0

Oczywiście, że nie ale postawcie sie na moim miejscu. Potem trzeba wynajmujacych słuchać co rano.

2

Obrazili sie

0

Już kilku takich pobiłem za te rysunki na moich garażach

0

Wysłać ci zaproszenie? :->

4

Ja mam Nasza Klase

0

Puchar imienia Pietruszki?

0

On tam nie wraca, ale to chyba nieważne.
W United Valdesa cofneli przecież do rezerw, niewiem jak ma sie to w la liga.

0

A gdyby zagrał w Barcy B, w końcu jest tam już 25-latek?

0

Ale by mieli pake gdyby udało im sie ich zaczymać, to samo z Borussia.

0

Chyba, że bym mu ukradł i się nie przyznał.

0

To cześ, "czymaj się".

0

Dobrze

PS. Już wiemy ile masz lat.

3

....Już się bałem, że mi nie wybaczysz.
Zostaniemy przyjaciółmi?

1

Tylko nie to, daruj już nie będę.
No sory no, weź bez spiny.

1

Uczyli już na Przyrodzie o typach piłkarzy?

1

Słaby.. Lewandowski zdobywa 9 bramek w 5 minut xd.
Wogóle na jego kilka goli nie mówi się hat tricki tylko guinesy

0

Wszyscy podniecaja sie stylem Noyera, ale sami nie pamietaja kto go wymyslił.

49

Prawo to prawo, mnie by to nie omineło.

0

Nudy

0

Ciekawe gdzie teraz pójdzie Valdes, ja bym radził mu pozostać na wyspach.

8

Victor Valdes odchodzi oficjalnie z ekipy Manchesteru United..

0

Jak na Brazylijczyka to i tak długo formę utrzymuje (najlepszy PO od kilku lat).

0

Jak mu idzie?

0

I w Barcelonie na codzień

0

Jak idzie Roberto, gdzie gra?

0

Masz krótką pamięć

0

Albo jak Falcao

2

Nie można go nie lubić....
bo zawsze taki uśmiechnięty :P

0

Nie.

0

Za 40 mln na pewno byśmy go sprzedali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?