0

Raz posalem tak raz tak, musialem pisac szybko bo polacy to w wiekszosci katole wiec odpisywalem szybko do wiekszosci

0

Tymi statystykami to potwierdzam,nie oslabiaj mnie.... To jasno pokazuje, ze polski narod jest glupi i wierzacy, bo przecietnie jestesmy slabo wykrztalceni i wierzacy.

0

Nie chce cie obrazić, ale ty niestety jesteś bez sensu i to nie miejsce na takie dyskusje, bo tyle chcialbym Ci powiedziec ale nie chce mi sie pisac.

0

Właśnie, żadna nie jest logiczna

0

Komentuje
Nie mowilem, ze sie wyklucz tylko chcialem ci okazac stosunek wiary do inteligencji, a twoj 2 argument rowniez skomentowale, przeczytaj sobie

0

Ale ty poprostu nie potrafisz podwazyc moich argumentow.

0

Kto tu daje glupie przyklady, powtarzam kto nie lubi dnia wolnego od pracy?

0

Einstein, mowil to co ja, ze nie wyklucza istnienia boga czy bogow,

0

Ale ja tu mowie o stosunku inteligencji do wiary, widzisz to?

0

Chce ci pokazac stosunek wiary do inteligencji, zauwazyles?

0

W takim razie kto Ci broni wierzyc w Gumisiow

0

To prosze cie ma znaczyc, ze prosze cie, zebys sam zobaczyl

0

Poziom wykształcenia jest tam wysoki, a Czechy, prosze Cie spojrz sam na statystyke.

0

Stosunek inteligencji do wiary ciśnie sie na usta.

0

Czechów i francuzów nazywa się najbardziej inteligentnymi narodami, a spójrz na statystyke osób wierzacych w Czechach

0

Powiedz mi czemu większość noblistów jest niewierzaca.

0

Ale skoro wieżysz to wiesz a skad wiesz?

0

Kto nie lubi wolnego dnia od pracy?

0

Powiedz mi skad mam wiedzieć, że on istnieje lub istniał?

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Po co on nam? Ja stane! Kto z was stoi za mna, trzeba pisac do Bartomeu.

0

Niestety w polskim społeczeństwie to każdego można nazwać pedałem choćby miał co noc nowa.

0

Jeśli na cały to Nędzarze, dla mnie lepszy od Monte Christo

0

Ja

1

Trofea kusza, a klauzula to klauzula.
Rodriges jest lepszy.

0

Jeśli już miałoby to sie stać, to minimum 35 mlnów i za niego kupić Oblaka.

1

Athletic odrzucił 30 mln € za Laporte, do tego myślę, że za te pieniadze to Rodriges lepszy.
Mascherano młodszy nie będzie, za niego Gimenes (20 lat, klauzula 25mln)
Nolito- wiadomo
No i moje marzenie Verratti, w tej chwili jeden z najlepszych centralnych graczy, trzeba by mu niezła dać wypłate, żeby kontraktu nie przedłużał i wpłacić klauzule 60 mln

15

Ma racje, popieram go, też bym tak zrobił.
Zasłużył sobie (mimo wszystko jest kimś).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?