Ja mieszkam na wsi i nigdy w zyciu nie widzialem glodujacych ludzi co najwyzej pijanych, nawet nie wiecie jaka w polsce jest nadwyzka jedzenia, moja siostra przyniosla ze szkoly marchew, kapuste itp. Ja osobiscie moge nakarmic kazdego ale niech mi w zamian cos odpracuje.
Ja jestem niewieżacy a raczej uznaje za niewykluczone istnienie istoty wyższej, homoseksualizm dopóki sie tym nie chwala, z uchodzcow zostawilbym kobiety i mlodych chcacych sie przystosowac razem okolo 10% czyli pryszcz na tle europy.
Wolałbym żeby Godin odpadł niż ich remisu, ale to tylko w tym przypadku, ponieważ lubie atleti zaraz po Barcie za ich determinacje i postawe wobec Madrytu.
- Albo zostanę tutaj, albo przejdę do FC Barcelony, nie ma innej opcji. Oferowano mi już wiele ofert, z ogromnymi zarobkami, jednak chce zostać tutaj, bo czuję się znakomicie i jestem filarem tej drużyny. Jednak Barca to co innego, więc jeśli stamtąd będzie propozycja, na pewno skorzystam
- Albo zostanę tutaj, albo przejdę do FC Barcelony, nie ma innej opcji. Oferowano mi już wiele ofert, z ogromnymi zarobkami, jednak chce zostać tutaj, bo czuję się znakomicie i jestem filarem tej drużyny. Jednak Barca to co innego, więc jeśli stamtąd będzie propozycja, na pewno skorzystam
A jego transfer pomimo wieku wcale nie taki tani. Transfer-(18+3)+wypłata ok 4 mln•4 lata=37 mln za 4 lata gry piłkarza przeważnie po 30-ce, do tego teraz ma kontuzję.
Dotychczas Enrique nie eksperymentował z ustawieniem. Rakitic grał w Sewilli świetne zawody na ofensywnym pomocnika, a u nas pomimo braku Suareza nie graliśmy inaczej, wolał Munira.
Do stwierdzenia, że nadszedł jego moment, trzeba jeszcze poczekać. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli płacić za zmiennika Suareza tylko Munir odpali jak Roberto.
Ja też mam problemy z moczem. Zrobiłem badania, wyszły idealnie. Lekarz powiedział, że moje problemy z częstym oddawaniem moczu mogą być spowodowane na tle nerwowym. Niewiem co mam robić, zrobię jeszcze badania na posiew.
0
Głupi.
0
Do wszystkich fajnych lasek.
Wysoki, mądry edit: Zajeb!!y może się zapoznać na oglądanie meczów.
1
Ja mieszkam na wsi i nigdy w zyciu nie widzialem glodujacych ludzi co najwyzej pijanych, nawet nie wiecie jaka w polsce jest nadwyzka jedzenia, moja siostra przyniosla ze szkoly marchew, kapuste itp. Ja osobiscie moge nakarmic kazdego ale niech mi w zamian cos odpracuje.
0
Patrzac na odpowiedzi uwazam, ze statystyki nie klamia co do pogladow, choc myslalem, ze jestesmy bardziej zacofani.
0
W naszym kraju na długo się nie zatrzymaja bo nie ma socjalu.
0
Haha wiecej lasek dla nas
0
Ja jestem niewieżacy a raczej uznaje za niewykluczone istnienie istoty wyższej, homoseksualizm dopóki sie tym nie chwala, z uchodzcow zostawilbym kobiety i mlodych chcacych sie przystosowac razem okolo 10% czyli pryszcz na tle europy.
0
Jakie macie poglady?
-stosunek do uchodźców
-wiara
-ulubiona/jedyna możliwa partia
-stosunek do homoseksualizmu
-patriotyzm
1
Lapto z pewnościa nie, a baterie naładuj i włóż do lodówki.
0
Pamiętacie Rustu, to był ciekawy gość.
On malował oczy?
1
Wolałbym żeby Godin odpadł niż ich remisu, ale to tylko w tym przypadku, ponieważ lubie atleti zaraz po Barcie za ich determinacje i postawe wobec Madrytu.
21
Właściwy klub na właściwym miejscu.
1
Póki co nie wykazał się taką determinacją jak Mathieu.
Ten bez żadnych dyplomatycznych wywiadów dołożył do transferu z własnej kieszeni.
0
Ale to stary wywiad jakby co.
3
- Albo zostanę tutaj, albo przejdę do FC Barcelony, nie ma innej opcji. Oferowano mi już wiele ofert, z ogromnymi zarobkami, jednak chce zostać tutaj, bo czuję się znakomicie i jestem filarem tej drużyny. Jednak Barca to co innego, więc jeśli stamtąd będzie propozycja, na pewno skorzystam
Tak kiedyś mówił Nolito
0
- Albo zostanę tutaj, albo przejdę do FC Barcelony, nie ma innej opcji. Oferowano mi już wiele ofert, z ogromnymi zarobkami, jednak chce zostać tutaj, bo czuję się znakomicie i jestem filarem tej drużyny. Jednak Barca to co innego, więc jeśli stamtąd będzie propozycja, na pewno skorzystam
0
A jego transfer pomimo wieku wcale nie taki tani. Transfer-(18+3)+wypłata ok 4 mln•4 lata=37 mln za 4 lata gry piłkarza przeważnie po 30-ce, do tego teraz ma kontuzję.
1
W tych Bayernach chciałem ująć takie kluby jak Real czy Barca z Chelsea, a nawiązałem do Bayernu przez to co zrobili z Borussią.
0
Arda też może grać na skrzydłach a poza nim na śpi możemy rotować Iniestą, Rakiticem, Roberto, Rafinhom.
0
Dotychczas Enrique nie eksperymentował z ustawieniem. Rakitic grał w Sewilli świetne zawody na ofensywnym pomocnika, a u nas pomimo braku Suareza nie graliśmy inaczej, wolał Munira.
0
W obecnych czasach ciężko stworzyć mocną ekipę z średniaka na dłuższą metę, powód jest jeden- takie Bayerny podkupią zawodników.
0
United staje się europejskim średniakiem jak w przypadku AC Milanu, te kluby niewiele już oferują poza kasą. To już nie są europejskie giganty.
0
Niestety ławkę mają oni bardzo dobrze osadzoną (lepiej od nas), mogą sobie pozwolić na stratę nawet 3 zawodników.
0
Do stwierdzenia, że nadszedł jego moment, trzeba jeszcze poczekać. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli płacić za zmiennika Suareza tylko Munir odpali jak Roberto.
0
Ja też mam problemy z moczem. Zrobiłem badania, wyszły idealnie. Lekarz powiedział, że moje problemy z częstym oddawaniem moczu mogą być spowodowane na tle nerwowym. Niewiem co mam robić, zrobię jeszcze badania na posiew.
0
Wystarczy mi satysfakcja. Czymaj się.
7
Ale ten Hansen (szalony Norweg) dobry, niczym Bielecki za najlepszych czasów.
4
W tej koszulce podobny do Aguero w reprezentacji (troche).
0
Nie ma rodzajów katolicyzmu tzn. obchodzą obrzędy tak jak my i wyznają kult Maryjny i świętych.
0
W Hiszpanii dominuje katolicyzm, choć młode pokolenie tylko w połowie utożsamia się z jakimkolwiek religią.