy tak jak my i wyznają kult Maryjny i świętych.

0

W Hiszpanii dominuje katolicyzm, choć młode pokolenie tylko w połowie utożsamia się z jakimkolwiek religią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?