Więc planujesz trening 4 razy w tygodniu, prawdopodobnie będziesz trenował co 2gi dzień. W mojej opinii najlepiej wyjdzie tu split (odpowiednio dzielisz partie na kazdy dzien). Z uwagi na to, że będziesz ćwiczył często nie mozesz przesadzać z objętością. Na dużą partie jak np plecy proponuje wykonac 3 serie w 3 cwiczeniach oraz skupiac sie na cwiczeniach wielostawowych (spalaja najwiecej kcal, oraz daja najwiekszy bodziec). Jesli chodzi o ilosc powtorzen to mysle, ze milo gdybys tez budowal jakas sile co niestety nie bedzie latwe na redukcji ale potrzebne do jej efektywnosci (liczba spalonych kcal podczas 1 powtorzenia). Proponuje powtorzenia wykonywac piramidalnie z kazda nastepna seria zmniejszac ilosc powtorzen np od 12 do 4.
To wszystko omowilem bardzo ogulnikowo no niestety troche bym sie rozpisal :(
Sam pierw budowalem sile, kalorycznosc wtedy dostosowalem na utrzymanie wagi, a nastepnie na redukcji spalalem duzo kcal podczas 1 powtorzenia (wiekszy ciezar, wiecej kcal). Tak ja robilem.
Ps. Nie przesadaj z objetoscia, trening to bodziec, a dieta to 90% sukcesu :)
To wszystko zależy od twoich priorytetów. Czy przede wszystkim chcesz zbudowac miesnie czy sile bądź planujesz redukcje. Ewentualnie wszystko to po trochu. Jesli wszystko to to tez sa rozne plany bo mozesz popularnie zaczynac od masy a nastepnie robic rzezbe albo powoli budowac czysta mase miesniowa bez robiena masy i redukcji (bezpieczne, ale w mojej opinii czasochlonne). Jakie masz priorytety? ;)
To piękne jak ludzie mają rozbieżne gusta ja przy tych produkcjach odpływam po prostu.
Dzięki temu dla mnie laska 2/10 dla Ciebie być może jest 4/10 i odwrotnie xD Wszyscy zadowoleni ;)
Narazie śą 2 w PL i mają duże podstawy do dotarcia do cwiercfinału Lm, nie jest to MU z najlepszych czasów, ale z perspektywy kilku ostatnich lat notują dobry sezon.
Wg Sofascore w lidze grają tak samo, a w Lidze Europy Marlon lepiej. W mojej opinii nasz Marlon jest lepszy, bo potrawi robić podobne statystyki pomimo, że nie gra regularnie, nawet po dobrych występach w następnym meczu często lądował nawet poza składem. Ale sam nie oglądam meczów Niecei widziałem tylko z PSG i Monaco w tym roku... Poza tym jestem zwolennikiem sprowadzenia za darmo solidnego De Vrija.
8
Wkurza mnie ten Valverde znowu nie ma ani Gomesa ani Paulinho, ide kibicować Arsenalowi tam Ci piłkarze na pewno graliby w podstawie xD
0
Zazdroszcze regeneracji :)
0
Ja u Ciebie z regeneracją? Na następny dzień wstajesz wypoczęty i nie przeszkadza Ci w pracy?
0
Więc planujesz trening 4 razy w tygodniu, prawdopodobnie będziesz trenował co 2gi dzień. W mojej opinii najlepiej wyjdzie tu split (odpowiednio dzielisz partie na kazdy dzien). Z uwagi na to, że będziesz ćwiczył często nie mozesz przesadzać z objętością. Na dużą partie jak np plecy proponuje wykonac 3 serie w 3 cwiczeniach oraz skupiac sie na cwiczeniach wielostawowych (spalaja najwiecej kcal, oraz daja najwiekszy bodziec). Jesli chodzi o ilosc powtorzen to mysle, ze milo gdybys tez budowal jakas sile co niestety nie bedzie latwe na redukcji ale potrzebne do jej efektywnosci (liczba spalonych kcal podczas 1 powtorzenia). Proponuje powtorzenia wykonywac piramidalnie z kazda nastepna seria zmniejszac ilosc powtorzen np od 12 do 4.
