Tymi statystykami to potwierdzam,nie oslabiaj mnie.... To jasno pokazuje, ze polski narod jest glupi i wierzacy, bo przecietnie jestesmy slabo wykrztalceni i wierzacy.
Komentuje
Nie mowilem, ze sie wyklucz tylko chcialem ci okazac stosunek wiary do inteligencji, a twoj 2 argument rowniez skomentowale, przeczytaj sobie
Athletic odrzucił 30 mln € za Laporte, do tego myślę, że za te pieniadze to Rodriges lepszy.
Mascherano młodszy nie będzie, za niego Gimenes (20 lat, klauzula 25mln)
Nolito- wiadomo
No i moje marzenie Verratti, w tej chwili jeden z najlepszych centralnych graczy, trzeba by mu niezła dać wypłate, żeby kontraktu nie przedłużał i wpłacić klauzule 60 mln
0
Raz posalem tak raz tak, musialem pisac szybko bo polacy to w wiekszosci katole wiec odpisywalem szybko do wiekszosci
0
Tymi statystykami to potwierdzam,nie oslabiaj mnie.... To jasno pokazuje, ze polski narod jest glupi i wierzacy, bo przecietnie jestesmy slabo wykrztalceni i wierzacy.
0
Nie chce cie obrazić, ale ty niestety jesteś bez sensu i to nie miejsce na takie dyskusje, bo tyle chcialbym Ci powiedziec ale nie chce mi sie pisac.
0
Właśnie, żadna nie jest logiczna
0
Komentuje
Nie mowilem, ze sie wyklucz tylko chcialem ci okazac stosunek wiary do inteligencji, a twoj 2 argument rowniez skomentowale, przeczytaj sobie
0
Ale ty poprostu nie potrafisz podwazyc moich argumentow.
0
Kto tu daje glupie przyklady, powtarzam kto nie lubi dnia wolnego od pracy?
0
Einstein, mowil to co ja, ze nie wyklucza istnienia boga czy bogow,
0
Ale ja tu mowie o stosunku inteligencji do wiary, widzisz to?
0
Chce ci pokazac stosunek wiary do inteligencji, zauwazyles?
0
W takim razie kto Ci broni wierzyc w Gumisiow
0
To prosze cie ma znaczyc, ze prosze cie, zebys sam zobaczyl
0
Poziom wykształcenia jest tam wysoki, a Czechy, prosze Cie spojrz sam na statystyke.
0
Stosunek inteligencji do wiary ciśnie sie na usta.
0
Czechów i francuzów nazywa się najbardziej inteligentnymi narodami, a spójrz na statystyke osób wierzacych w Czechach
0
Powiedz mi czemu większość noblistów jest niewierzaca.
0
Ale skoro wieżysz to wiesz a skad wiesz?
0
Kto nie lubi wolnego dnia od pracy?
0
Powiedz mi skad mam wiedzieć, że on istnieje lub istniał?
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Po co on nam? Ja stane! Kto z was stoi za mna, trzeba pisac do Bartomeu.
0
Niestety w polskim społeczeństwie to każdego można nazwać pedałem choćby miał co noc nowa.
0
Jeśli na cały to Nędzarze, dla mnie lepszy od Monte Christo
0
Ja
1
Trofea kusza, a klauzula to klauzula.
Rodriges jest lepszy.
0
Jeśli już miałoby to sie stać, to minimum 35 mlnów i za niego kupić Oblaka.
1
Athletic odrzucił 30 mln € za Laporte, do tego myślę, że za te pieniadze to Rodriges lepszy.
Mascherano młodszy nie będzie, za niego Gimenes (20 lat, klauzula 25mln)
Nolito- wiadomo
No i moje marzenie Verratti, w tej chwili jeden z najlepszych centralnych graczy, trzeba by mu niezła dać wypłate, żeby kontraktu nie przedłużał i wpłacić klauzule 60 mln
15
Ma racje, popieram go, też bym tak zrobił.
Zasłużył sobie (mimo wszystko jest kimś).