20 grudnia 2017, 14:16
1
Tak myślałem, dzięki.
20 grudnia 2017, 08:25
0
Jak na kuponie wszystkie mecze wejdą, a w jednym miałem zakład bez remisu i padł remis to kurs pozostaje pierwotny czy od nowa liczą kurs (bez uwzględnienia tego meczu) ?
17 grudnia 2017, 22:41
Mamy świetne boki obrony, środek też ok.. ale gdyby doszedł big Sam ;)
17 grudnia 2017, 22:39
Średnio z przebłyskami... raczej pozytywnie.
17 grudnia 2017, 16:41
3-1, 1-1 do przerwy. Możecie stawiać.
15 grudnia 2017, 15:43
2
Skąd wiesz? Aktualnie zarabia najwięcej na świecie w zespole który co roku walczy o najważniejsze trofea oraz do którego idealnie pasuje taktykom.
15 grudnia 2017, 15:26
Żaden z wymienionych przez Ciebie nie powinien narzekać na wypłate (do tego Barcelonie zawdzięczają wszystko), choć fakt są tacy.
13 grudnia 2017, 22:59
Ja mimo wszystko bardziej doceniam, tworzenie czegoś z "niczego" typu Atletico Simeone.
13 grudnia 2017, 20:39
20
Na forum Barcelony... niezły eksperyment.
11 grudnia 2017, 13:09
3
Wykluczenie PSG też jest pozytywną wiadomością ;)
10 grudnia 2017, 19:46
9
Coś mi sie wydaje, że gra tam lepiej od Semedo.
Wreszcie prawdziwa szansa dla Denisa.
10 grudnia 2017, 15:58
Ale Liverpool ciśnie...
8 grudnia 2017, 21:53
Fajnie gdyby nie za darmo :) A i na pensji zaoszczędzimy.
8 grudnia 2017, 21:48
Może coś za niego dadzą
8 grudnia 2017, 17:46
Francja, Niemcy, Benelux i Szwedzi dali by rade to zrobić, ale my byśmy do tego nie pasowali.
7 grudnia 2017, 19:22
Ciekawe kto wygra? ;)
6 grudnia 2017, 21:58
Fajnie byłoby na nich trafić i z nimi wygrać ;)
6 grudnia 2017, 21:55
Jednak warto dać te 140 za Cou
6 grudnia 2017, 21:35
Trzeba przyznać, że w tym sezonie, faza grupowa Lm jest dosyć ciekawa.
6 grudnia 2017, 21:19
Shahtar co robi :)
6 grudnia 2017, 21:18
Coś nie tak z tym Napoli.
6 grudnia 2017, 21:08
Ciężko będzie o tego Coutinho.
6 grudnia 2017, 16:31
Szkoda, że kontuzja Ardy pokryła się z kontuzją Dembele. Arda w czasie absencji Neymara udowodnił, że jest (był :(? ), graczem z Topu.
6 grudnia 2017, 10:20
12
Przed Jasperem był Bravo.
3 grudnia 2017, 15:18
Mascherano ma odejść za darmo?
2 grudnia 2017, 20:47
Barca B też przegrała i powoli zbliża sie do strefy spadkowej.
2 grudnia 2017, 17:48
Nie wiem czy nas stać na Coutinho w tej formie. Zawodnik musiałby mocno chcieć do nas trafić.
2 grudnia 2017, 13:55
Jednak dalej pudłuje
26 listopada 2017, 22:58
Valverde jednak miał racje z Roberto na po.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Tak myślałem, dzięki.
0
Jak na kuponie wszystkie mecze wejdą, a w jednym miałem zakład bez remisu i padł remis to kurs pozostaje pierwotny czy od nowa liczą kurs (bez uwzględnienia tego meczu) ?
1
Mamy świetne boki obrony, środek też ok.. ale gdyby doszedł big Sam ;)
1
Średnio z przebłyskami... raczej pozytywnie.
1
3-1, 1-1 do przerwy. Możecie stawiać.
2
Skąd wiesz? Aktualnie zarabia najwięcej na świecie w zespole który co roku walczy o najważniejsze trofea oraz do którego idealnie pasuje taktykom.
1
Żaden z wymienionych przez Ciebie nie powinien narzekać na wypłate (do tego Barcelonie zawdzięczają wszystko), choć fakt są tacy.
1
Ja mimo wszystko bardziej doceniam, tworzenie czegoś z "niczego" typu Atletico Simeone.
20
Na forum Barcelony... niezły eksperyment.
3
Wykluczenie PSG też jest pozytywną wiadomością ;)
9
Coś mi sie wydaje, że gra tam lepiej od Semedo.
0
Wreszcie prawdziwa szansa dla Denisa.
0
Ale Liverpool ciśnie...
0
Fajnie gdyby nie za darmo :) A i na pensji zaoszczędzimy.
0
Może coś za niego dadzą
0
Francja, Niemcy, Benelux i Szwedzi dali by rade to zrobić, ale my byśmy do tego nie pasowali.
1
Ciekawe kto wygra? ;)
0
Fajnie byłoby na nich trafić i z nimi wygrać ;)
0
Jednak warto dać te 140 za Cou
0
Trzeba przyznać, że w tym sezonie, faza grupowa Lm jest dosyć ciekawa.
1
Shahtar co robi :)
0
Coś nie tak z tym Napoli.
0
Ciężko będzie o tego Coutinho.
3
Szkoda, że kontuzja Ardy pokryła się z kontuzją Dembele. Arda w czasie absencji Neymara udowodnił, że jest (był :(? ), graczem z Topu.
12
Przed Jasperem był Bravo.
0
Mascherano ma odejść za darmo?
0
Barca B też przegrała i powoli zbliża sie do strefy spadkowej.
0
Nie wiem czy nas stać na Coutinho w tej formie. Zawodnik musiałby mocno chcieć do nas trafić.
0
Jednak dalej pudłuje
2
Valverde jednak miał racje z Roberto na po.