1

Tak myślałem, dzięki.

0

Jak na kuponie wszystkie mecze wejdą, a w jednym miałem zakład bez remisu i padł remis to kurs pozostaje pierwotny czy od nowa liczą kurs (bez uwzględnienia tego meczu) ?

1

Mamy świetne boki obrony, środek też ok.. ale gdyby doszedł big Sam ;)

1

Średnio z przebłyskami... raczej pozytywnie.

1

3-1, 1-1 do przerwy. Możecie stawiać.

2

Skąd wiesz? Aktualnie zarabia najwięcej na świecie w zespole który co roku walczy o najważniejsze trofea oraz do którego idealnie pasuje taktykom.

1

Żaden z wymienionych przez Ciebie nie powinien narzekać na wypłate (do tego Barcelonie zawdzięczają wszystko), choć fakt są tacy.

1

Ja mimo wszystko bardziej doceniam, tworzenie czegoś z "niczego" typu Atletico Simeone.

20

Na forum Barcelony... niezły eksperyment.

3

Wykluczenie PSG też jest pozytywną wiadomością ;)

9

Coś mi sie wydaje, że gra tam lepiej od Semedo.

0

Wreszcie prawdziwa szansa dla Denisa.

0

Ale Liverpool ciśnie...

0

Fajnie gdyby nie za darmo :) A i na pensji zaoszczędzimy.

0

Może coś za niego dadzą

0

Francja, Niemcy, Benelux i Szwedzi dali by rade to zrobić, ale my byśmy do tego nie pasowali.

1

Ciekawe kto wygra? ;)

0

Fajnie byłoby na nich trafić i z nimi wygrać ;)

0

Jednak warto dać te 140 za Cou

0

Trzeba przyznać, że w tym sezonie, faza grupowa Lm jest dosyć ciekawa.

1

Shahtar co robi :)

0

Coś nie tak z tym Napoli.

0

Ciężko będzie o tego Coutinho.

3

Szkoda, że kontuzja Ardy pokryła się z kontuzją Dembele. Arda w czasie absencji Neymara udowodnił, że jest (był :(? ), graczem z Topu.

12

Przed Jasperem był Bravo.

0

Mascherano ma odejść za darmo?

0

Barca B też przegrała i powoli zbliża sie do strefy spadkowej.

0

Nie wiem czy nas stać na Coutinho w tej formie. Zawodnik musiałby mocno chcieć do nas trafić.

0

Jednak dalej pudłuje

2

Valverde jednak miał racje z Roberto na po.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?