Tak naprawdę z tego co czytam to na stronce realu ostatnio kibice zmądrzeli, zdarzają się pomyleńcy ale trzeba im wybaczać bo maja pewnie po 12-naście lat. Myślę, że gdy klub wygrywa to fan nie może być obiektywny czego przykładem jestem Ja.
Zapomniałem hasła i przez 2 lata nie chciało mi się go przypomnieć (przez e-mail). Pomimo tego na tej stronie spędzałem minimum 2 godziny dziennie, przeczytałem każdy news oprócz koszykówki. Na La Rambla czytam minimum połowę komentarzy.
Messi na jego miejscu z jego wiedzą (pewnie nie wiedział o kontuzjach) powiedziałby, że to decyzja trenera, który kieruje wielką drużyną o wielkim stylu i sercu.
Nie wiecie jak bardzo żałuję, że nie oglądałem tego pewnie cudownego meczu, bo nie znam Fabregasa z strony bramka za bramkom widocznie Messi ma dobrego rezerwowego, a Alexis z meczu na mecz coraz bardziej się podoba, oby utrzymał tom formę 2 lata albo więcej, dryblingiem nieraz przerasta Ronaldo.Nara.
Co z tego, że będą kary, ale wyniku już nie zmienimy, a co jęśi wygrają właśnie 1-0, bo gdy będzie ten wynik dla PSG, to wybuchnie wielki sędziowy absurd przez który sędzia zmienił losy w footbalu.
Niech sie wspomoże piłkarzami z BarcyB, napastnicy: Sanchez,Tello, pomocnicy: Rafinha, Deulofeu, Fabregas, Song, obrońcy: Abidal, Montoya, Puyol, Dos Santos, bramkarze: Pinto,Olazabal( od 1 Minut zna już Mallorke z gry w 1 drużynie) Rezerwy: Iniesta, Hernandez, Villa, Piqe, Alba.
Czemu na tym zdięciu nie ma CristianoRonaldo i nie został wymieniony w zawodnikach o którym kluby marzą, o nim też marzy każdy klub, możecie powiedzieć, że nie, ale gdyby zadzwonił Ronaldo do Zubizaretty, że chce dojść do Barcy i grać obok Leo, to napewno by się Barca zgodziła, to troche nieładnie z naszej szanowanej, Katalońskiej strony. Ola naprawde daje najciekawsze artykuły.
A gdyby co gdyby sam Puyol był bez kontuzij Delbosqe powołał by, jego a nie Arbeole, ten przecież każdy mówił, że nie radził sobie na meczu i widać było wielkie braki po Jordim.
0
Nadchodzi Leonidas.
Ciekawe jak będzie wyglądał w meczu z Atletico.
4
Nie ekscytuje was moja wytrwałość?
1
Tak naprawdę z tego co czytam to na stronce realu ostatnio kibice zmądrzeli, zdarzają się pomyleńcy ale trzeba im wybaczać bo maja pewnie po 12-naście lat. Myślę, że gdy klub wygrywa to fan nie może być obiektywny czego przykładem jestem Ja.
4
Zapomniałem hasła i przez 2 lata nie chciało mi się go przypomnieć (przez e-mail). Pomimo tego na tej stronie spędzałem minimum 2 godziny dziennie, przeczytałem każdy news oprócz koszykówki. Na La Rambla czytam minimum połowę komentarzy.
1
Witam mam mały jubileusz, to już ponad 1057 dni w serwisie.
0
0
Villa- ocena hehehehe, ma alibi.
0
Gdzie moge obejrzeć mecz z Gimnastikiem?
0
To będzie wielka walka.
0
Messi na jego miejscu z jego wiedzą (pewnie nie wiedział o kontuzjach) powiedziałby, że to decyzja trenera, który kieruje wielką drużyną o wielkim stylu i sercu.
0
Szkoda, że Adam Traore nie jest powołany lub Deulofeu.
0
Kto tak wszystkich minusuje, powinny być jakieś bany z tym, ktoś sie opisze i dostaje w prezencie minusa.
0
Nie wiecie jak bardzo żałuję, że nie oglądałem tego pewnie cudownego meczu, bo nie znam Fabregasa z strony bramka za bramkom widocznie Messi ma dobrego rezerwowego, a Alexis z meczu na mecz coraz bardziej się podoba, oby utrzymał tom formę 2 lata albo więcej, dryblingiem nieraz przerasta Ronaldo.Nara.
0
Przewidywany skład według Md bardziej możliwy.
0
Bardzo fobrze robią sędziowie powinni dostać kare za 1 bramke.
0
Niech zagra Abidal zobaczymy co potrafi.
0
Kto wyjdzie jśli na CamNou będzie remis?
0
Deulofeu puścić.
0
Barta i Alves to śmieszne
0
Co z tego, że będą kary, ale wyniku już nie zmienimy, a co jęśi wygrają właśnie 1-0, bo gdy będzie ten wynik dla PSG, to wybuchnie wielki sędziowy absurd przez który sędzia zmienił losy w footbalu.
0
Reszta rezewowych: Thiago,Busi,
0
Niech sie wspomoże piłkarzami z BarcyB, napastnicy: Sanchez,Tello, pomocnicy: Rafinha, Deulofeu, Fabregas, Song, obrońcy: Abidal, Montoya, Puyol, Dos Santos, bramkarze: Pinto,Olazabal( od 1 Minut zna już Mallorke z gry w 1 drużynie) Rezerwy: Iniesta, Hernandez, Villa, Piqe, Alba.
0
0
Domówki niestety gorsze, ale wyjazdówki nawiązują do barw flagi Katalonii i to wzbudza respect.
0
Wiem jedno, bedzie piękny mecz.
0
Uważam, że mógłby pojchać do Paryża i w 2 połowie wejść za Pedro lub Alexisa, napewno nie za naszego Ville.
0
Ronaldichno w przeciwieństwie do Beckckhama dostał złotom piłkę.
0
Nierozumiem dlaczego dostałem 2 minusy, to co napisałem to sama prawda.
0
Czemu na tym zdięciu nie ma CristianoRonaldo i nie został wymieniony w zawodnikach o którym kluby marzą, o nim też marzy każdy klub, możecie powiedzieć, że nie, ale gdyby zadzwonił Ronaldo do Zubizaretty, że chce dojść do Barcy i grać obok Leo, to napewno by się Barca zgodziła, to troche nieładnie z naszej szanowanej, Katalońskiej strony. Ola naprawde daje najciekawsze artykuły.
0
A gdyby co gdyby sam Puyol był bez kontuzij Delbosqe powołał by, jego a nie Arbeole, ten przecież każdy mówił, że nie radził sobie na meczu i widać było wielkie braki po Jordim.