21 stycznia 2016, 22:17
0
Oczywiście, że nie ale postawcie sie na moim miejscu. Potem trzeba wynajmujacych słuchać co rano.
21 stycznia 2016, 22:12
2
Obrazili sie
21 stycznia 2016, 22:10
Już kilku takich pobiłem za te rysunki na moich garażach
21 stycznia 2016, 22:02
Wysłać ci zaproszenie? :->
21 stycznia 2016, 22:01
4
Ja mam Nasza Klase
21 stycznia 2016, 21:57
Puchar imienia Pietruszki?
21 stycznia 2016, 21:54
On tam nie wraca, ale to chyba nieważne. W United Valdesa cofneli przecież do rezerw, niewiem jak ma sie to w la liga.
21 stycznia 2016, 21:50
A gdyby zagrał w Barcy B, w końcu jest tam już 25-latek?
21 stycznia 2016, 21:40
Ale by mieli pake gdyby udało im sie ich zaczymać, to samo z Borussia.
21 stycznia 2016, 19:42
Chyba, że bym mu ukradł i się nie przyznał.
21 stycznia 2016, 18:41
To cześ, "czymaj się".
21 stycznia 2016, 18:39
Dobrze PS. Już wiemy ile masz lat.
21 stycznia 2016, 18:32
3
....Już się bałem, że mi nie wybaczysz. Zostaniemy przyjaciółmi?
21 stycznia 2016, 18:28
1
Tylko nie to, daruj już nie będę. No sory no, weź bez spiny.
21 stycznia 2016, 18:24
Uczyli już na Przyrodzie o typach piłkarzy?
21 stycznia 2016, 18:17
Słaby.. Lewandowski zdobywa 9 bramek w 5 minut xd. Wogóle na jego kilka goli nie mówi się hat tricki tylko guinesy
21 stycznia 2016, 16:21
Wszyscy podniecaja sie stylem Noyera, ale sami nie pamietaja kto go wymyslił.
21 stycznia 2016, 16:00
49
Prawo to prawo, mnie by to nie omineło.
21 stycznia 2016, 15:58
Nudy
21 stycznia 2016, 15:54
Ciekawe gdzie teraz pójdzie Valdes, ja bym radził mu pozostać na wyspach.
21 stycznia 2016, 15:47
8
Victor Valdes odchodzi oficjalnie z ekipy Manchesteru United..
20 stycznia 2016, 21:48
Jak na Brazylijczyka to i tak długo formę utrzymuje (najlepszy PO od kilku lat).
20 stycznia 2016, 21:45
Jak mu idzie?
I w Barcelonie na codzień
20 stycznia 2016, 21:40
Jak idzie Roberto, gdzie gra?
20 stycznia 2016, 21:33
Masz krótką pamięć
20 stycznia 2016, 20:12
Albo jak Falcao
20 stycznia 2016, 20:03
Nie można go nie lubić.... bo zawsze taki uśmiechnięty :P
20 stycznia 2016, 19:51
Nie.
20 stycznia 2016, 17:49
Za 40 mln na pewno byśmy go sprzedali.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Oczywiście, że nie ale postawcie sie na moim miejscu. Potem trzeba wynajmujacych słuchać co rano.
2
Obrazili sie
0
Już kilku takich pobiłem za te rysunki na moich garażach
0
Wysłać ci zaproszenie? :->
4
Ja mam Nasza Klase
0
Puchar imienia Pietruszki?
0
On tam nie wraca, ale to chyba nieważne.
W United Valdesa cofneli przecież do rezerw, niewiem jak ma sie to w la liga.
0
A gdyby zagrał w Barcy B, w końcu jest tam już 25-latek?
0
Ale by mieli pake gdyby udało im sie ich zaczymać, to samo z Borussia.
0
Chyba, że bym mu ukradł i się nie przyznał.
0
To cześ, "czymaj się".
0
Dobrze
PS. Już wiemy ile masz lat.
3
....Już się bałem, że mi nie wybaczysz.
Zostaniemy przyjaciółmi?
1
Tylko nie to, daruj już nie będę.
No sory no, weź bez spiny.
1
Uczyli już na Przyrodzie o typach piłkarzy?
1
Słaby.. Lewandowski zdobywa 9 bramek w 5 minut xd.
Wogóle na jego kilka goli nie mówi się hat tricki tylko guinesy
0
Wszyscy podniecaja sie stylem Noyera, ale sami nie pamietaja kto go wymyslił.
49
Prawo to prawo, mnie by to nie omineło.
0
Nudy
0
Ciekawe gdzie teraz pójdzie Valdes, ja bym radził mu pozostać na wyspach.
8
Victor Valdes odchodzi oficjalnie z ekipy Manchesteru United..
0
Jak na Brazylijczyka to i tak długo formę utrzymuje (najlepszy PO od kilku lat).
0
Jak mu idzie?
0
I w Barcelonie na codzień
0
Jak idzie Roberto, gdzie gra?
0
Masz krótką pamięć
0
Albo jak Falcao
2
Nie można go nie lubić....
bo zawsze taki uśmiechnięty :P
0
Nie.
0
Za 40 mln na pewno byśmy go sprzedali.