To wszystko omowilem bardzo ogulnikowo no niestety troche bym sie rozpisal :(
Sam pierw budowalem sile, kalorycznosc wtedy dostosowalem na utrzymanie wagi, a nastepnie na redukcji spalalem duzo kcal podczas 1 powtorzenia (wiekszy ciezar, wiecej kcal). Tak ja robilem.
Ps. Nie przesadaj z objetoscia, trening to bodziec, a dieta to 90% sukcesu :)
0
To wszystko zależy od twoich priorytetów. Czy przede wszystkim chcesz zbudowac miesnie czy sile bądź planujesz redukcje. Ewentualnie wszystko to po trochu. Jesli wszystko to to tez sa rozne plany bo mozesz popularnie zaczynac od masy a nastepnie robic rzezbe albo powoli budowac czysta mase miesniowa bez robiena masy i redukcji (bezpieczne, ale w mojej opinii czasochlonne). Jakie masz priorytety? ;)
0
Pozdro, Ja niestety przez to jak porządziłem w zeszlą sobote do tej wstać z łóżka nie moge
... Ale Ty wypij za nas dwóch ;)
0
To piękne jak ludzie mają rozbieżne gusta ja przy tych produkcjach odpływam po prostu.
Dzięki temu dla mnie laska 2/10 dla Ciebie być może jest 4/10 i odwrotnie xD Wszyscy zadowoleni ;)
30
Władca pierścieni
0
Mógłbyś podpuścić Ramosa i Casemiro, żeby zrobili między sobą konkurs wślizgów. :)
0
Mina tam nie pasuje xD
0
Nie jego. Ja chce!
7
Narazie śą 2 w PL i mają duże podstawy do dotarcia do cwiercfinału Lm, nie jest to MU z najlepszych czasów, ale z perspektywy kilku ostatnich lat notują dobry sezon.
2
Można by długo mówić o tak wielkiej personie, ale ja byle robak-polak nawet nie będe wymieniał jego imienia nadaremno.
0
Semedo? xD
0
Jak już cały majątek to na City
1
A jednak nie ;)
0
Chyba tak ;)
0
Arda chyba pierwszy mecz w 1 składzie i schodzi przez kontuzje. Ach...
0
Bailey widze kolejny kapitalny mecz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wg Sofascore w lidze grają tak samo, a w Lidze Europy Marlon lepiej. W mojej opinii nasz Marlon jest lepszy, bo potrawi robić podobne statystyki pomimo, że nie gra regularnie, nawet po dobrych występach w następnym meczu często lądował nawet poza składem. Ale sam nie oglądam meczów Niecei widziałem tylko z PSG i Monaco w tym roku...
Poza tym jestem zwolennikiem sprowadzenia za darmo solidnego De Vrija.
0
Powinni wygrać.
1
A nie w parze z Dante a Seri śp?
Nasz Marlon jest lepszym graczem od Malanga (choć starszym), ale w Nicei wolą stawiać na Sarra.
1
Na tą chwile to nasz najkreatywniejszy zawodnik obok Messiego.
0
Ciekawe są też spekulacje jakoby Piłsudski poddał Warszawe, ale nieugięty Rozwadowski go nie posłuchał i obronił stolice.
0
Kilku zawodników ma 6 bramek, on przed tym meczem mial 5, w sumie Athletic skuteczny dzisiaj na 3 celne strzaly 3 bramki.
1
Aduriz jak wino, już druga bramka 37latka na Spartak.
2
Marlon w kolejnym meczu w podstawie, tym razem na Locomotiw w Lidze Europy ;)
Prawdopodobnie znowu jako prawy obrońca.
0
Nie przejmuj sie kolego :)
0
Na sezon.